Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Pa, ne verujem da se taj koji je to smislio ovajdio. :d

Inače, suština te promocije je da se privuku postojeći korisnici kablovske televizije da uzmu i internet. Akcije kojim ih posle zadržavaju ni ne objavljuju javno. :)

A za one koji ni nisu njihovi korisnici, imaju akciju "besplatno priključenje + 3 meseca za dž", što u principu nije loše.

Meni je samo bzvz što ne nude Sinemaks programe u HD-u i što generalno nemaju više programa u HD kvalitetu. Obećavaju, al' još uvek ništa.

A gde je video na zahtev,gde je premotavanje odgledanih emisija,filmova itd.?Kao što to ima SBB...
 
A meni je bzv sto ne daju ruter. Mislim nije on skup ali je stvar principa i neke korektne ponude.
 
IKOM ima one +1 i +2 kanale verovatno kao zamena za to.
Meni se licno dopadaju ti kanali jer zahvaljujuci njima uspem da pogledam nesto sta ne bih stigao.

I meni isto,ali ovo ipak je bolje,jer možeš da odgledaš unazad 72 sata,i kad tebi odgovara.
Plus,nemaju svi kanali +1,+2...
 
Poslednja izmena:
Nisam ja to nikad osporavao. I ja se slazem :), nego samo konstatujem da je IKOM to uveo umesto tog odlozenog prikazivanja.

Nisam baš siguran da je tako... Bolje da uvedu opciju 72 sata unazad.
Ne znam da li ih je neko pitao,i šta su rekli.
Mada mogu da zamislim šta mogu reći.
 
A kako to uopste funkcionise?
Nekako porucim sta ce mi se snimiti i to stoji 72 sata?
 
Ne porucis, nego pojedini kanali se snimaju i jednostavno motaš tv vodič unazad max 72 sata i gledaš šta si propustio. To se dodatno naplaćuje paušalno, gledao ili ne.
 
A gde je video na zahtev,gde je premotavanje odgledanih emisija,filmova itd.?Kao što to ima SBB...
Kakvo je to pitanje? Jasno je da se niko ne može porediti sa SBB-om, a pogotovo ne Ikom. Dok prvi pruža najnaprednije usluge, drugi je zajedno sa PTT KDS-om predstavnik sirotinjske klase.

A kako to uopste funkcionise?
Nekako porucim sta ce mi se snimiti i to stoji 72 sata?
Ništa ne poručuješ, već možeš da premotavaš unazad 72 sata (za po sat) one programe na kojima je ta opcija omogućena (a nije na svim). Imaju kod sebe DVR pa snimaju neke programe, a odraničenje storedža diktira ograničenje na 72 sata (što je više nego dovoljno).
 
IKOM ima one +1 i +2 kanale verovatno kao zamena za to.
Meni se licno dopadaju ti kanali jer zahvaljujuci njima uspem da pogledam nesto sta ne bih stigao.

To može da bude za prvu pomoć. Kod SBB i tog 72h unazad ima ubrzano premotavanje pa preskočiš reklame. Gledaš čist sadržaj. Takva usluga bi trebalo da bude sastavni deo kod svakog provajdera.
 
Баш се и не премотава уназад него на конкретном програму враћаш емисије које су биле до оне коју хоћеш и онда изабереш да је прикаже. После тога можеш да премотаваш по снимку са неколико брзина или да прескачеш по 15 минута.
 
Mene konkretno ne zanima kvalitet tv kanala, vec kvalitet interneta, e sad, zna li neko kakvo je stanje kod Ikoma u predelu Zarkova? :)
 
Sto se tice brzine i pinga, tu je sve odlicno, upload isto je dobar (mislim koliko pise da daju toliki je), prekida ima kad i svuda, sto se tice interneta tu sam zadovoljan, samo taj upload da dignu vise.
 
HA!
Meni nisu ni poslali pismo ali jesu račune sa umanjenom pretplatom :d

capture.jpg
 
Samo jos UP da izadje na 2Mb i da nas bog vidi :d
 
Flat 3 povecan za 75din, 2575 ce biti...
Nego, kako dobiti digitalizovane kanale, to je ona doplata od 100 din? Radi li to uopste sa onim Kaon risiverom?
 
Sa F3 već imaš sve digitalne kanale. Doplata za drugi TV za Pink je 100, a za ostale 300 dindži. Na Kaonu nema HD kanala.
 
IKOM - Indijanci !

Kome oni misle da prodaju paket 40Mbs/1Mbs !??
Ne mogu da se mere sa SBB-om koji odavno nudi 25/2 a sad kao "Wow" nudimo 25/1 za Flat 3 za dodatnih 75 dinara. Zao mi je sto nemam mogucnost (bar ne jos uvek) da se prebacim kod nekog drugog provajdera....
Jos jadnici nemaju ni forum na svom sajtu. Znam sad i zasto. Ne bi imali stosta lepo da procitaju o sebi....
 
Cestitke na prvoj poruci!

Imaju email adrese, svaki mail proveravaju i odgovaraju, a imaju i telefon. Slobodno im pisi, ili nazovi pa im reci sta te muci, ako nisi od onih koji je jak na recima samo online. Naravno da ne mogu da se mere sa SBB, to svi mi znamo. A ni SBB ne moze da se meri sa IKOM (sto se tice cene), SBB nudi silver 25/2 za 3k din., dok kod IKOM FLAT3 25/1 za 2575din. Uz silver ide 90 kanala sa ukljucenih 3HD, dok uz FLAT3 ide 144 kanala + 3HD + HBO paket + 18+ paket

Kako kome misle da prodaju 40/1? Zasto da ne, za skoro istu cenu, SBB nudi samo 25/2 sa mnogo manje kanala... SBB je bolja anternativa samo onima kojima je potreban D3GO i opcija TV unazad.
 
