Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stavi ime titla identicno ko ime filma.
Uzgred, jel zna neko cene u HU (ako ima neki link sa cenama za tv) za Sony KLD-55W829 da se ikako zaobidje ako je moguce kp i dilere koji se ugradjuju?

Pa dileri ti se ne ugradjuju u cenu televizora, platis ga koliko kosta u madjarskoj. Oni sebi uzmu afu, to je njihova zarada, a u madjarskoj je taj tv oko 1000e tj 310 000 forinti. I toliko ces ga i kod "madjara" sa kp platiti. Kod nas ga nema ali imas 55W815B koji je identican tom modelu, razlike su minimalne.
 
Pa dileri ti se ne ugradjuju u cenu televizora, platis ga koliko kosta u madjarskoj. Oni sebi uzmu afu, to je njihova zarada, a u madjarskoj je taj tv oko 1000e tj 310 000 forinti. I toliko ces ga i kod "madjara" sa kp platiti. Kod nas ga nema ali imas 55W815B koji je identican tom modelu, razlike su minimalne.
To je apsolutno nemoguce, jer kad bi oni sebi uzimali samo afu to bi bilo cirke 5 do 10e shto je za njih nezamislivo.
Ugradjuju se sigurno, samo je pitanje ko/koliko...
 
To je apsolutno nemoguce, jer kad bi oni sebi uzimali samo afu to bi bilo cirke 5 do 10e shto je za njih nezamislivo.
Ugradjuju se sigurno, samo je pitanje ko/koliko...

O kojih 5-10e pricas? tv je u Madjarskoj 310 000 forinti ili ti 1000e , oni za afu uzmu sebi u dzep 200-220e, tv prebace preko granice na njima poznat nacin a ti tv platis po ceni u Madjarskoj koju su oni platili.
 
Znachi samo da odaberem model, odem na kp, chekiram dal ima/cene (posto postoje razlike i do 50e + -) i uzmem od nekog od ljih i to je ko da sam ja "prosvercovao" iz HU ?

Ti ne mozes da prosvercujes, tj mozes da pokusas :D Odes po tv i pitaju te cike na carini imate li vi gospodine sta da prijavite a ti kazes nemam :D a oni kazu a kakva vam je to kutija od metas sa metar ipo u kolima a ti se onda posle vadi :D
 
ne pusta nikome ako titlovi nisu nalepljeni na avi. Isto je i na panasoniku

Pričaš za sve TV-e ili samo za Panasonic?
Imam LG 42LA660 i samo je važno da titl ima isti naziv kao i film (i nalazi se u istom folderu naravno).
Ovako je bilo i na prethodnom TV-u (Samsung 40D6510).
 
Pričaš za sve TV-e ili samo za Panasonic?
Imam LG 42LA660 i samo je važno da titl ima isti naziv kao i film (i nalazi se u istom folderu naravno).
Ovako je bilo i na prethodnom TV-u (Samsung 40D6510).

Ista prica i kod mene (LG 42LA620s) isti nazivi i radi kao sat...
 
ubio sam se juce pokusavajuci da namestim titlove i nikako nisam uspeo. sada mi je lakse kada znam da nisam jedini :D
Probao sam preporuceni mezzmo koji fino radi, ali me ti titlovi ubise. u mezzmo kazu da treba da radi i nude resenja koja meni ne funkcionisu. zezanje sa lepljenjem nije opcija za mene. pogotovo sto cu odustati od dlna dok tv ne bude povezan kablom na mrezu. probao sam jedan br rip od 10gb i nije bilo glatko.

na svu srecu, tv prepoznaje ntfs pa cu posvetiti jedan usb samo za to.
 
nisam rekao ja koristim plex i na njemu sve radi preko wifi-a. takodje i difoltni lg-ev smartshare isto radi, oba ista naziva, cita bez problema
 
Probao sam gomilu raznih programa, Serviio, Mezzmo, Plex, Wild Media Server... I ne postoji konkretno resenje, ili ga ja nisam skontao. Neki put titlovi rade, neki put ne. Desi se da prepozna film i titl, i onda svaki sledeci film koji pustim ide sa tim prvim titlom koga je prepoznao. Sa Wild media server-om mi uglavnom pronadje titlove ali ih MediaBrowser na TVu prikaze sa nekim cudnim imenom ali kada se pusti film sve je ok, radi, ali ne uvek :) Konfuzan sam sam sebi.
I da, ime titla je naravno isto kao i ime filma.

Znaci malo oce malo nece :)
Sa telefona mi je bez problema pustio film sa titlom, ali sam iskopirao samo jedan, za probu, mozda bi ga vise filmova i titlova bunilo

 
Jok. Ne grešim
Ne znam koji dokaz bi te ubedio. Možeš da pogledaš Serviio forum, ili temu ovde na forumu za Panasonic ST60.
A mogu i da ti ponudim opkladu:
Dakle, tvrdim da Serviio DLNA server omogućava da imam na PC film u recimo avi ili mkv formatu (mogući su i drugi), i da imam, u istom folderu, titl fajl, u srt formatu, istog naziva kao i film. Panasonic TV uredno pušta taj film, i taj prevod, uredno prikazuje naša slova. Titl fajl se mora odabrati ručno, daljinskim TV-a. Bira se i koda strana.
Opklada stoji, prihvatam svaku ponudu.
 
Ne znam koji dokaz bi te ubedio. Možeš da pogledaš Serviio forum, ili temu ovde na forumu za Panasonic ST60.
A mogu i da ti ponudim opkladu:
Dakle, tvrdim da Serviio DLNA server omogućava da imam na PC film u recimo avi ili mkv formatu (mogući su i drugi), i da imam, u istom folderu, titl fajl, u srt formatu, istog naziva kao i film. Panasonic TV uredno pušta taj film, i taj prevod, uredno prikazuje naša slova. Titl fajl se mora odabrati ručno, daljinskim TV-a. Bira se i koda strana.
Opklada stoji, prihvatam svaku ponudu.

Istina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno