Šta je novo?

Najbolje pucacine za PC !

maddog74

Slavan
Učlanjen(a)
19.08.2006
Poruke
425
Poena
320
Moja oprema  
Laptop
Samsung np350e5c-a02hs 01.2015.
Tablet
/
Mobilni telefon
XIAOMI Redmi-Note 8 Pro
Pametni uređaji
XIAOMI Smart Band 4
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Veliki sam ljubitelj ovog zanra igara i pored simulacija voznji to su jedine igrice koje igram.Odigrao sam sve sto mi je palo napamet i sto sam procitao po nasim magazinima,ali nekako uvek ostanem "suv" neko vreme cekajuci da vidim ili procitam najavu za neku novu pucacinu.Kao da ih ne prave dovoljno.Vi ste mi potrebni da mi date savet koje jos igrice da probam,posto sam siguran da su mi mnoge i promakle.Dacu kraci spisak igara koje sam odigrao,a vi ga dopunite...
-Crysis,Far cry
-Gears of War-tu nisam zavrsio ,ali je jako dobra
-Bioshock
-The Club
-Mafia
-starije igrice necu ni da pominjem
-CoD4
-Call of Juarez
-Prey
-MoH zadnji koji sam igrao bio je pacific asault i airborne
-stalker-sh. of chern.
-soldier of fortune-payback
-blazing angels avio pucacina
-ghost recon 2
-half life 2-bez epizoda-eto sad se setih nje!
-patriots-nation under fire
-splinter cell-chaos theory
dodacu jos kad ih se setim,ali da nisu od pre pet godina.
 
GRAW1 i 2
FEAR i ekspanzije
Condemned
R6 Vegas 1 i 2
TimeShift
 
Poslednja izmena:
E da i FEAR sam odigrao,hvala nex
 
^Splinter Cell ni slucajno nije "pucacina" tako da spisak moze da se otegne u nedogled...
Max Payne 1&2
Doom3, Quake4
COD1&2
Lost Planet
Chronicles of Riddick:Escape from bucher bay !!!
 
Poslednja izmena:
^Splinter Cell ni slucajno nije "pucacina" tako da spisak moze da se otegne u nedogled...
Max Payne 1&2
Doom3, Quake4
COD1&2

Chronicles of Riddick:Escape from bucher bay !!!

Lost Planet nisam,ostalo odigrao...
 
Frontlines: Fuel Of War

Eto i ovaj, meni se nije svideo, odigrao prvi nivo.Mozda ce se tebi svideti.
Cool stvar u igri su dronovi.
 
Quake, Duke Nukem 3D, Heretic, Hexen, Quake 2, Hexen 2, Descent, Descent 2, HalfLife.
 
Q3, Doom 3, Return to Castle Wolfenstein, pa mnogo praznog mesta Q4 itd. Ove danasnje pucacine samo nasminkano da krlja po grafickoj karti, a nema ni srca ni duse u sebi.
 
warblade, doslovna pucacina..... tasteri otpadaju ako se nalozis ......
 
F.E.A.R. - ima najbolju atmosferu u napucavanju, pogađa u samu srž, 2 puta sam je obrnuo. Radnja i nije nešto, ali roštiljanje - za 5+
@psaras: ako je Lost Planet dobra pucačina onda ne znam šta je loša :D
ako želiš samo napucavanje u areni, pa naravno: Quake 3 i Unreal Tournament (ali onaj prvi, iz 99), a ne ovo đubre što se sada prodaje i reklamira.
Evo, u nedostatku dobrih naslova i dalje pikam Quake 1 (al na steroidima) vidi ovo
Ne znam, možda sam previše omatoreo, pa me muči nostalgija, ali meni se i dalje sviđa da pikam ovaj drogirani Kvejk kec. Pre par dana sam prešao Krizu, i to samo zahvaljujući tome da imam mašinu koja može da je potera na max u 1440x900 sa pristojnim FPS. Pre ovoga Asus Ati 3870 TOP sam imao neki Gigashit 8600Gt, i da bi iole mogla Kriza da se igra šejderi i senke su morali da se obore ne medium (obaranje rezolucije ne daje nikakav efekat), i onda izgleda ružnije nego Far Cry, a nema dovoljno dobru atmosferu da te drži zalepljenog za stolicu :wall::wall:
E da, Doom3 - o b a v e z n o:smoke:
 
Poslednja izmena:
A Lost Planet je igra koja je na momente zabavna a na momenta dosadna,dosadna,dosadna.Evo ja sam stigao do 8 misije do bossa a imam je instaliranu 2 meseca pa ti vidi kakva je.
 
