Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li neko gde može da se nađe najjeftiniji 32'' TV? Jedini uslov je da ima DVB/T2. Koristiće ga penzioneri za gledanje dnevnika, Male neveste i sl. tako da ništa od opcija ne treba da ima, nije bitan ni brend. Samo da bude što jeftiniji.
 
Ti to ozbiljno? Pa imas cirka 10 kanala, od kojih je vise od pola truli RTS, a ostalo je takodje truba :(
Penzioneri vole da pogledaju i sport, po neki film, dokumentarni program i slicno.

RTS 1
RTS 2
RTS Digital
RTS HD
RTV 1
RTV 2
TV Pink
B92
TV Prva
Happy TV
 
Poslednja izmena:
@Delija
Ovo što si naveo je upravo ono što trenutno gledaju i što im treba. Ništa više od toga, ne gledaju sport, fashion channel, MTV... Dnevnik ide na RTS-u, Mala nevesta i Turci na Pinku, znači sve je tu :).
 
Preporucite neki TV od 32" do 40000 dinara? Koristice se za gledanje filmove, igranje igrica preko laptopa...
 
Cao svima.
Do kraja nedelje treba da porucim TV iz Madjarske.
Imam drugara koji zivi u Subotici pa bih uzeo preko njega.
On bi nam ponudio cene kao sto su u Madjarskoj (evo gde bi nam uzeo: http://www.edigital.hu/), pa cak i jeftinije ali moramo otici do Subotice po TV (ne moramo ali mi covek ne garantuje za kurirske sluzbe).
Generalno, ustedeli bi vise nego da uzimemo od likova sa KP i naravno, dobijamo fiskalne i garancije (rekao bih mu da nam uzme svakome po poseban TV jer hocu ja posebno fiskalni (ili bar kopiju) i garanciju, da ne zavisim od nekoga).
Evo racunice, ako likovi sa KP prodaju TV za 490E (konkretno, ja uzimam LG 49LB5500, on ce me izaci oko 470e ili oko 450e ako uzmem dva TV-a), pa ko hoce da ustedimo mozemo se dogovoriti pa da porucimo zajedno i da odemo po televizore do Subotice (delimo troskove puta, ne verujem da ce BEX ili AKS da budu brizni prema tehnici i ne bih da rizikujem da se nesto desi u transportu).
Da li bi ti ovako nekome odgovaralo?
Javite se porukom da se dogovorimo ko je zainteresovan.
Napomena: covek ce moci da preveze dva ili tri televizora max., tako nas moze biti dvojica ili trojica sa porudzbinama.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Ja sam za

meni treba Samsung 40H6400
 
Poslednja izmena:
Neko je pitao za LG 32LB5610. Ja sam ga juce uzeo od "Madjara", platio 240e. TV je taman za moje potrebe - gledanje TV kanala i povremeno kacenje USB/laptopa. Panel je IPS i slika je odlicna po mom misljenju.
 
605 je smart a serija 5 nije koliko se sećam. (ipi je beše fora sa tunerima)

Ja sam uzeo 48w605 za gaming tj da bude zamena za monitor.

Input lag je nepostojeći ali je ghosting katastrofalan.
 
Uzeo bih nesto preko madjara od 42" npr, mozda moze i manje, ali ne preko 400e. Gledam razlika izmedju 561v i 5610 oko 50e. Realna razlika ili je to samo zbog DVB-T2 ? Sta uzeti uopste u toj cenovnoj kategoriji? Ne trebaju mi 3D dzidza bidze, kvalitet slike mi je pod broj 1. Gledacu sportske kanale i po koji film sa USBa.
 
da li na 49LB550V mogu da se nameste žuta slova, menja veličnina titla ?
 
Moze da se menja velicina titla ali mislim da slova mogu biti samo bela.
Provericu pa ti javljam za sat vremena (nadam se d ate boja slova nece odvratiti od kupovine TV-a :D ;) ).
 
Velicina titla moze da se menja (mozes da menjas i tajming) ali nema opcije za promenu boje titla, bele su boje (kao sto sam ti danas i rekao pa ti jos jednom potvrdjujem).

Pozdrav
 
Naručio sam. Stiže u subotu, i ako mi je obećao da će da pošalje danas. rekao je da me je pomešao sa nekim. Rekao sam mu da ti pošaje garanciju, i da se greška ne ponovi samnom. E moj Ninđo :D

 
Pozdrav ljudi, ako moze neki brz odgovor koje su sustinske razlike izmedju
Sony
50w805
50w815
50w829
?
Gledam po oglasima nesto bi trebalo da uzmem, i najvise sam zagrejan za 50w829, ali ako ovi ostali modeli ne kaskaju tj. nisu nesto drasticno losiji od 829 onda zasto davati vise para ako bas ne mora.:)
Tv ce se vise koristiti u kombinaciji sa kompjuterom nego sto ce biti klasican tv.Znaci 80% komp, 20% tv.
3D je i bitan i nije, sta znam, ok je da je tu a da ce se koristiti nesto preterano i nece bas..
Fala!
 
Pozdrav ljudi, ako moze neki brz odgovor koje su sustinske razlike izmedju
Sony
50w805
50w815
50w829
?
Gledam po oglasima nesto bi trebalo da uzmem, i najvise sam zagrejan za 50w829, ali ako ovi ostali modeli ne kaskaju tj. nisu nesto drasticno losiji od 829 onda zasto davati vise para ako bas ne mora.:)
Tv ce se vise koristiti u kombinaciji sa kompjuterom nego sto ce biti klasican tv.Znaci 80% komp, 20% tv.
3D je i bitan i nije, sta znam, ok je da je tu a da ce se koristiti nesto preterano i nece bas..
Fala!

Razlika je u dizajnu tj kod 815 modela ti je okvir televizora siv a kod ostalih je crn. Zatim razlika je u procesoru slike 50w805- 400mhz 50w815-600mhz 50w829-800mhz. Sto se panela tice msm da su isti ali ko ce ga znati, ipak to je W8 serija, kvalitetniji paneli od 6-7 serije + je pre ng bila akcija 5 god garancije na w8 seriju pa nesto ne verujem da bi olako davali garanciju od 5 god da nisu televizori dobri. Poz i srecna kupovina p.s i ja planiram da uzmem 55w829.
 
poz narode
interesuje me vase misljenje izmedju dva modela
LG 42LB5500 i Samsung40h500
imam kuci vec samsunga(ne ovaj model) i prezadovoljan sam ali dovumim se zbog eto te dijagonale :D posto je ista cena. inace bi bez razmisljanja samsunga...
pa reko ajd da cujem vase misljenje mozda je neko imao prilike da ih uporedi
hvala unapred
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno