Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Cek cek, sta ce to sve raditi na ps4, pojasnide to malo :)
Pivo nikad ne odbijam :D
 
@Lubyqt:
Mislim da svaka poklon kartica radi, jer se ni jedna poklon kartica ne vezuje za adresu ( jer je poklon, jelte... )
Meni u adresi i bukvalno stoji xxxxyyyy kao adresa....
Sto se tice popusta, manje vise su svuda isti, poenta je u kursu....
Ja se secam vremena kada je funta bila skoro ista kao euro...
Jednostavno, okrece se kolo srece :)

True , true mada mislim da je US i dalje bolji , dosta naslova ni ne stigne u EU , mada ono za sad sam uzeo US , jer imam tu sve trofeje sa ps3 i vec sam presao order i sta sve ne vec na ps4 , tako da tu sam za sad ... ako se promeni nesto drasticno probacu UK.
hvala jos jednom svima
 
Poslednja izmena:
Erste poklon kartica radi svuda. Kupio sam prekjuće MLB 15 The Show sa pomenutom karticom na UK PSN networku.
 
Oni iz Amazona se ne šale. Probaću drugi acc da napravim. Ovaj mi gase za tri dana, mamicu im ...
 
Kakav je Amazon za slanje igara ovde? I kakva su iskustva sa pre-orderima?

Zeleo bih Novi Metal gear da pre-orderujem.

Hvala!
 
A imas i kod Istvana, 2-3 dana nakon izlaska i za 10€ manje od cene sa linka. Ja sam tako uzimao dok mi je radila Intesa kartica na EU PSN. Sad kako ne radi uzmem US zbog eventualnih DLC-ova. Jer ove boxed verzije ne podrzavaju te US dlc-ove.
 
Mojsije ahahah :d
 
Pozdrav ljudi, da li je neko od vas mozda uzimao ovako nesto sa ebay-a Mortal Kombat X PC Full Digital Game - STEAM DOWNLOAD KEY? Nisam siguran da sta je to, full igra ili nesto drugo? Hvala.
 
Ranije sam aktivno narucivao. Sad ne pamtim. Pricekam neki popust na PSN, posto mi se nigde ne zuri i toliko. Ne dam im ni dinar, a pogotovo mi ne pada na pamet da se izlazem riziku njihove slobodne procene. Gule kako stignu, pa su morali i tu da zategnu kais.
 
Kada se narucuje sa base.com, da li odbijaju porez na promet?
Da li i koliko se "ugradjuje" carina?
 
A sto se carine tice tj pdv-a ako gledaju cene sa base i isplati se, ali ako bi gledali cene sa domacih sajtova koji prodaju igrice pa onda bi te odrali :) Zavisi i preko koje carine ti ide, tipa carina Ns skoro sve otvara i lupa pdv, dok npr carina Bg pusta dosta stvari bez provere sadrzaja tkd krastavac kako te utrefi :)
 
Poslednja izmena:
Ns carina gleda cene na GameS-u kad određuje harač, a udese tako lepo da te taman izađe skuplje nego da si se prošetao do grada i onim lopovima ostavio pare u kasi. A nekad se desi da im isklizne poneki paket kroz prste pa ne platiš bukvalno ništa.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Wow ovde nije dugo bilo porukica, pa reko da proverim sa vama jednu zanimljivost.

Da li se sada isplati porucivanje iz UK kada je funta u down-u? Kažu ovih dana je slabija i od dolara, a one e-tail cene se nisu nešto drastično menjale. Takođe ova NS carina mi već nekoliko paketa nije ni otvarala, a kamoli carinila...
 
Što se mene tiče, isplati se. Naročito sad, kad je kurs funte pao. Ja naručujem sa Base-a, jer su (dosta) povoljniji od sličnih (UK) sajtova, plus odbijaju VAT prilikom checkout-a. Juče su mi poslali U4 Special Edition, sa poštarinom izađe neki dinar manje od 4000. Imho, super cena za SE izdanje. Očekujem da će stići iduće nedelje.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
U poslednje 2 nedelje poruceno 8 igrica za PS4 nesto sa base nesto sa zavvi, jedna igrica prosla bez pdv-a , na 3 naplacen pdv, ostaju jos 4 mada kontam da ce na sve naplatiti pdv :) Za sve sto sam porucio prosao sam jeftinije nego da sam ovde uzimao racunajuci i naplacen pdv, tipa uzeo sam Rise of the Tomb Raider za 30e , Dark Souls 3 za 27e, Battlefield 1 za 35e , Far Cry Primal and Far Cry 4 za 36e ( komplet ) itd...
 
pozajmio sam od druga sony 3 kako bih odigrao hitman absolution. Problem je u tome sto mu ne radi laser za citanje cd. Koji je najbolji metod da se dokopam te igrice na tom uredjaju? Da kupim u digitalnom obliku jel? Koji je najbolji store za to koji provereno radi sa nasim bank karticama? Jel ima neka drugi fora?
 
Stigao danas i Battlefield 1, paket prosao bez ikakvih troskova :)
 
I na kraju da rezimiram, od ukupno 8 porucenih igrica na 4 je naplacen pdv od toga su bez ikakvih dazbina prosle 3 skuplje igrice, tkd izgleda je ono kako koga zapadne i ko carini, ali u svakom slucaju prosao sam jeftinije nego da sam ovde kupovao.
 
to je pametno, meni treba neki sajt gde moze da se plati netellerom ili skrillom, da li ima takvih
 
Nazad
Vrh Dno