Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
najverovatnije cu odustati od kupovine jer vise nisam pametan sta uzeti 50-60k din,radice ova plazma dok ne crkne :),od cele ponude kod nas i madjara najvise mi se dopada Panasonic TX-40DS630E samo sto ga nema kod madjara.
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima, da li neko ima iskustva sa ovim tv-om. Od karakteristika ima sve sto mi treba, cena do 95000.
Grundig 55" 55 VLX 8582 SP Smart LED 4K Ultra HD LCD TV.
Kakav je inace Grundig kao marka, rodjak iz Nemacke kaze da je tamo jos uvek brand.
Hvala unapred.
 
http://www.lg.com/uk/tvs/lg-43UF675V

43" LG ULTRA HD 4K TV

Нашао сам овај тв за 450 евра, да ли мислите да је за те паре најбољи избор?

Дијагонала ми није толико битна због мале линије гледања, тако да резолуција и квалитет саме слике предњачи.

Поздрав! :)
 
Zdravo svima, da li neko ima iskustva sa ovim tv-om. Od karakteristika ima sve sto mi treba, cena do 95000.
Grundig 55" 55 VLX 8582 SP Smart LED 4K Ultra HD LCD TV.
Kakav je inace Grundig kao marka, rodjak iz Nemacke kaze da je tamo jos uvek brand.
Hvala unapred.
Ima na bench-u philips 55-ica 4k za te pare.
 
Ljudi, sta kazete za Tesla S43D302B2 LED TV 43" Full HD DVB-T2? Kosta 36.000din i moze na rate.. Jel ima nesto bolje kod nas za taj novac (na rate)?
 
Ako bi morali da birate između ovih televizora koji bi kupili za sebe?

LG 43LF5400
Philips 40PFT5300/12
Samsung UE-40J5100AWXXH
Grundig 43 VLE 6621 BP
Toshiba 40S3653DG

I ako može ukratko zašto. Hvala
 
Lg sam imao nije los ,i philips je ok od serije 5,samsung ti je u rangu lg a .Ovo su najjeftiniji ,osnovni modeli ne mozes ocekivati cuda ,ali ok su .
 
Poslednja izmena:
Preporuka neka za 32" do 27000?

Hteo sam Sharp LC-32CHE5111E LED, koji se mogao naci za tu cifru, ali ga sad nema. Ne znam sta bi drugo uzeo. Gledao sam takodje Philips 32PHT4200 12 LED ali su mi neki, koji imaju tu marku, da zaobidjem.

Jel ima mozda neka marka koju vredi razmotriti, a da spada u jeftinije marke? Samo da nisu Fox, Vox... to kad vidim, digne mi se kosa.. A sumnjicav sam i prema Tesli.
 
Sta mislite o ovom modelu?
04b3c98bcbf7991f1b68a39d5ecbb82a.jpg


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nesto mi tu smrdi.. isti tv u drugoj radnji sa podacima, da ima 50hz osvezenje. Ko koga tu... a ovde pise 300. Dok na zvanicnom sajtu ne vidim nikakav podatak o tome. Mislim da cu se pre stisnuti za dva soma vise. Ali otom potom.


Budzet je u medjuvremenu promenjen. I sad moze i do 29000, tako da bi sada onaj Sharp mogao da padne u ruke..

Nesmeš mješat osvežavanje panela, i interpolaciju..Ovaj televizor ima 300Hz interpolacije, i 50Hz osvežavanje panela.
 
Eto koliko pise na sajtovima prodavnica.. Da covek ne moze da se osloni uopste na podatke unesene na pojedinim sajtovima...

Sta mislite konkretno o navedenom Sharpu? Ima 100hz ali sad vise ne znam cega, da li osvezavanje panela ili sta vec.. facepalm


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Eto koliko pise na sajtovima prodavnica.. Da covek ne moze da se osloni uopste na podatke unesene na pojedinim sajtovima...

Sta mislite konkretno o navedenom Sharpu? Ima 100hz ali sad vise ne znam cega, da li osvezavanje panela ili sta vec.. facepalm


Sent from my m2 note using Tapatalk

Što se tiče Sharpa,sasvim prosječan televizor ništa više..Sharp proizvodi svoje televizore,jedino još u najvišem rangu.Sve ostalo, proizvodi Taiwanski Foxconn.Što se tiče još tog modela.Ovaj televizor je HD Ready,ima 100 Hz interpolacije i 50Hz osvežavanje panela.
 
Cuo sam da ne treba gledati nista ispod 100hz. Interpolacija ili osvezenja? Nisam nesto zahtevan, ali kakav je u odnosu na vox, fox i ostalih slicnih tv-a? Jel bolji od tih u tom cenovnom rangu?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Cuo sam da ne treba gledati nista ispod 100hz. Interpolacija ili osvezenja? Nisam nesto zahtevan, ali kakav je u odnosu na vox, fox i ostalih slicnih tv-a? Jel bolji od tih u tom cenovnom rangu?

Sent from my m2 note using Tapatalk

Pa sve je tu negdje.Večina televizora ovih proizvođača,se izdrađuje u Foxconnu ili Turskom Vestelu.
 
Odličan je ovaj DS630, pogotovo posle kalibracije



Kad mi stignu delovi za plazmu i ako uspe popravka, baš ću da uporedim, ali ima lepu crnu :)


Jedino mu je kut gledanja, nešto slabiji napram ostalim VA panelima.A crnu i kontrast ima dobru,jer nema lokalno zatemnenje, več globalno kao i neki Philips modeli.
 
Poslednja izmena:
Planiram da uzmem lg 55lf652 od madjara. Odlucila sam se za lg zbog garancije. Da li je to najbolji izbor ili ima nesto bolje u nasim radnjama (tu mi dolazi u obzir i samsung i sony) za recimo 100-110 hiljada?

P.s. treba mi za gledanje hd filmova i serija sa hdd.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Planiram da uzmem lg 55lf652 od madjara. Odlucila sam se za lg zbog garancije. Da li je to najbolji izbor ili ima nesto bolje u nasim radnjama (tu mi dolazi u obzir i samsung i sony) za recimo 100-110 hiljada?

P.s. treba mi za gledanje hd filmova i serija sa hdd.

Sent from my XT1068 using Tapatalk

A,da uzmeš nešto manji i bolji televizor..?A što se tiče Samsunga,ti modele 2015 ne bi preporučio,a modela 2016,koliko gledam još nema.

https://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/philips-televizor-lcd-49pfs5501-12.html (model 2016)

https://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/sony-televizor-led-lcd-kdl-50w755cbaep.html (model 2015)

http://www.coolshop.rs/philips-lcd-led-tv-48pus760012 (model 4k -best buy televizor 2015 godine)

http://www.coolshop.rs/philips-3d-smart-lcd-led-tv-49pus715012 (4k model 2015)
 
Poslednja izmena:
Sony je loš ako ćeš gledati preko njegovog plejera.

A Samsung 2016 ima problem sa ekranom (brišeš ga vlažnom krpom i ostanu teget mrlje koje ne mogu da se skinu) inače je slika na svim review-ima među top 5 ili 10. Za ekran potvrđeno, još ljudi se javilo. Samo je jedan uspeo da skine dve mrlje tako što je stavio par kapi vode na microfiber krpu i duže vreme trajao sa laganim pritiskom. Kod drugih to nije pomoglo. Izgleda se lako skida taj poslednji, valjda mat premaz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno