Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da dosta ljudi ovde na forumu ima problema s' probavom, pa stalno nesto probavaju. :d
 
Ma... to bivsa koja je zivela sa mnom birala... ali na greskama se uci :)
Srecom pa je sa desne strane otvorena pa TV bude malo asimetrican, ali ne valja previse, to je taman mera za tu sobu.

Sto se tice slike tu nemam reci, stvarno mi je ok, probao sam sirovi GoPro HD snimak sa USB-a, jos je sam materijal odlican, skijanje po suncanom danu, prsti sneg, lepe boje, slika fenomenalna! Prikacen mi je i ipTV i Radijus Vektor kablovska, pa sam nahvatao digitalne kanale i sve radi bez greske. DLNA sam probao sa telefona i video je isao glatko, muzika, slike, sve bez greske. Sa laptopa jos nisam isprobao ali nema razloga da ne radi.

E ono sto mi se ne dopada je izlaz za slusalice. Kada ubodem zvucnike (microlab Solo1c) gubim zvuk na zvucnicima TVa, sto je i logicno. Ali na proslom Philipsu mi je ostajao i na TVu zvuk, pa sam Microlab palio samo po potrebi, a sada ce morati stalno da rade. Ali dobro, stvar navike. Inace na samom TVu je zvuk prilicno jadan, dobar je za dnevnik, i toliko...
 
Pogledaj u podesavanjima zvuka da li možeš da podesiš izlaz. Na panasonicu se može podesiti bilo koja varijanta (jedan, drugi ili oba)
 
da li nekako mogu da pristupam fajlovima sa kompa preko tv? Nikakva vrsta streama nije opcija posto su u razlicitim sobama pa mora preko wifi. Share koji panasonic preporucuje mi ne odovara posto tako fajlovi moraju da budu u library folderima windowsa, a ja zelim da pristupim fajlovima D particije.
 
Instaliraš neki dlna server na računar (preporučuju serviio, mada meni je bolji mezzmo), podesiš pristup fajlovima, povežeš se sa tv-om na mrezu, i puštaš sa tv-a. Pripazi samo da bitrejt fajlova nije veći od brzine wifi-a.
 
Poslednja izmena:
khm ... a gde bi stavio tih 100 inca ?
u regal ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno