Šta je novo?

Google Chrome

Jesam i ako mi stoji continue where you left off, tamo nema ni jednu dodatu stranicu. Probao sam sve ekstenzije da ugasim. Jedinu novinu sto vidim je da mi pise skroz desno u cosku prvi korisnik. To vidim da je neka novina, nisam siguran za cega je, kako vidim to je mogucnost izmene razlicitih korisnika na jednom Chrome-u. Posto mi nije Chrome redovni browser koji koristim pa nisam upucen u detalje.
 
Prestao Chrome da mi otvara slike(npr u Googlu kada kucam neki pojam pa odem na images) u novom tabu, kada se pritisne scroll ništa se ne dešava. Na drugim linkovima normalno radi i nema problema.
Updateovan na poslednju verziju, ekstenzije isto tako.
Ima li neko ideju?
 
Zasto se ovaj Chrome raspada ovoliko u zadnje vreme, od ovih par updatea poslednjih pretpostavljam? Pri pokretanju svaki put zabode (kao 'wait' for pages to load), uzasno sporo baferuje sve moguce klipove, ne samo YT, 'lomi' se slika kao igre bez Vsynca.. Wtf.
 
Jeste sve lepo radilo pre jedno 2 update.
Meni na YT kad uključim Theatre mode, otvorim drugi klip on se pušta kao default view, a Theatre mod upaljen i onda višak prostora na ekranu bude crn.
 
Ja ima konstantno sa svakom Chrome verzijom imam problem oko updatea, znaci nema sanse to da namestim sve sam probao... Chrome postaje tezak junk, steta. Cekam Spartan, tih decijih bolesti nece biti na njemu, nadam se.
 
Znači još jedan problem pronašao, na nekim klipovima na YT apsolutno ne pušta i zvuk.
Katastrofa.....
 
Moze pomoc?
Ubacio sam Chromium medjutim ne radi mi flash iako ga imam instaliranog.
U firefoxu i operi radi normalno.

cIXJ6xP.pngyo7N4QK.pngqEYTfql.png
 
Ajde mi preporucite neki mail checker,ono da moze da lepo radi sa nekoliko gmail-ova,nekoliko yahoo-ova i nekoliko hotmail-ova u isto vreme.Sta god sam probao,uvek nesto zeza.Za chrome,naravno.
 
sta se desava sa ovim chrome, cim je neki video playback ubija cpu full hd 60fps youtube cpu usage 30%, isti klip firefox 5%...
 
posle duzeg vremena instalirao sam Google Chrome i ubise me reklame, kako da se oslobodim od njih?
 
Ad block, ad block plus, ad block pro; instaliraj bilo koju od tih ekstenzija i uživaj.
 
Da li je neko radio neki test, sa i bez ad block? Hrom mi nenormalno mnogo rama uzima, pa mi na laptopu rad postaje mučenje vrlo često.
 
Da li je neko radio neki test, sa i bez ad block? Hrom mi nenormalno mnogo rama uzima, pa mi na laptopu rad postaje mučenje vrlo često.
Ma kakvi bez da block-a, to mi je jedina zaštita kompa :d
Kod mene nema problema sa ramom, a uvek bude otvoreno bar 20 tabova...
 
Које листе за блок користите или оставите по дефолту?
 
ja sa fanboy.co.nz i isključim nenametljive reklame...ne znam dal je ovako najbolje ali tako ja podešavam...ako neko ima drugi predlog...?
 
Ne znam šta da ti kažem, Chrome je malo čudan :)
Kada je izašla 64bit verzija, kod mene je sve poludelo, tako da sam 2-3 nedelje koristio ff i onda jednom ponovo instaliram da vidim kakva je situacija kad ono sve radi savršeno :)
 
ja sa fanboy.co.nz i isključim nenametljive reklame...ne znam dal je ovako najbolje ali tako ja podešavam...ako neko ima drugi predlog...?
Ja sam se mucio sa tim listama dok nisam stavio Adguard, koji bez ikakvih podesavanja radi bolje od detaljno podesenog AB/ABP.
 
ehm,hrom odbija da skine .torrent fajlove,bar kod mene.comodo dragon ih skida bez problema.
 
spisak bagova se povecava,pored pride sporog rada,prilikom gasenja ostaje upaljen jedan chrome proces i zvace ooko 14nestak posto cpu-a,i onda nemerem da upalim chrome regularno,moram da ubijem taj proces u task menadzeru i onda se dize regularno.ociscen,pa nanovio instaliran zadnja verzija sa gugla direkt,isto se ponasa.comodo dragon radi perfektno,batalio bi hrom i presao na dragon skroz,ali mi je ovaj kombo potpuno odgovarao.ima neko resenje ili da koristim firefox/dragon kombo dok hrom ne dodje sebi?
 
samo adb koristim.pokusacu kasnije pa javljam,sad sam ga makao,i koristim primarno dragona koji radi perfektno.
 
Nazad
Vrh Dno