Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

Nikada nisam igrao igre na PS3. Kupio sam Xbox jer sam se raspitao,kažu da su bolji. A drug je igrao PS3 i to samo original igre (ako to ima neke razlike),kada je video sliku na Xbox 360,zgrozio se. Kaže da je na PS3 tri puta bolja i lepša grafika. Skenjao sam se odmah. Igrali smo Call of Duty Advanced Warfare i Need for Speed Rivals.
 
Pa moguće je da mu izgleda ružno zato što je prošlo dosta vremena od uporedjivanja. Nije uporedjivao u istom danu,nego u razmaku od par godina.:)
 
Mozda je drugar samo od onih bolje je jer je moje... Imam ja jednog takvog koji ima ps3 i kad sam ja kupio xbox stalno je govorio kako je xbox sr.nje,a cela ekipa se nalozila na xbox i uvek cepamo xbox kad se skupimo.

Uostalom ako je tebi dobro sta te briga da li je ps3 za nijansu bolji ako si hteo najbolje trebao si uzeti ps4 ili xbox one,uzivaj u onome sto imas a imas sjajnu konzolu ;)
 
Hvala vam ljudi,utešili ste me. Neka me traje bar još deset godina, pa ću do tada da pazarim Xbox One ili PS4 šta se bude bolje pokazalo.
 
Imam u planu mozda kupovinu Xbox 360.

Interesuje me da li je dovoljno kupiti onu sa 4gb, da li moze moj hdd eksterni HDD Transcend od 320 gb na koji bi snimao igre i igrao sa njega.
Vec imam jedan wireles dzojpad.
 
Moze ali moras RGH da uradis, tj sa rgh je dovoljna 4gb konzola.
 
Potrebna HITNA POMOĆ:
Kako da folder sa igricom, sa USB fleške, iskopiram na HDD RGHovanog XBOXa 360 da bi se klinci igrali i da tako uštedim vreme kopiranja preko WiFia odnosno TotalCommandera???!!!
 
Preko ftpa se lognes i iskopiras ako nemas usb flash, ako je wifi veza bice to malo sporije, ako imas usb onda prebaci na njegarvo, zatim ga prikljuci na xbox, pa iz file managera iskopiraj na interni hdd folder, rescan odradi.
 
Poslednja izmena:
Preko ftpa se lognes i iskopiras ako nemas usb flash, ako je wifi veza bice to malo sporije, ako imas usb onda prebaci na njegarvo, zatim ga prikljuci na xbox, pa iz file managera iskopiraj na interni hdd folder, rescan odradi.

Meni se sa uključenjem konzole podiže FS3 i regularno kopiranje ne mogu da odradim jer mi prijavljuje da ne može da kopira fajlove sa fleške na root hdd-a...
Šta sada što se USB fleške tiče?
tnx
 
Trebao bi imati na hddu folder games recimo, u njega kopiras taj f. sa usb fleske. Obrati paznju samo sta otvaras, nesto je hdd, nesto onaj mali ssd flash na ploci. Da li je hdd uredno formatiran iz same konzole ?
 
Neće.
Pošto sam, ranije, pobrisao greškom igrice sa hdd-a, napraviosam GAMES foleder u koji trpam nove igrice i koje za sada sve rade ali ih ubacujem isključivo preko nekog ftp klijenta. Htedoh da ubrzam to jer imam ultra brzu usb2.0 flešku ali neće.
Pokušao sam jutros tako što sam napravio fat32 flešku sa folderom igrice koju želim da prekopiram. Priključio sam flešku na xbox on ju je prepoznao ali mi iz FreeStyle3 ne dozvoljava kopiranje sa fleške na xbox hdd sa porukom da ni je moguće kopiranje fajlova na root hdd-a (jer se folder GAMES, generalno, nalazi na root-u. To me buni :(
 
Instaliraj ponovo fs3, nesto je zabudalilo.
 
Na jednoj strani otvoris tvoj usb i dodjes do foldera sa igrom, na drugos strani interni hdd i otvoris folder games, znaci putanja da bude hdd/games/, i posle samo lb/rb i A i to je to
 
Hmmm.
Možda sam pogrešio što nisam kopirao fajlove u pripremljeni folder sa nazivom igrice u GAMES već sam pokušavao da folder sa usb-a po kratkom postupku kopriam direktno u GAMES?!
 
Moze li pomoc da li neko zna koja je ploca u XBOX-u Arcade iz 2009 godine 2009-01-10 da li da uzmem tu ili neku drugu.

Kako sam video na netu Jasper ploca je kada ima oznaku 12V-12.1A 5V-1A, a Falcon je kada je oznaka 12V-14.2A 5V-1A da li je to tacno?
 
Poslednja izmena:
Jel se isplati uzeti 4gb verziju, sa LT3.0, pa koristiti fles od 32gb za instalacije? Cena je privlacna , 130e sa jednim dzojom, dok za verziju sa hdd-om mi treba 200. Mislim na novije konzole,ne na matore.
 
Da li moze da se ubaci HDD 500GB u XBOX? Konzola je 2009 god. Nisam dobro pitao da li moze ta velicina?
 
1TB radi sasvim sigurno.
 
Jos jedno pitanjce:
- Kako izbrisati postojece naloge sa xboxa a koji su kreirani nakon kupovine rgh konzole?

Tnx
 
Hvala.
Odrađeno brisanje po uputstvu i sve je prošlo super.

tnx
 
Hej drustvo!
Da li se neko od vas služio onim varanjima za video igre? Ono kao ne mogu da te ubiju,full novac,full oružje i municija?
Nasao sam jedan sajt na kome ima gotovo za svaku igru,ja sam slab sa engleskim pa molim one koje su zainteresovani da se jave na PP da im dam link sajta i da mi pomogne.
Ustvari na sajtu ima tutorijala kako se to instalira,ja sam probao ali bezuspešno. Radi 100% samo ja ne razuem. Radi se o Aurora Trainer-ima. Ako ih je neko koristio naka mi pomogne. Hvala!
 
Ljudi imam problem kada narezem igru i kada je ubacim u xbox sve je u redu i onda kada izadjem iz igre izbacim dvd i ponovo ga vratim onda mi stoji Open tray. Tada moram da ugasim xbox na par sekundi i onda igra normalno radi. Ako neko zna sta je problem neka kaze.
 
Moze li neko da mi preporuci dobar servis za Xbox u Beogradu?
 
Nazad
Vrh Dno