Šta je novo?

Podesavanje modema (telekom ADSL)

doct.cor

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2007
Poruke
671
Poena
320
Imam adsl 512 \ 64 telekom i modem HUAWEI SmartAX MT882

Muci me to sto nemogu da na serveru eurobattle.net kriejtujem mapu koja je vidljiva za ostale playere (warcraft 3 je u pitanju), jednom mi je neki lik objasnio sta treba da podesim i to mi je radilo dok nisam resetovo modem. Ja sam ta podesavanja zaboravio i sad milim za pomoc ako iko zna ovo da mi pokaze, secam se samo da treba na ovoj stranici da se uradi nesto
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    121 KB · Pregleda: 573
A jel se secas da li si kucao neke portove i adrese?
 
treba da otvoris portove za igru
na ovoj adresi ces naci upustvo,
www.portforward.com,
odaberes guide by router i to je to,

mada najjednostavnije resenje je da ukljucis dmz i da pod ip stavis IP tvog kompa,
to ti je resenje ako imas jedan komp u mrezi.
 
Imam adsl 512 \ 64 telekom i modem HUAWEI SmartAX MT882

S tim uploadom (kao što i ja imam) moćeš samo 3v3 da hostuješ. Sve ostalo će biti muka tj veliki lagggg....

Muci me to sto nemogu da na serveru eurobattle.net kriejtujem mapu koja je vidljiva za ostale playere (warcraft 3 je u pitanju), jednom mi je neki lik objasnio sta treba da podesim i to mi je radilo dok nisam resetovo modem. Ja sam ta podesavanja zaboravio i sad milim za pomoc ako iko zna ovo da mi pokaze, secam se samo da treba na ovoj stranici da se uradi nesto

Kao što ti je već KIBLA's napisao odeš na onaj sajt i otvoriš port na tvom "havaji" modemu. U ovom slučaju to je 6112 port....
 
a da ti nije drug objasnio mozda kako modem da prebacis u pure bridge mode pa da se konektujes sa onim username-om i passwordom sto si dobio na onom papiru uz modem ?
inace sa tim uploadom normalne igre mozes da hostujes do 2v2, a ako hostujes dotu, mozes i 5v5 posto je dota na neki cudan nacin namestena da radi kao torrent ...
 
Treba mi pomoc za podesavanje Modema TP-Link TD-w8901g

Kupio samovaj ruter da bih mogao da imam wireless konekciju, imam stari telekomov modem koji nema wireless, kad sam prikljucio novi modem nisma mogao da se konektujem na internet jer nije mogao da nadje mrezu , probao sam sva moguca podesavanja u njemu ali nisam mogao nista da uradim, kad sam vratio stari on je odma nasao mrezu i prikljucio se na internet, dali neko moze da mi pomogne da namestim ovaj ruter, zvao sam i korisnicki servis telekoma ali oni su mi rekli da oni neznaju da nameste nijedan drugi osim njihovih modema, bio bih vrlo zahvalan kad bih mogao neko da mi pomogne. HVALA :)
 
Kupio samovaj ruter da bih mogao da imam wireless konekciju, imam stari telekomov modem koji nema wireless, kad sam prikljucio novi modem nisma mogao da se konektujem na internet jer nije mogao da nadje mrezu , probao sam sva moguca podesavanja u njemu ali nisam mogao nista da uradim, kad sam vratio stari on je odma nasao mrezu i prikljucio se na internet, dali neko moze da mi pomogne da namestim ovaj ruter, zvao sam i korisnicki servis telekoma ali oni su mi rekli da oni neznaju da nameste nijedan drugi osim njihovih modema, bio bih vrlo zahvalan kad bih mogao neko da mi pomogne. HVALA :)

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=188066
pogledaj ovde mislim da ti moze pomoci :D
 
Nazad
Vrh Dno