Šta je novo?

Blu Ray filmovi - gde iznajmiti/kupiti

petkods

Čuven
Učlanjen(a)
01.06.2002
Poruke
438
Poena
620
Gde u Bg mogu da se iznajme blu ray filmovi? I ima li igde da se kupe? Gledao sam po netu, ali bez uspeha.
 
Hvala momci!
 
Jel ima negde da se iznajme Blu-ray filmovi i kolika je cena iznamjlivanja ako znate?
 
Da ne zna neko neke nove informacije u vezi ovog pitanja?
 
Ima dvd klub u ju biznis centru,odmah na pocetku,zove se Storm! U njemu su stigli skoro blu ray i mislim da se iznajmljuju za 220din!
 
Nisam iznajmljivao nego sam negde procitao...Mislim da samo treba da se uclanis i to je to,a sve se lako proveri telefonom...
 
Nije valjda da nijedan vlasnik PS3 nije poleteo da vidi kakva je situacija u tom klubu?:d
Javite ako saznate kakav je izbor
 
Imam njihov katalog. Posalji mi svoj e-mail, da ti ga posaljem. Pozz!
 
Moze javno katalog da se postavi, nije piraterija?!
 
Svratih danas do DVD kluba Storm...

Trenutno imaju 5 Blu-ray naslova (planiraju da nabavljaju nove, ali nisu precizirali kada :) ).
 
5 filmova novijeg datuma, nista spec., to su filmovi od milenijuma, uskoro treba tuck da krene pa ce biti bas dobrih izdanja. renta je 240 po danu, clanarina 400, depozit 3000 din!
 
Da, jer kao njih izadje oko 4000 film posto su pravna lica i placaju autorska prava, bla, bla...
 
Depozit se daje svaki pt kad uzmes film, a Tuck uskoro krece sa prodajom i distribucijom bluray naslova, a svi znamo koje mejdzore drze..
 
Kakva glupost :). Prakticno, uz sebe uvek moras imati 3000din kad preuzimas film. A sta ako uzmes vise filmova, jel onda n filmova x 3000 ? :D

Bolje bi bilo kad bi neko krenuo sa uslugom kao sto je Netlfix u USA...
 
Poslednja izmena:
Tako je bilo i kada su se DVD-ji pojavili...
Istorija se ponavlja, heh...
 
Bio u petak tamo. To su izdanja od Milenijuma, koji ih inače i distribuira za Srbiju.

Cena...

Udaraju po ušima, 2700.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno