Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Satel, drzim te za rec, a i jeste za dzabe Asha tada :)
 
E, a sad mi palo na pamet, odemo nas nekoliko sto bi prebacili brojeve i mozda izboksujemo taj neograniceni net [emoji4]

Znam jos pre npr 10ak godina dok su bili stari mix paketi da je drug sa bratom i njegovim drugom otisao u mts da sklope ugovor i svi su ostvarili popust od 5h na telefon jer je kao jedan doveo drugog a ovaj doveo jos jednog

Sent from my m2 using Tapatalk

sa njima se nikad ne zna .. mozda upali, mozda ne 0))
 
Ajde javite sta ste uradili, tj da li je neko uspeo da izboksuje 50% na pretplatu, duplo vise mb, i neogranicen net godinu dana. To bi bilo super.
A kakva je procedura za prelazak iz mts a ugovor istice tipa novembra meseca? Znam da mogu da ga otkupim, ali time bih im prakticno poklonio pola godine pretplate. Jel ima neka opcija da ja to recimo sad potpisem sa vipom po ovim uslovima i da to tako stoji dok meni ne istekne ugovor u mts i onda da krene ugovor u vipu. Mislim pitam mozda gluposti, ali kololiko vidim ovo pregovaranje sa operaterima se pretvorilo u cenkanje na buvljoj pijaci...pa reko bolje da pita sta sve moze da se izdejstvuje.

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока
 
Mihajlo, nemoguce je to.
Ovaj lik mi je rekao da dodjem juna, kao, "svakako ce odbiti iz mts-a ali ako se u medjuvremenu promeni akcija cisto da imas crno na belo da si hteo da predjes po tim uslovima pa da kasnije mozes da pises molbu"-znaci da mi to nista ne znaci, mozda i odbiju molbu, a mozda me i navlaci da sto pre predjem u vip [emoji4] mada je decko delovao jako korektno i drugarski.
Ja razmisljam da otkupim taj 1 mesec, ne znam do kada ce trajati akcija, ali ako ce dati prvu godinu neogranicenog neta onda se svakako isplati tih 1500dinara za poslednji mesec u mts-u.
Cekamo ponedeljak da vidimo sta je uradio Satel [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Ihhh pod ti ulovima (neogranicen net godinu dana, duplu mb i 50%) ja se ne bih razmisljao da otkupim 1 mesec ugovora. Pola godine je vec mnogo... :/

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока
 
Taj VIP je jedna vrlo cudno organizovana pijaca, i ja ne znam zna li se tu ko sta prica. Meni su nesto zatezali i ostali nedoreceni i za manje zahteve od ovoga i ja i dalje nisam siguran da li bih i to dobio. Trazio sam za Nova2, ne znam da li ima veze sa tim...

Ovo sto rm:a pominje bih svakako prihvatio u sekundi, ali sve nesto mislim da ce se na kraju ispostaviti da ne moze bas to sve zajedno. Hehe, jadni ti ljudi u toj poslovnici, mislim im je ovim postovima navucena solidna beda na vrat, makar u smislu povecane guzve od ponedeljka...


Nego, znaci, ovo za produzenje promocija 'ispod 30 i ovo neogranicen net vs (i) 50% ce provereno vaziti i u junu? I to je nesto, ako je tako.


Inace, da malo ilustrujem koliko tamo prica ko sta hoce, i koliko je sve relativno:
Meni npr. ugovor traje bas do 31. maja, i ja ih pitam da li mogu da dodjem taj dan, zbog promocija. Odgovor>ne, mora po isteku ugovora. Kao da nece da im potpisem taj raspali ugovor za sta sami nude povlastice. Svako iole pametan bi predlozio da dodjem bar pred kraj radnog vremena 31. pa da provere izvrse i zahtev upute narednog dana, kada bi ugovor vec istekao.

edit: A da, naravno, nisu mi predlozili ni da "otkupim" taj jedan dan ugovora :)
Doduse, ne znam ni kako to ide i da li bi mts zatezao oko toga, ali kapiram da je izvodljivo...
 
Poslednja izmena:
Nemoguce je dobiti 50 posto i neogranicen net godinu dana to je sigurno 1000 posto, ili jedno ili drugo.
 