Kakvo je to pitanje?

To nije bilo pitanje već konstatacija.

IKOM - Indijanci !


Jos jadnici nemaju ni forum na svom sajtu. Znam sad i zasto. Ne bi imali stosta lepo da procitaju o sebi....

Imaju mogućnost FB i Twitera,ali se plaše reakcije korisnika,i misle da im to nije potrebno,a mnogo većima od njih treba,eto koliko su napredni.
Ovako mogu da nas baronišu kad im nešto predložimo, ili ih pitamo kada će uvesti neku novu uslugu,da im do tog momenta niko to nije tražio,a zapravo ima dosta ljudi koji bi želeli dosta novih mogućnosti koje drugi provajderi pružaju svojim korisnicima.Da postoji forum (njihov) ili neka društvena mreža,onda ne bi mogli da nas baronišu da nije niko ništa tražio,predlagao itd. Čak i njihovi majstori kad dodju,i kada ih pitam,samo slegnu ramenima,a ustvari znaju da sam u pravu.Kažu da nas razumeju,ali oni ništa ne mogu.
Tako je bilo kod mene, a i kod drugara kada sam bio kod njega dok su mu nešto sredjivali oko neta.
 
Ja od njih stalno dobijam oprečne informacije po pitanju toga da li će HBO HD biti uključen u Flet 3 ili ne. Jednom mi kažu ne (znači 2.575 + 100 RSD), a drugi put da (za 2.575 RSD se dobija i HBO HD).

Ajde još neko da ih pita, možda mu kažu nešto treće. :d
 
Meni su rekli da ide u F3 ako se uzme telefon, a isto piše i u štampanoj ponudi.
 
Cestitke na prvoj poruci!

Imaju email adrese, svaki mail proveravaju i odgovaraju, a imaju i telefon. Slobodno im pisi, ili nazovi pa im reci sta te muci, ako nisi od onih koji je jak na recima samo online. Naravno da ne mogu da se mere sa SBB, to svi mi znamo. A ni SBB ne moze da se meri sa IKOM (sto se tice cene), SBB nudi silver 25/2 za 3k din., dok kod IKOM FLAT3 25/1 za 2575din. Uz silver ide 90 kanala sa ukljucenih 3HD, dok uz FLAT3 ide 144 kanala + 3HD + HBO paket + 18+ paket

Kako kome misle da prodaju 40/1? Zasto da ne, za skoro istu cenu, SBB nudi samo 25/2 sa mnogo manje kanala... SBB je bolja anternativa samo onima kojima je potreban D3GO i opcija TV unazad.

Pozdrav, pa jel mislis da ih nisam zvao?? I kakva vajda od toga?
Javljaju mi se sluzbenici i tu je kraj puta mojim zalbama i molbama. Naravno, uz izvinjenje da oni tu ne mogu nista da urade ali ce proslediti moj predlog nadleznima, HA-HA-HA!
Ja sam 8 meseci ratovao sa njima da im objasnim da prvi modem koji sam dobio od njih nije bio ispravan. Cesto je gubio konekciju. Toliko je trebalo da budem uporan da bi mi konacno zamenili modem i konacno resili problem. Probleme inace volim da resavam direktno, a ne pisanim putem.
I kako to mislis da je samo D3GO prednost?
A sta je sa ljudim kojima je potreban solidan upload??
Mozda neko od nas posluje preko interneta i potreban je jaci upload. Hoces li mi i ti reci uplati uploadbuster za 900 din kao oni? I koliko onda izadje 25/2 na Ikomu kad dodas ovih 900 din?
 
Poslednja izmena:
Meni su rekli da ide u F3 ako se uzme telefon, a isto piše i u štampanoj ponudi.
Kako sad "ako se uzme telefon"? Pa zar ne daju više telefon uz Flet 3? :)

I kol'ko kao treba da im doplatiš za "telefon" preko tih 2.575 RSD?
 
:)

Koji su... Znači, za nas sa boljim televizorima, tj one koji hoće HBO u HD kvalitetu, telefon je samo 100 dinara mesečno. :) Super, samo što ne znam šta bih sa njim. :)

Flet 2 je sada 1.975, a paket digitalna, digitalna +, Cinemax i HBO HD još 900 dinara, što je 2.875. A ako sam dobro razumeo, za sto dinara manje (2.750) daju sve to, plus veći dl, plus programe za odrasle, plus VoIP telefon sa nekim besplatnim minutima. Jesam dobro shvatio? :) I kol'ko to minuta daju za zvanje na fiksne?
 
Za tih dodatnih 200 RSD daju 100 minuta.Jako malo,pogotovu ako imaš net i TV kod njih.
Ja sam se nadao da će nam od Flat 3 pa naviše to biti već uračunato kao i do sada što je bilo.
 
@magick, vrati se koju stranu nazad, bilo je priče o novoj ponudi u vezi sa telefonom, cene, minuti i sl.
 
Vraćao sam se ali nisam uspeo da nađem, pa sam se smorio. :)
 
Nazad
Vrh Dno