Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

Dajte mesto gde ima da se kupe Nove ili dobro očuvane Xbox konzole, ali da ne budu one koje se pregrevaju kao što se priča. Hvala!
 
Potrebna HITNA POMOĆ:

- Greškom sam sa roota xbox-a 360 obrisao kompletan GAMES direktorijum sa 15tak ili više instaliranih igara. Nakon brisanja nisam gasio xbox.
Postoji li način da vratim taj direktorijum i kako??'

Unapred zahvalan!
 
Potrebna HITNA POMOĆ:

- Greškom sam sa roota xbox-a 360 obrisao kompletan GAMES direktorijum sa 15tak ili više instaliranih igara. Nakon brisanja nisam gasio xbox.
Postoji li način da vratim taj direktorijum i kako??'

Unapred zahvalan!
Obrisao preko konzole? Ako jesi , to je to ;) nema povratka pici na torrent i skidaj.
 
Dajte mesto gde ima da se kupe Nove ili dobro očuvane Xbox konzole, ali da ne budu one koje se pregrevaju kao što se priča. Hvala!
Vijaj po oglasima na kp sajtu i gledaj proizvodnju 2009 godine septembar novembar.
 
Potrebno joooš pomoći :)
- Kako da obrišem prethodne Cover Images (od igara koje su bile instalirane a koje sam obrisao) i kako da ubacujem nove?
Naime, ubacio sam 3 igrice i nijednoj od njih se ne pojavljuje Cover Image kao ranije :(
 
Pa ne pomaže Artwork Refresh jer nema šta da se rifrešuje...
 
Pa ne pomaže Artwork Refresh jer nema šta da se rifrešuje...
Prvo skroz obrisi igrice koje vise nemas znaci pritisnes y i imas opciju delete, zat8m se vratis na pocetnu stranu odes gore na seting i ako se nevaram 2 ga stavka pod seting dal je curent seting ili tako nesto i tamo imas neki firectorium ili tako nesto i tamo imas manual scan e stisnem to i dole ces videti kako vrti i ucitava igrice, aki to ne radi znaci da direktorijum nije ispravan te i njega moras da promenis.
 
Okidoki.
Pokušaću kada se vratim sa posla...
 
Pa ne pomaže Artwork Refresh jer nema šta da se rifrešuje...

Ako si
Naime, ubacio sam 3 igrice i nijednoj od njih se ne pojavljuje Cover Image kao ranije
ovo uradio onda imas 3 igre bez artworka tako sam razumeo, moras da uradis " Scan " da ih prepozna i onda refresh art tako dobijes i nove covere. Kod mene je podeseno da automatski skenira ali neko pravilo je da se posle svakog dodavanja uradi jedan manual scan.
 
Poslednja izmena:
Joooj.
Tako je. Treba sken. Zaboravio sam :(
 
Obrisao sam zaostale cover-e igrica i odradio rescan i sada sve funkcionaniše perfektno.
tnx
 
Kada hocu da igram igricu kaze mi da moj tv ne podrzava 50 pl i da moram da smanjim..pisalo mi gde treba da idem ali te opcije uopste nema..da li je neko imao ovakav problem i da li neko zna resenje??
 
Kada hocu da igram igricu kaze mi da moj tv ne podrzava 50 pl i da moram da smanjim..pisalo mi gde treba da idem ali te opcije uopste nema..da li je neko imao ovakav problem i da li neko zna resenje??
Imas loader?
 
Sta je to?skoro sam dobio konzolu pa nisam uplivao u te vode..inace resio sam taj problem..da li neko zna kako da ubacim i instaliram neku igricu sto sam skinuo...inace radi se o rgh konzoli
 
Sta je to?skoro sam dobio konzolu pa nisam uplivao u te vode..inace resio sam taj problem..da li neko zna kako da ubacim i instaliram neku igricu sto sam skinuo...inace radi se o rgh konzoli
Skini na komp xbox creator otvoris preko njega iso fajl koji si skinuo sa neta otpakujes i iskopiras taj folder na hdd od konzole ili na neki usb ;)
 
Iskopiras bilo kojim od nacina na interni hdd.
 
JEl moze XBOX 360 wired controler biti bez onog inline realese? Narucio sam neki iz jedne radnje ali mi kaze tip da je original ali da misli da nema taj inline realease. Malo sam googla i vidio da ima jako dobrih kopija.
 
JEl moze XBOX 360 wired controler biti bez onog inline realese? Narucio sam neki iz jedne radnje ali mi kaze tip da je original ali da misli da nema taj inline realease. Malo sam googla i vidio da ima jako dobrih kopija.
Uglavnom rade, bar do sada nisam naisao da neki nije radio ako mislis da je kopija onda uglavnom cene belog su oko 2800 a cene crnog oko 3500din.
 
cek jesul to cijene originala ili kopija?
 
To su polovnjaci orginali, kopije sam vidjao za 1300 1800dinara, imao sam kuci jednog kineza do skoro mogu ti reci da ima razlike.. Analog je dosta cudniji i teze se pomera i lt i rt jako lose reaguju na osecaj, znaci skoro da ga nema, nesto u fazonu ima 3 jacine i to je to. Ali to sve zavisi od kopije do kopije do skoro sam citao da prave kopije da ne mozes da provalis dal je orginal il kopija.
 
Kupio sam Fat Jasper konzolu koja nije otvarana. Ugradio mi je neki lik iz Smedereva (Mirko) CR4 XL. Znači RGH/JTAG valjda se tako kaže. Instalirao mi je FreeStyle Dush 3. Ubacio mi je i nekoliko igara. Sad ja kad ubacim igre,nema onaj cover. Baš mi je ružno,pa da li to sve može da se popravi kačenjem na net? Kada je nakačena na netu kažite mi gde da ne ulazim da ne popijem BAN. I koliko je to bezbedno od raznih virusa?
 
Ako je Mirko sa xbox republike onda je sve ok. Mozes da se kacis na net u nacelu ali ne mozes da koristis LIVE servise jer ces popiti ban. Za cover je lako ides na " refresh artwork " a za viruse takodje nema problema.
 
Jeste Mirko sa Xbox republike. Dečko živi od mene 20 km. Ko bi rekao. Znači može slobodno net da se koristi,samo nikako da ne ulazim u igrama gde piše ono LIVE?
 
Sve i da hoces na live ne mozes da ides jer ga podesavanja u fsd blokiraju.
 
Nazad
Vrh Dno