Mislim da to vise ne vazi od polovine ovog meseca, ili kad su vec menjali uslove. Pominjalo se to ovde. Ako je ikada i moglo da se kombinuje sa ostalim promocijama tj.

Pisalo je ranije, kada se ode na "cena uredjaja bez ugovorne obaveze", da se dobija popust na pretplatu 50% u tom slucaju, ali ne pise vise.
 
VIP su najveći prevaranti koji postoje.
Pokvario mi se tableta crkao ekran i oni kao ne podleže garanciju, dali mi popravku tableta koji vredi 100evra da platim 6300 dinara.
Dobio sam zamenski tablet i iskreno neću da im ga vratim i ako hoće da me tuže.
Bežite od VIPa naviku nas ce nam telefona a prevara su firma i te minute nikad ne potrošim a net mi ode za 15 dana a imam 3-4 gb

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Pa naravno da ti ostanu minuti a potrosis megabajte, svi znamo sta se radi kada si treca smena [emoji12]

Svi su oni lopovi, zato su i toliki paketi, ali sta da radis kada ti jedan ponudi bolje uslove od drugog naravno da ces da predjes...

Na kraju si ipak dobio novi tablet ili?

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Nisam dobio novi natezem se sa njima sa ti što su mi dali zamenski Vodafon neki od 10 inch koji neću da im vratim dok ne reše problem.
Oni zahtevaju da im vratim zamenski a preuzmem moj pokvareni ako neću da platim popravku ekrana

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
au kad vidim ove ljude sto se zale da placaju, a ne potrose neki od sadrzaja -.-
to se zove postpaid plan, placas da bi imao to na raspolaganju
isto kao kada placas bilo kakvu uslugu
 
Zamisli ja bio na moru a plaćao kablovsku a nisam gledao... Lopovi.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Pa u takvim slucajevima i treba da ima mogucnost pauziranja. Nadi pilicare, pa ne daju, ako imas UO.
 
Ma i da nema UO kod mnogih nema te mogućnosti.

Za većinu ljudi nije ni potrebna ta opcija.
Mnogi imaju babe,dede, sestre, braću sa kojima dele dom, pa nije problem za jedno odsustvo godišnje 10 dana u proseku.

Ali ima i x situacija gde ljudi zaista često putuju, ili izdaju stan, ili su deca prisutna samo zbog školovanja i da naši operateri nisu pilićari to bi trebalo da bude sasvim normalna mogućnost.
 
Poslednja izmena:
Nisam dobio novi natezem se sa njima sa ti što su mi dali zamenski Vodafon neki od 10 inch koji neću da im vratim dok ne reše problem.
Oni zahtevaju da im vratim zamenski a preuzmem moj pokvareni ako neću da platim popravku ekrana

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
Ne mogu da verujem da ti traze da platis dok je u garanciji, to izgleda samo kod nas ima...
Ja bi ti preporucio da se pozoves na zakon o zastiti potrosaca, lepo pise da je garancija 24 meseca na tehnicku robu.
Jedino ako te ne terete da je pao, usla voda, tvoja krivica a ne proizvodjaca i slicno...

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Ma crko ekran i još mi piše na papiru koji su mi dali bez fizičkih oštećenja sa sitnim ogrebotinama. Znači nije se slomio ekran nego tauch unutra. Mislim tableta koristi žena kada vozi klinca da ovaj gleda crtace, znači bukvalno služi za zabavljanje deteta u vidu klipova i nekada kao navigacija.
Ma to su prevaranti kad uzimas sve može i sve je pod garancijom a kad se desi problem vade se na servisera sa kojim imaju ugovor.

A to što vi pametujete i dajete glupe primere za plaćanje moj akcenat je bio kako brzo potrošim internet i do veruj mi od ovih gluposti imam samo viber, whats, i skype i to sam većinu dana u firmi prikacen na wi-fi.
Čak sam isključio da mi se ne skida ništa kada nisam na wifi

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Imam jedno pitanje. Posto me je Telenor razocarao odnosom prema meni kao korisniku koji je kod njih u kontinuitetu od 98. razmisljam da predjem na drugu mrezu. VIP je jedna od opcija. Kontaktirao sam ih mail-om i odogovri su uglavnom genericki gde me salju na aktuelne promocije i nude 25% popusta na pretplatu, ako ne uzimam telefon, a ne uzimam ga. Sad vidim da vi ovde pisete o 50% i uz to jos o dodatnim pogodnostima. Posto nisam mladji od 30, da li ja i na koji nacin mogu da dobijem neke od tih pogodnosti (bio bih zadovoljan i sa 50% popusta), ako odlucim da prenosim broj kod njih?