Turok, Turok, Turok ... !!! :D:d
 
Ajde preporučite neku pucačinu sa što realnijim zvukom i "osećajem" prilikom pucanja. Nešto kao FEAR... Vidim da poznajete materiju... :)
 
Ajde preporučite neku pucačinu sa što realnijim zvukom i "osećajem" prilikom pucanja. Nešto kao FEAR... Vidim da poznajete materiju... :)
Counter Strike

BTW probaj Condition Zero... SP kampanja za CS...
 
Poslednja izmena:
A CLive Barker's Jericho niko ne spominje
 
Unreal: The awakening
Chronicles of Riddick: Escape from butcher bay
Return to castle Wolfenstein
 
Furam PC od davne sad vec 96' odigrao sam brdo igrica kad bi sad poceo da nabrajam gde bi mi bio kraj(a ne bi se ni setio svih) al evo sad trenutno pikam Vegas 2 koja je po meni trenutni HiT.
 
hm...pucacine...pa nekako najbolje su mi one stare doom i Quake i Unreal a mozete da probate "Just Cause"..Nije lose.. i Da cuveni Delta Force serijal,kao i hm....na vr mi jezika ali seticu se kasnije...
 
zadnje sto sam odigrao R6 vegas2 prava realna,imas onda ghost recon 2......dobra...

@maddog74
-patriots-nation under fire , nikad cuo za ovo !!! na gamespot su dali ocenu 2.9,nikad nisam video tako nisku ocenu !!!
 
Poslednja izmena:
zadnje sto sam odigrao R6 vegas2 prava realna,imas onda ghost recon 2......dobra...

@maddog74
-patriots-nation under fire , nikad cuo za ovo !!! na gamespot su dali ocenu 2.9,nikad nisam video tako nisku ocenu !!!
jeste malo glupavo napravljena,ali ja se primio,podseca na counter...
Dajte da ne pominjemo igrice starije od recimo pet godina...
 
Bolja od svih :)

Hurricane!!!! Najbolja pucacina!!!!!!!!
 
starije je bolje :)

Quake I - jeza !
Half Life I - i dalje mislim najbolja igra ikad
Soldier of Fortune I - sirovo resetanje, do bola :)
Kingpin - veliki pomak napred
Quake III - sa ovim je explodiaro multiplayer kod nas i igraonice, kasnije dosta CS
Call of Duty:UO - WW2 na pravi nacin
Undiying - pravi strah
Max Payne 1 i 2 - usporenje vremena i efekti po prvi put
Medal Of Honour Pacific - Meni se svidelo tumaranje i rokanje Japanaca
Far Cry - sloboda , prelepa ostrva, camac, dzip
Ridick - fenomenalni zaplet i razrada, dizajn
Prey - prepun iznenadjenja i caka - genijalno skoro kao HL
Call of Juarez - sjajn smek i predivano realizovano
Call of Duty 4 - ROKANJE modernim oruzijem, sunjanje po Cernobilju

Nek mi neko ne zameri, ali ovo je srz FPS-a. tacka.

Stalker, Bioshock, nisam probao jer nisam imao dovoljno jaku masinu, sad bas nema vremena.

gears of war mozda nije losa zezancija, al nisam skroz odusevljen.

Neki dan sam stavio FEAR ponovo, probao sam ga i pre godinu, pa obrisao. sad ajd da ponovo probam. Ljudi moji kakav shit i prazna igra !

Vrlo rado bi igrao ponovo Quake 1 i Half Life I samo da ih iskopam gde sam zaturio.

Nikad necu zaboraviti kad sam kupio prvi komp i kad mi je komsa odRAR-ovao Quake
Moj prvi susret sa 3D svetom. Atmosfera nevidjena. Zalosno smesni Duke nukem je bio popularan pre toga sa svojim sprajtovima, kako su se samo klinci po skolama lozli na to. Posle Qukea sam tripovao da ce nesto da iskoci iza ugla kad se ugasi svetlo.
 
Mene jedino Quake 1 još uvek može da štrecne... zadnji put kad sam upalio Undying, samo je proizveo "meh" efekat...
 
AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP AVP niko ne pominje, a kada smo već kod AVP-a, šta bi sa onim nastavkom sa Alienom?
 
Nazad
Vrh Dno