Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Не би требао тако, ја гасим само тв, стб ради нон-стоп. Реци ми молим те како да решим ово са даљинским, study па куцам кодове или нешто друго.
 
Реци ми молим те како да решим ово са даљинским, study па куцам кодове или нешто друго.
Stavi daljinski od IPTV-a naspram daljinskog od TV-a,jedno 3-5 cm razmaka.Zatim pritisni i drzi Study dugme na daljinskom od IPTV-a 3 sekunde dok crvena lampica ne zasvetli a onda pritisni crveno dugme kratko.zatim na daljinskom od TV-a pritisni dugme za paljenje/gasenje i trebalo bi da ti uhvati sam kod i da ti crvena lampica zasvetli tri puta i to je znak da je primio kod.Zatim kratko pritisni Study dugme i crvena lampica ce se ugasiti!
 
Не би требао тако, ја гасим само тв, стб ради нон-стоп.
Ne znam onda koja je svrha plavog dugmeta (Stand by),ako uredjaj svaki put mora da se dize i bootuje iz pocetka jer za to postoji dugme sa zadnje strane OFF,a i inace na OFF dugme nikada ga i nisam gasio,vec samo na plavo.
Ne gasim preko dana,vec samo preko noci (Stand by)!Mislim nije neka potrosnja struje ali zasto da uredjaj radi bezveze ako ne mora!
https://www.youtube.com/watch?v=crhL...ature=youtu.be
 
Poslednja izmena:
Ne znam onda koja je svrha plavog dugmeta (Stand by),ako uredjaj svaki put mora da se dize i bootuje iz pocetka jer za to postoji dugme sa zadnje strane OFF,a i inace na OFF dugme nikada ga i nisam gasio,vec samo na plavo.
Ne gasim preko dana,vec samo preko noci (Stand by)!Mislim nije neka potrosnja struje ali zasto da uredjaj radi bezveze ako ne mora!
https://www.youtube.com/watch?v=crhL...ature=youtu.be
To ni meni ne ide u glavu. Ja sam mislio da kada iskljucim TV onda uradjaj sam detektuje da nema potrebe vise da radi i sam se stavlja u stand by rezim. Ali STB radi 24/7. Meni je npr na liniji pusteno 10Mbps i onda mi je ADSL oko 6-7 Mbps. Ja uvece pre gasenja TV-a prebacim na neki HBO kanal (801-804) i posle pola minuta vise ne radi, ako nista drugo bar mi bezveze ne zauzima protok za internet.
 
Ne znam onda koja je svrha plavog dugmeta (Stand by),ako uredjaj svaki put mora da se dize i bootuje iz pocetka jer za to postoji dugme sa zadnje strane OFF,a i inace na OFF dugme nikada ga i nisam gasio,vec samo na plavo.
Ne gasim preko dana,vec samo preko noci (Stand by)!Mislim nije neka potrosnja struje ali zasto da uredjaj radi bezveze ako ne mora!
https://www.youtube.com/watch?v=crhL...ature=youtu.be
Тек сад видим да си и ово цитирао, тапаток ми директно отворио само оно. Није битна потрошња струје, не желим да изгубим целих 5 минута док се систем покрене и док прођем кроз онај *****ни мени. Овако упалим тв и програм већ пуштен. А да ми је знати којем ******у је пало на памет да ову нову платформу уради овако. Брате мени је компликовано било у почетку, да не причам о родитељима! Ужас..
 
Ja ne znam zasto se tebi sistem na STBu dize 5 minuta meni bude operativan nakon 5-10 sekundi kakvih crnih 5 minuta.
Mada da se i meni toliko dize i ja bih se bunio ovako mi se brzo dize [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Ja ne znam zasto se tebi sistem na STBu dize 5 minuta meni bude operativan nakon 5-10 sekundi kakvih crnih 5 minuta.
Molio bih te samo da ugasis STB na plavo dugme i da ga zatim upalis i izmeris vreme dok ne dobijes pocetni meni da kliknes OK i da ti baci sliku na ceo ekran!Ako si gledao moj video zanima me samo da li je i kod tebe tako jer po onome sto ti pricas nema sanse da STB bude operativan za 5-10 sekundi,ja danas merio i treba mu tacno 60-ak sekundi a moze i da se vidi i izmeri na postavljenom snimku!Pozz!
https://www.youtube.com/watch?v=crhLEcEso5A
 
Poslednja izmena:
Хаха, то дизање је ок. Што се тиче стб-а, то већ иде спорије. Не знам да ли је као на снимку јер нмгу да отворим, али дуго му треба. Довољно дуго да је једноставније угасити само тв :)
 
Не знам да ли је као на снимку јер нмгу да отворим, али дуго му треба.
Mozes u postu #3819,ponovo sam postavio!Izgleda da je mene najvise pogodilo i pogadja to sporo dizanje STB-a! :):smash:
 
