Šta je novo?

Google Chrome

Zasto ne mogu da skidam klipove sa youtube pomocu downloadhelper dok na firefoxu mi radi isti dodatak, da li negde gresim, sta vi koristite za skidanje klipova sa youtube-a?
 
Jel se i kod vas desava da nekad treperi stranica i mora da je refreshujem da bi prestalo? Ja rekoh samo kod mene, nesto lose sam instalirao (sumnjao na GPU drajvere) ali isto to video i kod druga.
Verzija 51.0.2704.106 m

i kod mene isto
 
Pre mi se to nije desavalo. Mozda se ce srediti u novijoj verziji.
 
Zasto ne mogu da skidam klipove sa youtube pomocu downloadhelper dok na firefoxu mi radi isti dodatak, da li negde gresim, sta vi koristite za skidanje klipova sa youtube-a?

JDownloader the best program sa većim brojem mogućnosti. Inače nema nikakvog treperenja kod mene. Najnovija verzija 52.xxx
 
Poslednja izmena:
Kako mogu da postavim extenziju za mail sa notifikacijom a da nije googlov?
 
Imam Chrome za Windows Version 52.0.2743.116 m (64-bit) i ne radi mi drag & drop slika, što je ranije radilo. Ne mogu da dropujem fotku u Gmail poruku, ili na sajt za dodavanje slika, kao što je Imgur. Ili WhatsApp za web. Isključio sam bloker za reklame i opet neće.

Isto to mi radi na Operi koji koristi isti endžin i ima isti bloker za reklame. Je li to samo kod mene tako (jer mi jako usporava rad, navikao se na d&d), ili neki savet kako da ponovo proradi? Ništa nisam petljao, radilo uvek do sada. Hvala! ;)
 
Probaj kao admin, otvori incognito da proveriš da li tako radi. Koji OS?

Meni radi, sad sam proverio na Windows 10 Redstone.
 
^ Hvala na savetu, ali nije pomoglo. Obrisao sam i reinstalirao Chrome i -- proradilo! Možda sam "zakačio" neki add-on koji je to gušio.
 
Zasto ne mogu da skidam klipove sa youtube pomocu downloadhelper dok na firefoxu mi radi isti dodatak, da li negde gresim, sta vi koristite za skidanje klipova sa youtube-a?
giphy.gif
 
Imam neki micro freeze u Firefox duže vreme i reših da probam Chrome. Oduševio sam se koliko fluidno radi ali mi mnogo smeta neki blur teksta, shadow, anti aliasing ili šta je već nemam pojma. Tekst izgleda strašno mutno, dok iz Firefox slovima mogu izbrojati piksele. Ako neko zna o čemu govorim i ako ima rešenja baš bi mi bilo od pomoći pošto bih ga ostavio kao default zbog brzine svakako ali me ovo frustrira.
 
Poslednja izmena:
Meni chrome neuporedivo bolje radi od Firefoxa.Firefox često zabaguje pri otvaranju fb i još nekih stranica,izlaze mi često upozorenja za neke skripte,pa se slika zablokira i ništa ne reaguje dok ne uradiš restart PC.
 
Ima i opcija da se doda ss ispred youtube.com/watch... Takođe radi na svim brauzerima.
 
Postoji li neki jednostavan nacin da se proveri cemu sve neka ekstenzija ima pristup? Nesto kao permission control na Androidu, naravno bez upravljanja, samo uvid mi je potreban.
 
Da li vam Google Chrome čuva celokupnu istoriju odnosno baš svaki sajt i adresu koji se posetili?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Zato što kod mene ne radi to savršeno, nekad nešto što sam posetio na telefonu ne mogu da nađem u istoriji a nekad kada sam 10 različitih vesti pročitao na b92 sajtu kod mene u istoriji nema svih deset neko bude 6-7-8 kako kad.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Postoji li neki jednostavan nacin da se proveri cemu sve neka ekstenzija ima pristup? Nesto kao permission control na Androidu, naravno bez upravljanja, samo uvid mi je potreban.

Само одеш у подешавања, па у екстензије и тамо имаш "детаље" за сваку екстензију.
 
Drirect write i dalje ostaje problem ili.. ? Ja sam trenutno na portable verziji.
 
Zna li neko kako da resim ovaj problem , svaki put kad otvorim chrome pored googla otvara još jedan tab "add video downloader ..." ? Kako ukloniti ovaj tab da se više ne otvara ... ?

 
Pokupio si neki adware. Izbriši nepoznate ekstenzije pa probaj.
 
Jel se desava jos nekome da mu fejsbuk laguje na chrome? Znaci svi sajtovi rade kako treba, samo fejs kad kliknem na neku sliku, ucitava vise od 5, 10 sekundi, zavisi koliko sam skrolovao dole, pa kad kliknem da vidim komentare, opet mu treba mnogo vremena da ih otvori
 
Standardno obriši keš i kolačiće za početak.

P.S. Sad kad ima Material design mogu da ga progutam, mada i dalje nisu svuda redizajnirali.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako da resim ovaj problem , svaki put kad otvorim chrome pored googla otvara još jedan tab "add video downloader ..." ? Kako ukloniti ovaj tab da se više ne otvara ... ?


Udji u novi tab i kucaj chrome://extensions/ i izbrisi to djubre.
 
Standardno obriši keš i kolačiće za početak.

P.S. Sad kad ima Material design mogu da ga progutam, mada i dalje nisu svuda redizajnirali.


Sad sam updateovao na najnoviju verziju, lepo izgleda, svidja mi se kako su je odradili samo jos da ne laguje fejsbuk :D

Ma radim to stalno preko CCleanera, sad sam odradio direktno iz chrome ali do sada nije pomagalo
 
Nazad
Vrh Dno