Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Zanimljivo stvarno sa ovom našom carinom. Prošle nedelje uzmem The Inbetweeners Box Set (3 sezone DVD) za 10€ i naplate mi 495din harač. Malopre stigao Diablo PS4 (Ultimate Evil Edition) od nekih 47€ i nikakvog harača.
 
Šta bre, gde bre 21€?!?
 
Bio 26€ i 3-4 dana pre slanja mi javili da je cena spuštena i da ne brinem, da će mi automatski računati tu cifru. Base. Toliko su mi i skinuli sa kartice.
 
Ekstra cena!
 
49€, ladno sam mogao i preko PSN-a uzeti jbt.
Jedan od prethodnih paketa sa istom cenom mi je bio 295din. Baš sam poslao mail u Carinu da vidim u čemu je štos. Sumnjam da će odgovoriti.
Kako su me iznervirali danas, mamu im j...
 
Ladno su mi se javili. Tražili da im pošaljem sliku onog papira što se dobije sa paketom. Poslao i drugi gde je za sličnu cifru carina bila 258din. Baš da vidimo šta će reći.
 
Nemoj samo da kazu, "aha greska je bila na tom od 258 din, u obavezi ste da platite JOS 1800 din za prvi paket " :D
 
Hoce da "zataskaju".
Samo salji mejl, to ti moj savet. Ugusi ih mejlovima.
Neces nista postici telefonom, dokaz je dokaz.
Za sve sto se natezem sa drzavnim i javnim sektorom to je samo putem mejla, da vidis kako se odazivaju i resavaju...
 
Koji su još dobri sajtovi za kupovinu igara osim zavii i base.com?

Hvala
 
Tnx, znači samo ta tri sajta se preporučuju za kupovinu.
 
Juče sam pazario nešto preko Ištvana sa K/P-a. Definitivno mnogo bolje iskustvo, a igra me izašla 3€ skuplje nego na UK sajtovima. Plus nisam morao da strahujem od naše carine.

Shadow of Mordor - UK varijanta 42€, Ištvan 45€.
 
Ne šalju u Srbiju.
 
Onda je to nešto novo, do skoro nisu slali.
 
Nazad
Vrh Dno