Poslednja izmena:
Mozes u postu #3819,ponovo sam postavio!Izgleda da je mene najvise pogodilo i pogadja to sporo dizanje STB-a! :):smash:
Još uvek nisi otpakovao daljinac, očekuješ da ćeš otkazati uslugu zbog sporog butovanja pa da ga vratiš neotpakovanog? [emoji1]
 
Još uvek nisi otpakovao daljinac, očekuješ da ćeš otkazati uslugu zbog sporog butovanja pa da ga vratiš neotpakovanog? [emoji1]
Ma nije zbog otkazivanja usluge nego samo zbog dece i raznoraznih sokova i cokolada .. koji lako zavrse preko daljinca,pa onda tasteri caooo! :D
 
Da li neko zna koji je code za daljinski za Fox tv , ovi iz call centra kazu da nemaju .. da neko nekim slucajem nije pronasao ;-))) u pitanju je sivi daljinski
 
Malopre podneo zahtev za HD kanale .. posto imam STB Amino jel cu morati da ga menjam za HD STB .. posto citam na sajtu da a i ovde da su vecina menjali stb uredjaj...
na sajtu pise da se menja i ima upustvo za amulet hd stb uredjaj e sad kako je u praksi ako ima neko info ;-)
 
Ako na ovom imas hdmi, neces menjati. Ako nemas i ako si u UO dobices amino sa hdmi, i to ako ga imaju. Ako si van UO moguce je da predjes na novu platformu.
 
Imam hdmi port na ovom amino, znaci ostaje mi.. A novu huawei platformu tesko da ce daju :)
 
Pa kazi da hoces novu platformu ako nemas UO. Ako krenu da zezaju onda vidi da raskines taj ugovor i potpises nov i da trazis nov uredjaj. Ako nemaju uredjaj na stanju, onda samo uzmi hd i raspituj se s vremena na vreme kakvo je stanje.
 
Vec sam produzio.. Tako da cekacu da ga zamene, kad ih budu prodali ili se uredjaj pokvari.
 
Za skoro 2 godine koliko sam dugo korisnik mts TV usluge (IPTV), broj HD kanala je sa 16 povecan na 18.

SBB u HD paketu ima 29 kanala.

Sramota!
 
Par dana nisam koristio iptv, kad sinoć da pogledam nešto, neće, sve lepo krene da se pali, šifra , i ima ton a nema sliku. Šta li mu je ? U pitanju je onaj stari stb, sa hdmi kablom
 
I dalje ...

20150714_173337787_iOS.jpg20150714_173339170_iOS.jpg20150714_173354321_iOS.jpg
 

Prilozi

  • 20150715_053124461_iOS.jpg
    20150715_053124461_iOS.jpg
    920 KB · Pregleda: 99
  • 20150714_173408194_iOS.jpg
    20150714_173408194_iOS.jpg
    904 KB · Pregleda: 123
Poslednja izmena:
Jesi li vadio stb iz struje? Probaj ako nisi. Resetuj adsl ruter, meni je čini mi se tako proradilo.
 
Probao sve, resetovao sve i nije htelo. Ipak sam rešio problem. Veliko hvala, dečku koji radi u poslovnici u knezu.
 
Drugari, imam TS iptv vec nekoliko meseci (pre toga sam bio na analognoj IKOM kablovskoj).
Elem, desava mi se sledece. Na svakih 10-15 minuta mi slika i ton secnu na jednu sekundu (prvo ton pa nakon sekund i slika).
Desava se cesce na hd kanalima ili kada je neka utakmica.
Jel se desava ovo jos nekome ida li bi trebalo da prijavim (nervira me)?

Hvalaaa
 
Drugari, imam TS iptv vec nekoliko meseci (pre toga sam bio na analognoj IKOM kablovskoj).
Elem, desava mi se sledece. Na svakih 10-15 minuta mi slika i ton secnu na jednu sekundu (prvo ton pa nakon sekund i slika).
Desava se cesce na hd kanalima ili kada je neka utakmica.
Jel se desava ovo jos nekome ida li bi trebalo da prijavim (nervira me)?

Hvalaaa
Meni se vec par dana (cetvrtak vece) na Telekomovoj novoj platformi desava da ne mogu da gledam ni jedan HD kanal normalno!Kada prebacim na bilo koji HD kanal bude sve ok i radi normalno,ali posle jedno 5,6 sekundi i slika i zvuk pocnu da seckaju,a posle minut izbaci medijsku gresku i trazi ili restart ili da se zatrvori kanal i tako konstantno!
Da li je jos nekome tako,ili!?
Prijavio sam i jos uvek nista ne preduzimaju po tom pitanju.
 
Poslednja izmena:
Bogami, ova nova dosta bolje radi, u odnosu na onu staru. Kod mene ništa ne secka , net 10/1
 
Bogami, ova nova dosta bolje radi, u odnosu na onu staru. Kod mene ništa ne secka , net 10/1
Na novoj platformi sam od samog pocetka i uvek i iskljucivo zeza samo HD!
Ako nemas HD onda i ne mozes da primetis!
 
Nazad
Vrh Dno