Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

posle skeniranja kanala prebacio sam na radio , prebacim na neki novi DUSK kada ono ebacina , sva sreca volume je bio na Max tako da nisu culi samo komsije 2 ulice nize !
 
Poslednja izmena:
Kvalitet slike hd kanala je dobar, 1080i u osnovnoj i 720p u +1 verziji, ali zvuk nije dolby digital kao kod HBO kanala, jedino je na BBC earth HD zvuk dd, ali kao što rekoh nisu omogućili titlove, ne znam zašto.
Pošto imam flat 5 paket, mogu da gledam sve kanale ali i dalje nema slike na Disney Jr i C-music tv, a ima i nekih test kanala bez oznake i slike.
zojape Hvala na detaljnom izvestaju!
 
Ne uliva baš poverenje to što od jutros nisu mrdnuli, tj. nisu ništa promenili i poboljšali.
 
Još da im +1 i +2 kanali rade dobro, bilo bi sve super. Poludeo sam više od njih, kao da ih ne snime dobro, često mi samo odjednom nestane signal.
 
Dobili smo FOX kanale u HD-u i još ove Film Box - ja sam prosto odušuvljen! :p
 
posle skeniranja kanala prebacio sam na radio , prebacim na neki novi DUSK kada ono ebacina , sva sreca volume je bio na Max tako da nisu culi samo komsije 2 ulice nize !

Imas sliku na Dusku?
Meni samo radi ton i pise "nema pristupa"
Ista stvar je i sa film box plus kanalom.
Radi mi +1 i +2 ali osnovni ne radi i pise "nemate prostup"
a imam FLAT 3 sto znaci da imam te pakete.
Takodje sam video jos nekoliko kanala na kojima pise "filmski" ali na ekranu samo stoji obavestenje da se danas ubacuju kanali i da se izvrsi skeniranje.
 
Poslednja izmena:
To su oni kanali sa 3x4 grid-om (oni iskoriste 10) svih filmskih/dokumentarnih/sportskih kanala, to su imali i pre. Ne vidim poentu tome, ali dobro...
 
Ne, sve ok kod mene.
 
Kod komsije na Kaon dekoderu Happy i Art rade normalno, a kod mene preko CAM modula na TV nema. Svasta sam probao menjao izbor zemlje prilikom skeniranja, isao na full skeniranje, isao na skeniranje mreze i uvek isto !!! Cekacu jos malo mozda poprave nesto ako ne call centar mi ne gine !!!
 
Jesu li ti kanali na istoj frekvanciji kao RTV1? Možda modulacija od 32QAM pravi problem?
 
I ja sam na cam modulu, normalan sken, i sve je tu. Da nije problem do lokacije ili modela tv-a?
 
Pa ne znam ne gledam znam da svi pricaju o tim parovima pa sam mislio da to traje jos.
 
Да ли у Флат3 пакет улазе и XД канали. Узео сам понуду са телефоном и добио сам XБО, е сад дал добијам и остале XД канале или се доплаћују. Највише ме Фоксови занимају.
Нисам кући пар недеља па не могу проверити.
 
To je znači Tel3 paket. Da, dobijaš HD kanale.
 
Priznaj da gledas "parove" na TV Happy :)
Hahaha nemogu da kazem da nisam pogledao ni jednom kao i svi lagao bi, ali nije zbog toga. Nervira me zbog cega mi ne otvara te kanale. Ne mogu da pronadjem razlog sto se to desava, mozda je i do TV ali cisto sumnjam do sada je sve super radili a od juce ne. Cak je u jednom momentu sve bilo ok, a onda su strucnjaci iz IKOM-a odradili svoje !!!
 
Hahaha nemogu da kazem da nisam pogledao ni jednom kao i svi lagao bi, ali nije zbog toga. Nervira me zbog cega mi ne otvara te kanale. Ne mogu da pronadjem razlog sto se to desava, mozda je i do TV ali cisto sumnjam do sada je sve super radili a od juce ne. Cak je u jednom momentu sve bilo ok, a onda su strucnjaci iz IKOM-a odradili svoje !!!
Salio sam se naravno, evo ja ali stvarno nisam to nijednom pogledao ako mi verujes.
 
A C Music? Proradio nekom? Kod mene i dalje stoji "kodiran kanal".
 
Ne, ne radi ni meni (kao ni Disney Jr.).
 
Nazad
Vrh Dno