Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Isto na Medaku pre 45 minuta. Ne miriše na dobro. Muka, šta sad bez neta? :)
 
Вучић увео цензуру.:)
 
Chuk chuk vo drvo, da ne ureknem, pojavio se na Dorcolu.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Na Vozdovcu sad ok.
 
Na brdu opet nema.. Sta vredi 40mbita kad svaki dan nema neta.. Uzas. Plus nikakvo obavestenje i naravno telefon ne radi.
 
Vama sto je doslo, jel vam Youtube vrti vecno, ili je to do mene nesto?
 
Mene vec 2-3 dana youtube zeza. Pola klipova vrti, i nece da pusti, drugu polovinu renderuje u 360p i to veoma sporo..
 
^^Kod mene isto bilo tako, sad je malo bolje..
 
Hvala na potvrdi
 
Jedno pitanje, kako da dobijem SRB ip adresu, tj 8x.xxx.xxx?
Zadnjih 5 meseci bez obzira na rr uvek mi dodeljuje 188.117.xxx.xxx tj Jm-data Gmbh/ makedonski ip?
 
Откуд ти идеја да је 188.117 македонска адреса? Осим тога, мораш да напишеш и трећи део да би знао чија је.
 
Znam, znam.. nego poenta je jasna. Zelim ikomov srpski ip, a ne ovaj jm-data. Restart ne pomaze....
 
Promeni MAC na modemu pa ces onda dobiti novi IP.
 
Како гледати канале: филски програм, кидс програм, документарни.... Стоји онај лого "нови канали од 29.06. ресетовати Каон рисивер". На Флат 3 пакету сам са телефоном, и hd рисивером? Те канале вероватно никад нећу ни гледати, али ме занима како иx активирати.
 
Poslednja izmena:
Počele su baterije na onom ikom telefonu (brondy ili kako već) što sam dobio pre 3-4 godine da otkazuju...pola brojeva se na displeju ne vidi...telefonu treba duže da se napuni i sl.
Jel IKOM hoće da menja te baterije ili da u svojoj režiji kupim neke punjive baterije pa da ih stavim u telefon?
Jel imao neko iskustva sa tim?
 
Ja sam imao slicno iskustvo... Tj. nisam ni provalio da se pola brojeva na displeju ne vidi, jer telefon nisam uzimao u ruke (bukvalno koricen 3 puta). Kada su bili iz IKOMa da potpisemo ugovor za TEL3 (prebacivao sam se sa FLAT3) majstor uzme taj Brondi i kaze pa tebi otisao displej? Ja rekoh, nisam ni imao pojma jer ga nisam koristio, rekoh ionako cu prikljuciti svoj fixni tako da me taj Brondi ni ne zanima ali on ode do kola da donese novi. Tako da sam dobio novi Grundig D210 (http://www.amazon.de/Grundig-D210-DECT-Schnurlostelefon-schwarz/dp/B006L6R75S)

Baterije kupis nove... Ali ako ga koristis, ja bih ih pozvao da izvrse zamenu.
 
Poslednja izmena:
Taj telefon od kako sam ga dobio je nakačen na fixnu liniju i stoji jer fixni ne znam kada sam koristio poslednji put...eventualno ukućani ali ito retko jer sve ide preko mobilnih..za IKOMov broj nikada nije korišćen....i sada kada su mi nudili paket sa telefonom odbio sam takoda ne znam da li će prihvatiti da urade zamenu ali zvaću ih i pitati...
 
Poslednja izmena:
И мени је рикнуо дисплеј на Brondi телефону, телефон је коришћен само једном и то кад је и донешен пре 3 - 4 године. Сад кад сам узимао овај пакет са телефоном донели су тај Grundig. Испада да дисплеј на Brondiju често рикњава када се не користи.
 
Ja preporučio drugu da uzme ikom kablovsku na medakoviću 1 kad on ih zvao a oni nemaju tehničke mogućnosti u tom delu
 
Ko prati TV, da li se trenutno emituje MTV, VH1, HRT1, HRT2, HRT4 ...zanima me iz razloga, sto kod mene na Vektoru toga nema zbog danasnjeg dana zalosti.
 
Није баш Иком али видим да се на СББ форуму буне због неких гашења. Мада ... не видим иједан разлог да гледам ове набројане па макар их и не искључивали. ;)
 
Није баш Иком али видим да се на СББ форуму буне због неких гашења. Мада ... не видим иједан разлог да гледам ове набројане па макар их и не искључивали. ;)

Pa nije bilo pitanje za tvoj licni stav, vec za provajdera da li cenzurisu kanale ;)
 
Тај одговор сам написао а мој лични став је био под ... мада. ;)
 
Pa nije bilo pitanje za tvoj licni stav, vec za provajdera da li cenzurisu kanale ;)
Do sada je IKOM poštovao dan žalosti.

Ne znam da li kablovski operateri imaju zakonsku ili moralnu obavezu ali svakako je dobro da poštuju jer je danas kablovska prilično zastupljena u Srbiji.
 
Nemaju nikakvu obavezu vec naprotiv krse ugovor sa tobom kao korisnikom jer ti ne isporucuju usluge. Oni su distributeri programa a ne emiteri, preporuka za prilagodjavanje programa danu zalosti se odnosi na emitere, dakle recimo RTS a Ikom. SBB, Vektor su distributeri programa i kao takvi nemaju nikakve veze sa time...

To da li ce neko da gleda velicanje oluje na HRT je njegova stvar... Mislim to nije u skladu sa danom zalosti ali TV Balkanika i DM sat je ok, to moze...
 
Provereno na IKOM-u. VH-1 emituju a DM SAT je ozbiljna muzika.

Nije mi ni palo na pamet veličanje oluje i briga me za to.
Po meni apsolutno je neophodno da svaki medij poštuje dan žalosti sa emitovanjem primerenog programa.

Na takav način, idijoti koji bi tokom dana žalosti puštali neku neprimerenu muziku ne bi mogli da se pravdaju da je upaljen odredjeni kanal i da nisu oni krivi već bi bilo potpuno jasno da su najobičniji bezosećajni idijoti.
 
Poslednja izmena:
opa, sad su pocele i kvalikfikacije, licni stavovi ...bezvz sam i pitao, sad mi zao :rupa:
 
Nazad
Vrh Dno