Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Zanimljivo je da ovu opciju imaju na HBO kanalima, jer HBO nije SBB-u dao da se emituju u D3GO kako ne bi bili konkurencija njihovom servisima OD i GO.
 
Da li je moguće napraviti neki normalan raspored kanala kao što je to moguće na d3i?
 
na to dodaš ako posebno plaćaš pretplatu za fiksni, pa identifikaciju, pa hd kanale, dok drugi operater imaju all in one uslugu gde u sklopu cene dobijaš sveeeeeee....
 
Da li je moguće napraviti neki normalan raspored kanala kao što je to moguće na d3i?
Ne. Kanali su razbacani i to je bas bez veze. A nema neke liste kanala da moze brze da se prelista da bi se nasao zeljeni kanal. Po meni je to najveca mana. Na total tv-u postoji lista kanala kroz koju je mnogo lakse naci neki odredjeni kanal. Jedino resenje je dodavanje par najgledanijih kanala u listu omiljenih.
 
Kod SBB-a (kada ste baš za njega zapeli) i sličnih imate istaknut cenovnik bez uračunatih i sa uračunatim uslugama i jasno istaknut cenovnik na sajtu, dok kod je kod Telekoma istaknuta cena na primer BOX-a (ne pričam od VDSL BOX paketu) gde ti vidiš jedno pa kada uzmeš uslugu onda ide ono "plus HD, plus nakon utrošenih minuta, plus identifikacija, plus 72 sata unazad, plus nešto peto". Da sam na čelu neke kompanije (a nisam još :p) uveo bih sve usluge u jednom paketu sa svim mogućim kanalima, fisknim, mobilnim, internetom po najvišoj brzini itd. pa ili uzmi ili ostavi, ne volim to "račun je 2.000 din pa ako dodaš još malo imaćeš i ovo, pa ako dodaš još malo imaćeš i ono. Telekom treba da bude ozbiljna firma/kompanija i da ne naplaćuje dodatno usluge koje trebaju da se nađu u standardnom paketu - najjednostavniji primer je 72 sata unazad gde ti daju novi set top box upravo zbog te usluge da bi ti naknadno uvećali račun za 100 dinara koji treba da bude gratis uz uslugu.
 
SBB ne naplaćuje dodatno HD kanale, pretplatu za fiksni itd?

SBB silver trio - ugovor na 24 meseca:
daleko bolja ponuda TV kanala (+3HD kanala),
internet 25/2,
fiksni
3.080 RSD
Kad se od sume za 24 meseca 73.920 RSD odbiju prva 3 meseca gratis = 64683, tj.
2695 RSD mesecno.

Telekom box - ugovor na 24 meseca:
los izbor kanala,
internet 10/1,
fiksni
2.699 RSD mesecno.

Vise nego duplo brzi internet, daleko bolji izbor TV kanala, bolji korisnicki interfejs televizije, besplatna identifikacija broja, poziv na cekanju, brzo biranje itd...
 
Poslednja izmena:
Da sam na čelu neke kompanije (a nisam još :p) uveo bih sve usluge u jednom paketu sa svim mogućim kanalima, fisknim, mobilnim, internetom po najvišoj brzini itd. pa ili uzmi ili ostavi, ne volim to "račun je 2.000 din pa ako dodaš još malo imaćeš i ovo, pa ako dodaš još malo imaćeš i ono.
Ма да, нека уведу један пакет са свим што имају по цени од рецимо 6.000 па кад навали раја ... штос је да се привуку купци јефтиним пакетом без много садржаја (што се јасно види у понуди) а онда се ситном доплатом додаје једно, са још мало још једно ... и купци и не примете када се рачун дуплира.
 
Ма да, нека уведу један пакет са свим што имају по цени од рецимо 6.000...

Mislim da ne bi Telekom propao da je svima cena fiksna od na primer dve ili dve i po hiljade a da bude all in one usluga, što mora 6.000?
 
SBB silver trio - ugovor na 24 meseca:
daleko bolja ponuda TV kanala (+3HD kanala),
internet 25/2,
fiksni
3.080 RSD
Kad se od sume za 24 meseca 73.920 RSD odbiju prva 3 meseca gratis = 64683, tj.
2695 RSD mesecno.

Telekom box - ugovor na 24 meseca:
los izbor kanala,
internet 10/1,
fiksni
2.699 RSD mesecno.

Vise nego duplo brzi internet, daleko bolji izbor TV kanala, bolji korisnicki interfejs televizije, besplatna identifikacija broja, poziv na cekanju, brzo biranje itd...

Sve je to lepo i cool, ali nema se uslova .... Kod mene u zgradi je drugi kablovski provajder... i biraš ili telekom ili još gore od toga
 
Mislim da ne bi Telekom propao da je svima cena fiksna od na primer dve ili dve i po hiljade a da bude all in one usluga, što mora 6.000?
За две или две и по да имаш 100/2, фул ХД телевизију са свим додатним услугама, мобилни са (ваљда) фул флетом и за позиве и за остало, фиксни са фул флетом ... па онда би Јапанци дошли код нас кад је тако џ. ;) Мада ... да би ово радило, не би било лоше да буде FTTH. Е заслужујеш да те кандидујемо за гендира Телекома кад га продају некоме. Па нека тај приватник обезбеди паре за све ово. ;)
 
Dobro bre baš si bukvalista :)
 
Gde mogu da nađen pošto vraćam opremu šta se sve nalazi u kutiji od opreme, ovako izgleda uređaj:

open-iptv-set-top-box-te.jpg


Ne bih da me vrate zbog jednog kabla.
 
Ubaci i 1 LAN kabl. Koliko su ljudi pricali, oni samo bace pogled na opremu. Neka kaze neko ko je skoro vracao.
 
Bas tako izvadis iz kese i das joj ,struja ,scart ,i jedan ili dva lan kabla ide ,mislim da ide i spliter ako nemas net.
 
... umesto da ponude HD kanale besplatno i da još dodaju HD kanala pošto je siromašna ponuda oni nude crtaće a već postoji gomila kanala sa crtaćima.

Ajde da su ponudili filmove za odrasle pa da razumem :p
 
Problem resis tako sto ostavis samo telekom net a uzmes D3i i sve stima.
 
Ovo izdvajam iz privatne poruke:

screen-shot-2014-12-19-a.png
 
Evo vama koji ste na IPTV-u ako zelite da gledate filmove i crtace za novogodisnje praznike

http://www.blic.rs/Vesti/Telekom-vesti/520365/Novogodisnji-paket-filmova-za-praznike

http://www.open.telekom.rs/iptv/News.aspx?temp=8&cid=58725

Uzmite novogodisnji paket.... free
Ja sam na BOX-u.Kad odem tamo gde se to "ukljucuje" vec mi je stikliran taj novogodisnji paket,a kad kliknem na njega,pojavi se prazno,to jest ne daje mi nikakve opcije,nista.Da nisu to oni vec svima aktivirali,a ja ne znam?I na kom je to broju,taj kanal?
 
Poslednja izmena:
klikni meni ;) , pa video na zahtev tu je.... nije kanal u pitanju
 
Jel neko dobio Sony playstation 4 u ovoj akciji? Ili ih treba cimati, kao i za većinu stvarni.
 
Ja cekam ,da mi stigne ugovor za box,pa narucujem tek tada,ps4.Kolko vidim ps3 je odmah otisao ,ili je sklonjen.Jedan clan je vec dobio tv posle nedelju dana,Neznam kada si ti narucio,a meni su rekli otprilike 10 dana se ceka.
 
Nazad
Vrh Dno