Šta je novo?

Diablo 3

pa izmedju season 2 i 3, tako su rekli da ce biti content patches izmedju sezona
 
Pitanje za sve.

Da li neko ima probleme sa disconnect-om prilikom igranja. Meni se dešava da mi se igra zamrzne (mogu da se pomeram i da otvaram inventar a sve ostalo stoji) nakon čega me izbaci. Ovo je potpuno random. Nekad se desi posle 15min, nekad posle sat vremena. Koliko sam čitao po njihovom forumu nisam izolovan slučaj. Probao sam sve moguće fixeve koje je Blizz predložio ali bez rezultata.

Internet provajder SBB (paket 40/2.5). Veza odlična, pathping ka njihovim serverima bez gubitaka.
 
Isto SBB, desi mi se da izbaci igra mada dosta retko. Na par dana jednom, al' onda ume da se ponovi.

Valjda skoro bude PTR da se malo proba 2.2, deluje ok ovako na papiru. :)
 
Nemam problem sa disconnet-om, odlicno radi vec duze vreme ...ali, zato sam imao ranije taj problem koji navodis, tada sam igrao sa Barbarianom i skoro sam siguran da je kombinacija Whirlwind i jos necega kriva za taj disconnect
 
Poslednja izmena:
PTR server je aktivan :)
 
Ovo čekam od kad se pojavio Marauder's set :)

-Sentry
Now displays a buff icon indicating how many Sentries you have active
 
Ovo čekam od kad se pojavio Marauder's set :)

-Sentry
Now displays a buff icon indicating how many Sentries you have active

I ja.

Inače, tih buff statusnih ikona je moguće istovremeno videti samo 8, što moraju da prošire. Kod monka samo 4 mantre uzmu pola, a gde su drugi skilovi, shrine-ovi, novi gemovi itd...
 
Pitanje za sve.
provajder SBB (paket 40/2.5). Veza odlična, pathping ka njihovim serverima bez gubitaka.

Ovde je problem. Ja sam relativno skoro presao na adsl i problemi su reseni. Postoje problemi koji se manifestuju kod onlajn igranja a koji se ne vide pri surfovanju i torentovanju. Uradi ping -t sbb.rs i prati da li povremeno imas drasticne varijacije pinga , to povremeno se verovatno poklapa sa tim zamrzavanjem i diskonektom.
 
Baš ću probati danas sbb ping na duži period. Inače prijavio sam problem i na moje iznenadjenje posle dva dana se pojavio serviser. Pošto problem nije moguće prikazati na licu mesta a ni objasniti zamenio je sve splitere, proverio signal tako da je sa te strane sve ok. Nešto je do njih definitivno ali šta to mi ostaje da dalje istražujem.
 
Isti problem imam kod SBB-a, ping test ne uspevam da završim do kraja zbog velikog packet lossa. Reklamirao sam problem, korisnički servis nije bio preterano koristan, uputili su me da napišem mail supportu i objasnim problem. Drago mi je jedino da nije problem lokalna instalacija. Trebalo bi da napišemo neku grupnu peticiju ili nešto tako....
 
Hvala za link. Danas puče na poslednjem bounty-u na T6. Najgori osećaj. Sad mi se znoje dlanovi dok igram jer ne znam kad će da pukne. Možda to i nije loše daje jednu dozu zanimljivosti u D3 :)
 
Takodje se zahvaljujem za link!Objasnio problem,ali poznavajuci nas mentalitet od toga nema nista!Jednostavno nas ima malo da bi oni nesto promenuli!Goran takodje zna kada smo igrali koliko puta me je diskonektovalo,prosto ti se i ne igra sa nekim,samo kvaris uzitak ljudima!
 
Poslednja izmena:
novi demon hunter set

multishot udara :) i op ring :)

igrao sam sa skillovima koji ne trose discpline tako da uvek ima max discpline zbog 6 set bonusa
 

Prilozi

  • Screenshot113.jpg
    Screenshot113.jpg
    256.1 KB · Pregleda: 123
  • Screenshot109.jpg
    Screenshot109.jpg
    311.5 KB · Pregleda: 120
  • Screenshot104.jpg
    Screenshot104.jpg
    1,023.1 KB · Pregleda: 120
  • Screenshot096.jpg
    Screenshot096.jpg
    266.5 KB · Pregleda: 116
Odlično izgleda.
Mada mislim da je nerf u najavi :)
 
Izgleda da sam uspeo da rešim disconnect problem. Nećete verovati ali skinuo sam BattleNet aplikaciju i pokrećem igru direktno. Sve radi savršeno :)
 
Desni taster properties pa u target polju dodaš -launch. Npr:

"C:\Program Files (x86)\Diablo III\Diablo III.exe" -launch

Inače ponovo sam instalirao BattleNet app na čisto ali problem se i dalje javlja kad radi u pozadini. Za sad ću pokretati igru direktno a aplikacija će služiti samo za zakrpe.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo, nije mi jasno kako B.net app može da utiče na konekciju u igri.
 
Ne znam šta može biti ali sam se lično uverio da aplikacija pravi problem. Postavio sam odgovor i kod njih na forumu pa ako se neko javi od nadležnih napisaću ovde šta je rekao.
 
haha dobar ti fazon :p
 
Ne znam šta može biti ali sam se lično uverio da aplikacija pravi problem. Postavio sam odgovor i kod njih na forumu pa ako se neko javi od nadležnih napisaću ovde šta je rekao.

Može, može da opterećuje procesor na ruteru iz nekog razloga...
 
Vec 2 godine igram sa onim skrnavim WD-om,a ni sam ne znam zasto!Izlevelovao monk-a,nabavio pristojnu opremu i ...ovo je postala sasvim druga igra!Prosto je neverovatno kako "cisti" rift!Nema cekanja na spamovanje necega da bi bio u punoj snazi!Cak je i party mnogo drugaciji!E moj WD-u,nisko si pao!
 
monk powa :D
 
Nazad
Vrh Dno