Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Pomeri onaj klizac na desno pa ces dobiti i druge opcije.
 
Placas 1700 ako hoces Gigatron popust, za Neo2.
 
Da,da navlakuša čista.Za one kojima je baterija crkla na digitronu.
 
На средини стране постоји прозор са Гигатрон комбинацијом и лепо пише да је Нео 2 у том пакету 1.699. Практично кредит на две године уз превелику камату.
 
Ја до сада нисам имао никаква искуства са VIP-oм, пробао сам једном да узмем уговор путем ''Online''
продавнице, и све прође ок, и привера кред. бироа и поруџбина. Сутра дан ме они зову и кажу - не може путем
интернета, морате у пословницу. Која је онда сврха интернет продавнице? А пар недеља пре мене је комшија поручио
исто то - уговор са попустом у Гигатрону, и добио без проблема за 2 дана курирском службом...

Прешао бих на ове нове тарифе са Теленора. Јесте да је претплата скупља када се узима попуст у Гигатрону,
али и поред тога је повољније од моје тарифе коју плаћам овде. Али ако треба по овим температурама, у 21. веку, ја да идем специјално до пословнице да потпишем уговор, нека хвала. А комшији донео курир уговор и картицу...
 
Mozda tebi zbog naknadne provere u KB nisu dali?
 
Не верујем да је због КБ. Имам врло добар КБ, тако су ми бар рекли у једној банци кад сам узимао кредитну картицу.
Баш сам их питао кад су ме звали [ови из VIP-a], рекли су да могу на продајном месту по истим условима да склопим уговор,
и да уговоре са ваучерима за Гигатрон не шаљу сада ''из техничких разлога''. Буни ме то што су исти такав уговор, заједно са ваучером, послали без проблема комшији непосредно пре него што сам ја наручио.

Ако је неко нешто наручивао ових дана, уговор са ваучером за Гигатрон, или уговор са мобилним уређајем,
нека јави како је прошло.
 
Samo da pitam

Kod neo 2 tarife,dali besplatni minuti vaze i prema svim fiksnim mrezama

Kad se istrose megabajti dali se net ukida ili naplacuju po nekoj suludoj tarifi dalje trosenje

Koje benefite jos daju i dali daju ako predjes kod njih iz druge mreze?
 
Samo da pitam

Kod neo 2 tarife,dali besplatni minuti vaze i prema svim fiksnim mrezama

Kad se istrose megabajti dali se net ukida ili naplacuju po nekoj suludoj tarifi dalje trosenje

Koje benefite jos daju i dali daju ako predjes kod njih iz druge mreze?

1.Lepo je rečeno da važi za sve mreže.
2.Naplaćuju ,ali ne znam da li je suludo.
 
Vaze.
Naplacuju, 1din/MB.
Za benefite nemam pojma.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
To nije dobro kod Vip-a sto naplacuju megabajte posle besplatnih,bolje da ih ukinu, cesto u proslosti znali da napucaju racune preko megabajta,ljudima su dolazili sumanuti racuni
 
To bi bilo najbolje, naravno. Ranije je i 1MB kostao 51 din bez PDVa. :D

Do tada, ukoliko ne zelis da pratis potrosnju, postoji tarifni dodatak za ukidanje neta po ceni od 100rsd mesecno.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ha hahaha ovo je nesto najsmesnije sto sam cuo dali su oni normalni "tarifni dodatak za ukidanje neta" vrlo je sumnjivo to sto ne daju da sam korisnik odluci dali hoce ili nece net posle besplatnih mb,verovatno racvunaju na napucavanje racuna sto sa njihove straner sto zbog "gresaka korisnika" i extra profit u tom smeru
 
^ ko sto rece NorthGate, moze i korisnik na svom telefonu da namesti blokiranje neta.


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Moze ali nebih hteo da se sudim i natezem sa vipom ko onomad kad su menjali uslove ugovora,jednom klosari uvek klosari
 
Dokazi ti na sudu da nisi potrosio onoliko koliko oni kazu,narocito onim sudijama koji sude procese medja izmedju njiva po desetak godina,vip je poznat po napucavanju racuna putem mb,mnogima se to desilo ja znam bar desetak slucajeva
 
Dokazi ti na sudu da nisi potrosio onoliko koliko oni kazu,narocito onim sudijama koji sude procese medja izmedju njiva po desetak godina,vip je poznat po napucavanju racuna putem mb,mnogima se to desilo ja znam bar desetak slucajeva

Šta ima da dokazujem kada mi se blokira potrošnja.
 