I zanima me jos nesto. Mozda je glupo pitanje, ali kakav je odnos u VIP-u prema korisnicima? Koliko su profesionalni, od tehnicke podrske pa na dalje? Iskreno, navikao sam na Telenor, gde, ruku na srce, osim ovoga sto me sada pokusavaju da naprave majmunom, nikada nisam imao ni najmanju neprijatnost i uvek su bili maksimalno ljubazni i profesionalni. Za Telekom sam cuo razne grozne price, a par puta sam i sam imao probleme sa njima (oko nekih drugih usluga). Ne znam kako je kod VIP-a. Dosta bi mi bilo bitno da je podrska profesionalna i ljubazna i da znam da mogu da mi rese problem, ako ga budem imao.
 
U mojoj kući svi su na postpaid-u godinama, niko nije imao ni jedan problem. Ni jedan napucan račun. Što se kvaliteta signala tiče, mislim da su malo slabiji od druga dva operatera ako putuješ u manja mesta. Prelistaj za mlađe od 30, čini mi se da su pisali.Povedeš nekoga sa sobom ko je mlađi od 30 i valjda možeš da dobiješ te pogodnosti. Na koju foru ne znam, valjda će već neko odgovoriti...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Samo kazes da broj koristi osoba mladja od 30 godina

LG V10
 
Ja mislim da u vipu cak mozes da dodjes s nekim "mladjim od 30" i da on bude potpisnik ugovora a da odma ugovor prebaci na tebe i ti budes korisnik ugovora.
Sve crno na belo [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Ne moze odmah da se prebaci ugovor.
Ali moze doci mladja osoba da se upise kao korisnik broja, ali ne i vlasnik i odgovorna osoba :)
 
E pa u tom slucaju jos i bolja stvar, ne mozes nikog da ostetis [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Dovoljno je da das samo njegov JMBG i ti si nosioc ugovora a on korisnik .. tako sam ja uradio pre godinu dana .. i sad samo prenela u sistemu na novi broj da bi dobio duple mb i bezbrizan surf nakon isteka ovih godinu dana neogranicenog neta 0))
 
Alfi na zalost nema Asha .. samo preko online kupovine ..

sto se tice 50% popusta ili 25 % bez uredjaja i neogranicen net uz prenos broja .. tesko .. kako rekose moralo bi da se pise mail da dozvole to ..( tj . ti preneses broj . .uzmes 25% popust .. i onda im saljes mail da ti daju neogranicen net , i mogu te odbiti ) ali to je kao sa tim 50% popustima na pretplatu .. bili su vauceri i medju zaposlenima i u milspedu ..koji je to omogucavao .. 50 % popust na pretplau i paralelne minute .. ali tih vaucera vise nema .. ako je kome preostalo to ti je cista sreca .. meni su rekli da nema..

e sad ja uzimam telefon J5 pa su mi napravili problem oko onog dela cene telefona sto ide na rate .. trebalo je da dam u kesu 3000 i 12000 na 24 rate , na nova 2 paketu ali njima sistem ne da, da mi samo 6000.. vecito nesto zakomplikuju .. a kad sam sve to zapocinjao .. tad je sve bilo dobro i sve moze i sve ok kod kreditnog biroa.. trenutno ona pise mail nadredjenima .. ako je odbiju ima onda ja da im pisem i zovem ..

a ako je odbiju onda mogu tako kako pise na sajtu ali moram da platim 3 pretplate unapred .. a kod njih vec imam jedan broj i net vec godinu dana i sve uredno izmirujem ..jos sad preneo dva broja sa mts na vip..na post i prepaid ._) trenutno sam smiren .. cekam odgovor pa onda da na kulturan nacin im napisem mail. ..

toliko od mene za sada ;-))))
 
Znaci nema nista od 50% popusta?
Au koji smor... [emoji53]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Ako su ti rekli za popust od 50 posto onda ces imati!

Da li neko moze da proveri da li radi onaj vip online chat na sajtu? poslali su mi poruku da se javim i vec 7 ipo sati chat ne radi :S
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno