Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Ne kapiram zasto svi koristite rec dobio?! PS4 je 560e. Sada vec svuda imas da ga kupis za 360e. Televizori su isto dosta skuplji, plus su npr. Samsung modeli sa starim panelima.
 
Ako gledas legalne tokove ,ispod 55k nemas nigde,dodaj tri igre ispada skoro kao u ostalim radnjama.Porediti cene sa oglasa i iz radnji je malo bzv,ko nema gotovog novca ,kupovina na 12 rata je lepa varijanta.
 
Kakve legalne tokove, eno ti u xbox republici imas garanciju 2 godine isto kao u prodavnici, kupio sam 10 stvari od njih vec, nikad problem nisam imao. Cak i da uzmes kredit na godinu dana da kupis PS4, opet je preko Telekoma dosta skuplje.
 
Kad si pomenuo vec ove samsung televizore,u cemu je osnovna razlika izmedju ,h5000 ,i h5003 ,modela ,da li u panelima ,koje si gore pomenuo.
 
U Neptunu su mi rekli da su ovi 5003 modeli sa starim panelima, od prosle godine. Ako oni mene lazu, lazem i ja tebe. Pretpostavljam, otuda i rasprodaja ovih televizora preko Telekoma, verovatno ih je dosta uvezeno a neprodato od strane Tehnomanije najverovatnije ili koga vec.
 
Moguce ,vidim da ih ima u malom broju radnji,a nisam znao u cemu je razlika ,sem dizajna.
 
Ne kapiram zasto svi koristite rec dobio?! PS4 je 560e. Sada vec svuda imas da ga kupis za 360e. Televizori su isto dosta skuplji, plus su npr. Samsung modeli sa starim panelima.


Rekao sad DOBIO, misleći na to da li je nekom STIGAO na kućnu adresu.
Moguće je proći i jeftinije, kako ti kažeš, al meni je ok ovo na 12 rata, bez banke ili čekova, tj. samo " na lepe oči". Što se tiče TVa nije im neki izbor, tako da pričam samo o PS4.

A evo i cene u winwinu od 72k na rate ili 65k za keš.
http://www.winwin.rs/gaming-igrice-konzole/konzole-i-oprema/konzole-za-igranje/konzola-sony-playstation-4-500gb-igre-driveclub-littlebigplanet-the-last-of-us-4751684.html

Spram telekomove 68k na 12 rata bez kojekakve gnjavaže s bankarima ili nabavljanja i angažovanja čekova.
http://www.open.telekom.rs/box/Content.aspx?temp=0&sid=2115&id=2124
 
Poslednja izmena:
Pa ako poredis sa WinWin-om, onda je OK. :D Inace je u pojedinim shopovima duplo jeftinije.
 
Pa ne mogu da reklamiram ovde, ali sam vec ranije pomenuo gde da odes da trazis. Bundle sa 2 dzojpeda je 415e. Ps4+ps vita je 500e. Bundle sa jednom igrom je 400e. Pa ti racunaj.
 
Pa ne mogu da reklamiram ovde, ali sam vec ranije pomenuo gde da odes da trazis. Bundle sa 2 dzojpeda je 415e. Ps4+ps vita je 500e. Bundle sa jednom igrom je 400e. Pa ti racunaj.

Svi znamo gde ima da se kupi i za koji novac,ovde je poenta sto vecina ljudi nema taj gotov novac ,i kupovina na 12 rata bez ikakvog uslovljavanja im dodje koa premija.
 
Shvatam ja to, samo sam rekao da je dosta skupo, a ljudi se zalecu kao da poklanjaju. Mislim da cifra od 70 000 dinara nije mala u danasnje vreme, a pogotovo nije mala onima koji ocigledno to nemaju, pa se zaduzuju.
 
Pa ne mogu da reklamiram ovde, ali sam vec ranije pomenuo gde da odes da trazis. Bundle sa 2 dzojpeda je 415e. Ps4+ps vita je 500e. Bundle sa jednom igrom je 400e. Pa ti racunaj.

Nisam ni mislio da reklamiraš, nego da konkretno za ovaj proizvod daš link sa manjom cenom, kao što sam ja uporedio Telekomovu i Winwinovu ponudu.
Inače 400e x 121=48400 (za bundle sa jednom igrom), pa plus još 2 igre 2 x 8000=16000, što mu dođe oko 65k, a što je približno 68k kod Telekoma bez kešovine, već na rate...
Bar je tako moja računica ispala, a ti me ispravi opet ako grešim.
 
Ako se sećate rekao sam da prelazima na Sbb (danas su mi pustili sve kanale i 50 mega, rekli su da se vraćam na trio gold nakon dva meseca promocije).

Nisam mogao da pređem ranije da ne bih platio penale za IPTV do marta 2015. godine.

Pre oko nedelju dana se prijavih za Sbb a jutros sam vratio opremu Telekomu, iako su mi rekli da ću platiti oko tri hiljade penale za IPTV, rekoh nema veze kada nemam uslove za VDSL bolje da se rešim Telekoma.

Sada kada sam se vratio stigla pošta, eto neću morati da platim ni te tri hiljade.

1.png
 
Aj nam samo objasni kako nećeš plaćati penale.
Mislim drago mi je ali bre ne znam čime su se rukovodili kad i sam kažeš da ti ugovor traje do 3.15.
 
Bilo je obaveštenje da će poskupeti IPTV pa sam se zalio i tražio da raskinem ugovor bez plaćanja penala. Nakon podnošenja zahteva odmah je usledilo obaveštenje da cena neće poskupljivati ali sam ja u međuvremenu podneo zahtev, posrećilo mi se.
 
Bilo je obaveštenje da će poskupeti IPTV pa sam se zalio i tražio da raskinem ugovor bez plaćanja penala. Nakon podnošenja zahteva odmah je usledilo obaveštenje da cena neće poskupljivati ali sam ja u međuvremenu podneo zahtev, posrećilo mi se.

Bas ti se posrecilo, cisto sumnjam da bi jos jednom ovako odgovorili. Ali dobro je da si ih se resio ako nemas uslova za vdsl, ja da nemam uslova za vdsl(i da ga nemam) ne bih ga nikada uzeo (TS)
 
Da imamo sbb uzeli bi ga odmah ali šta kada ga nema svuda.
 
ima @pajica123

vrati se par stranica nazad i videćeš da je sve čovek lepo slikao pa ga pitaj šta te zanima

:wave:
 
Nije los ovaj novi IPTV,za razliku od starog ovaj novi menja kanale trenutno.
 
Nije los ovaj novi IPTV,za razliku od starog ovaj novi menja kanale trenutno.

jel si zamenio stari ?

sve planiram da odem do poslovnice, da pitam da zamenim, ali nikako da stignem. poso-kuća
 
jel si zamenio stari ?

sve planiram da odem do poslovnice, da pitam da zamenim, ali nikako da stignem. poso-kuća

Nisam,brat je uzeo pre nedelju dana samo IPTV,ali sam podneo zahtev za novi preko telefona i kazu da linija mora ponovo da ide na proveru, bez obzira sto vec nekoliko godina imam IPTV, zvace me.
Izgleda da ova nova platforma vuce vise od 4 Mbit-a.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problem sa IPTV koji se smrzne po restartu, ispisuje poruku "Code: 12 Waiting For Network Servers"? *****i iz podrske su beskorisni, kao nesto srede (daljinski, naravno da niko ne izlazi na teren) to radi par sati i onda se ponovo blokira? Nisam u mogucnosti da odem licno da proverim o cemu se radi (da pogledam kvalitet linije iz dijagnostike rutera) posto je nekih 100km daleko, pa pokusavam da problem resim telefonski.
 
Tako i meni, zakuca slika i onda pri restartu to dobijem. Zvao sam sluzbu, rekli mi da ugasim i ruter i stb, pa da ukljucim ruter, sacekam 5min,pa onda stb. I proradilo. Ali cesto se desava, haos...
 
Nazad
Vrh Dno