Šta ima da dokazujem kada mi se blokira potrošnja.
Nije to bas isto. Sta ako resetujes fon, stavis u drugi telefon, pa zaboravis da postavis opet limit? Neko ti ukrade karticu ili telefon?
Drugi primer je Speedtest. VIP trenutno ne racuna Speedtest merenja ka svom i Telekom serveru sigurno (ne znam da li racuna ka drugim nemim, mislim da racuna ka Telenor serveru, i racuna ka stranim sigurno). Ali sta ako je to bug? I ti napucas 1GB preko potrosnje.

Realno, 1MB = 1RSD, pa neces stici do racuna od 15.000, kao ranije, za tili cas, ali mozes napraviti nekoliko hiljada gledanjem YTa.

Ne verujem da racunaju na to, ipak se previse ljudi opeklo da sada ne paze. Ali jeste bezobrazno da nije neogranicen net u 2017.!

@ucitelj, mogu oni lagati, ali sistemi za mobilnu su mnogo ozbiljniji i sigurniji od toga. Morali bi previse toga lazirati u logovima. A nece se Rafiki raspravljati sa sudijom oko tehnickih detalja, vec ce takvi ljudi biti oni koji gledaju kolika je sansa da je nesto lazirano :) (u stvari... ja bi bio onaj ko gleda da li je nesto lazirano za ovaj tipa sudjenja ;))
 
Drugari, da se ne lazemo, jedini klosari ovde su ljudi koji bi za 1000din da imaju sve neograniceno zauvek. Za razliku od drugih provajdera, VIP se barem odlucio da razmrda konkurenciju i da neku uslugu ponudi neograniceno na nacionalnom nivou.

Tarifa je namenjena onima kojima je razgovor osnovna upotreba telefona. Kao i svaka druga kompanija, profit joj je bitan i za ovu tarifu megabajti su kljucni izvor prihoda. I zato mogu da se kladim da blokiranje neta ne postoji kao opcija kao ni dodatni megabajti.

A ti ako u 2017toj gde wifi imas na svakom koraku i dalje zelis da gledas youtube preko mobilnog interneta onda ovo nije tarifa za tebe. Ja iskreno ne vidim drugi nacin kako neko potrosi 2-4GB mesecno bez video streaminga ili nekog suludog downloada/uploada.

A na stranu to sto je 1mb 1din pa sve pa cak i da nabijes 1GB to ti je 1024din preko. A 1GB ne mozes "slucajno" nabiti.

----------

I jedno pitanje, ako je neko juce bio kod Usca na koncertu filharmonije, kako vam je radio VIP?

mt:s se raspadao, internet nepostojeci, od 10 pokusaja 9 puta ljudi nedostupni, poruke kasne po pola sata, bas me zanima kako se Telenor i VIP pokazao u tim uslovima...

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pilićarska je fora što ne mogu da se ograniče MB u paketu u 2017.godini.
 
A kako zoves "foru" kada ti daju neograniceno minute u svim mrezama za 1000din?

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Pilićarska je fora što ne mogu da se ograniče MB u paketu u 2017.godini.
Naravno da mogu, ali im se ne isplati realno sad bi neki za 999 din da dobiju bas previse, nije realno.
Da budem iskren ovo je dobro uradili su nesto sto niko do sad nije uradio i tu kapa dole, mada nesto ne verujem da ce to uticati na druga dva igraca da krenu tim stopama, sta vise oni ni ne planiraju to.
Tako da ko mnogo prica njemu je savrsen boljeg nema za 1000 din neograniceno da pricas toga nema sem kod Vipa, oni koji vise surfuju neg sto pricaju, i nije najbolja tarifa ali je daleko od lose.
Ja bih Vipu na ovom potezu skinuo kapu.
Zasluzili su.
 
Mogu ali je pilicarenje, nema druge reci za to. Za 99 posto ljudi je 600 minuta mesecno isto kao i neograničeno.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Hoću sa telenor postpejda da pređen na vip neo, ali me zanima može li se sve oko prelaza završiti online preko vip sajta?
 
Životno iskustvo, i priča sa mnogo ljudi ;)
Možda sam preterao sa procentom, ali je sigurno veći od 70-80 %, barem u Srbiji.
I BTW, nije neograničeno za 999din, nego za 999din + ono što te izvaćare kad prekoračiš internet iz paketa(moguće u 2017.toj verovali ili ne). ;)
 
Poslednja izmena:
Ok, znači sada statistiku radimo na osnovu "životnog iskustva".

Po tebi je Vip napravio nove Neo tarife i promenio ceo biznis model zbog 1% stanovništva u Srbiji(ili 20% kako si se posle ispravio, sve jedno)?
Tamo izgleda rade smo neki diletanti bez životnog iskustva pa svoju računicu baziraju na analitičkim modelima, bože koji glupaci....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno