Šta je novo?

Google Chrome

untitled.jpg
 
Kakva su vaša iskustva sa UC Browserom? Počeo sam da ga koristim pre neki dan i za sada sam odušev5en.
 
Isti K***ac drugo pakovanje "UC Browser is based on the Google Chromium project and is compatible with most Google Chrome extensions.)"
 
Opera, i Vivaldi beta su bolje opcije.
 
Imao sam Operu i dojadila mi je...uglavnom je ok ali bookmark management je nula. Sad furam UC i mogu da kažem da je jako fin...
 
a to sve ima veze sa temom na koji nacin?

UC Browser is based on the Google Chromium project and is compatible with most Google Chrome extensions

Zadovo5ni, Vaše Veličanstvo...? Ili možda treba da otvorim novu temu o UC Browseru? Zarad Vašeg blagoutrobija, ofkorz. Da Vam umirimo nežne nerve iritirane pominjanjem Chrome-based browsera u Google Chrome temi.
 
Poslednja izmena:
Zasto mi se YT klipovi ne pustaju automatski, kad ih otvorim sa srednjim klikom (u pozadini), vec tek kad odem na taj tab onda krene video.. Ne vidim nijednu opciju u Chrome-u za to, i nije ranije ovako bilo..
 
pominjanjem Chrome-based browsera u Google Chrome temi.
Chromium-based ;) Pretpostavljam (pretpostav5am) da ne postoji ni jedan Chrome-based brauzer :)

Možda ne bi bilo loše da se otvori tema "Chromium-based brauzeri", pa da se tamo raspravlja o svim takvim programima (moj favorit je SlimJet ;) )
 
Zasto mi se YT klipovi ne pustaju automatski, kad ih otvorim sa srednjim klikom (u pozadini), vec tek kad odem na taj tab onda krene video.. Ne vidim nijednu opciju u Chrome-u za to, i nije ranije ovako bilo..
To je uvedeno pre par nedelja.
Kreće da svira tek kada skočiš na njega.
 
Da li gestovi misem rade ocajno brljaju, kasne, ima ih, nema ih, oce...nece ili ja ne umem da podesim kako treba?
 
Poslednja izmena:
Kako mogu da uradim backup bookmarks-a, sva podesavanja sa dodacima?
 
Oдеш у подешавања и одмах су ти ту подешавања за синхронизацију.
 
Chrom ti automatski bekapuje podešavanja i extenzije. Samo se prijaviš u njega svojim nalogom. Barem ja to koristim.
 
Hvala drugari nisam do sada koristio backup online uglavnom sam to radio na hdd, snasao sam se.
 
Imam dva pitanja(mozda nisu bas za ovu temu ali ne mogu da nadjem neku slicnu):
1. Da li postoji neki nacin da prebacim bookmarks iz opere mini u chrome? Ili moram da instaliram operu na racunaru pa onda odatle nekako da pokusam, mislim da tako moze?
2. Otvorio sam u chrome browseru stranicu google drive, tu sam otvorio jedan google(word) dokument.Kada sam zavrsio, pojavio se jos jedan sa istim nazivom, samo ima malo drugaciju ikonicu, sada imam dva dokumenta za istim imenom, samo im se ikonica razlikuje, jedna je manja od druge i malo se razlikuje. Zasto se to desava? Ranije sam koristio ms office pa mi ovo malo cudno...
 
Da li moze u choromu da se dobije ovo, tj da mogu kao u Maxthonu pamtim stranice, znaci ne kao sto je postavljeno po default-u da prikazuje bookmarks-e vec da to budu zapamcene stranice Capture1.PNG?
 
Ubi me Chrome zadnjih nedelju dana, puca non stop, tj. izbacuje ono oh snap njesra. Kakva je situacija kod vas?
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    10.9 KB · Pregleda: 67
Kod mene je sve normalno, ništa ne puca. Na stabilnoj sam verziji Chrome-a.
 
Ne kapiram u cemu je problem, koristim iste ekstenzije koje mesecima unazad koristim....
 
Jel ti pucaju baš svi sajtovi ili neki određeni? I koliko često?
 
Pa svaki dan sada vec. Malopre sam otvorio 4-5 tablova u svakom po jedan neki klip, i svi su pukli u isto vreme. Nema odredjenih sajtova. Malopre fejs puce.
 
Da li neko moze da mi kaze kakva je razlika izmedju Slimjet i Chromium i Google Chrome?
Da li neko koristi Slimjet, gde se nalazi podesavanje mouse gesture? - Ovo sam nasao gde je.
 
Poslednja izmena:
Da li neko moze da mi kaze kakva je razlika izmedju Slimjet i Chromium i Google Chrome?
Pa... Chromium je "tata"; Chrome je njegov "najstariji" sin iz prvog braka; SlimJet i još čitava gomila brauzera su Chromiumovi sinovi iz brojnih vanbračnih veza :)

Inače, meni je SlimJet brauzer No.2, odmah iza Firefoxa ;)
 
Da li neko moze da mi kaze kakva je razlika izmedju Slimjet i Chromium i Google Chrome?
Da li neko koristi Slimjet, gde se nalazi podesavanje mouse gesture? - Ovo sam nasao gde je.

Google Chrome je Google-ov pretraživač zasnovan na Chromium-u( otvoreni kod, koji je Google kupio)
A Slimjet je pregledač isto tako zasnovan na Chromium-u. Takvih primera imaš još mnoštvo(Yandex Browser, UC browser, Opera..)
 
Hvala na odgovorima, Slimjet nekako mi se cini da vrlo lagan i brz, prvi puty se srecem sa njim u odnosu na Google Chrome ima u sebi mouse gesture koji rade bez greske u odnosu na Google Chrome, da li moze jos neko da iznese koje su mu vrline?
 
Sto izbacise onaj notification centar?
Podeseno je da radi u pozadini ekstenzije ali se chrome znatno sporije dize nego prosla verzija, sta bi?
 
Poslednja izmena:
Би да то не користи 90% људи, па укинули :)
 
Nazad
Vrh Dno