Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kakve su cene telefona treba popust od 25-50.000 :)
Ali ili 50% na pretplatu bez fona ili nesto ozbiljnije od 3000 na Smart700.

Dzul je u prici tako da ako kaze 3000 toliko nude:(
 
Nisam znao da daju taj popust dodatni i na uređaj... :) Pa što bi uzimao od dinar ako možeš da uzmeš malo skuplji plus popust, i izađe te na planiranih +3000 dinara u kešu. Pogotovo što gledaš android, njemu treba što jači hardver. Verovatno ne menjaš često telefone tako da ti je bolja tako neka kombinacija... :)
 
Gleda sada pise : *Paket 24 meseca podrazumeva online kupovinu Vip postpaid tarife sa ugovornom obavezom od 24 meseca.
To je za ovo 50 % popusta prema ovome da bi vazilo kao mora se kupiti online...

Eh najbolje bi bilo kada bi se nasao neki kompromis :D, da daju 25 % popusta na pretplatu i telefon od dinar na smart 700 za dinar ili da im doplatim 2000-3000 din, ali ne verujem da to moze nismo na pijaci.

Danas kada sam bio posle malo googlanja hteo sam i da je moglo uzeo bih Sony E4g, taj sam i rekao kada su me pitali a on je 1 dinar na smart 700.
 
Cbm, za obnovu ili novi ugovor 50% je javna ponuda i kod VIPa i kod MTSa. Imas na sajtu VIPa pod Privatni-》Postpaid-》promocije. Btw ne radi na mobilnom ta strana kako treba!

Animal, slazem se da tako zvuci.
Ali znamo mi VIP, imamo iskustva pa zato kazem da je skoro sigurno onako:)

Ako dobijes nesto, super! Mozda i jeste neka ponuda da bi se otarasili starih Smart paketa sa 60/60 zaokruzivanjem i prebacili na nove sa 90/60.

Znam da postoji ta ponuda meni je potreban novi uredjaj, a ona promocija sto imaju 50% i telefon na rate je smesna....Necemo dobiti nista daju nam 3000din popust na telefon to je na mesecnom nivou 125din hvala im....+ nmg ni taj popust da dobijem za moju tarifu standard 350 moram da predjem na nesto gore smart 700 + sa mojim paketom cene uredjaja su drasticno vece. Cekam odgovor na mail pa vam javljam sta sam uradio....
 
Znam da postoji ta ponuda meni je potreban novi uredjaj, a ona promocija sto imaju 50% i telefon na rate je smesna....Necemo dobiti nista daju nam 3000din popust na telefon to je na mesecnom nivou 125din hvala im....+ nmg ni taj popust da dobijem za moju tarifu standard 350 moram da predjem na nesto gore smart 700 + sa mojim paketom cene uredjaja su drasticno vece. Cekam odgovor na mail pa vam javljam sta sam uradio....

A sta si ti njih konkretno pitao to jest trazio ?

Sada detaljno procitah sta je encarta napisao, znaci oni mogu da prave i neke dogovore sa korisnicima koji nisu u standardnom opisu...
Sto znaci da im treba traziti to pa ako daju popust na pretplatu i 6 ili 12 meseci zauvar ako vec to tako moze da oni sami odrede koliko ce da bude.

Ja se razmisljam sada da zovnem sutra call centar da kazem da mi daju onaj Sony e4g sto ide na smart 700 za dinar da daju za dinar i popust od 25 % 12 meseci.
 
A sta si ti njih konkretno pitao to jest trazio ?

Sada detaljno procitah sta je encarta napisao, znaci oni mogu da prave i neke dogovore sa korisnicima koji nisu u standardnom opisu...
Sto znaci da im treba traziti to pa ako daju popust na pretplatu i 6 ili 12 meseci zauvar ako vec to tako moze da oni sami odrede koliko ce da bude.

Ja se razmisljam sada da zovnem sutra call centar da kazem da mi daju onaj Sony e4g sto ide na smart 700 za dinar da daju za dinar i popust od 25 % 12 meseci.

Nisam nista konkretno trazio popuste i to, samo sam im postavio par pitanja i rekao da raskidam ugovor ako ne bude bilo neke promocije u skorije vreme ili neke bolje ponude za stare korisnike...Zovi pa javi sta si uradio :).
 
Ja se razmisljam sada da zovnem sutra call centar da kazem da mi daju onaj Sony e4g sto ide na smart 700 za dinar da daju za dinar i popust od 25 % 12 meseci.

Taj popust od 25% nude na 6 meseci. Ja im ostavljam svakog meseca 6-7 hiljada i ima da mi daju mnogo veći popust ili ne uzimam ništa.

Ono što sam primetio za sve ove godine kod njih je da treba biti strpljiv.Ovo sa popustima ističe 31.05 , znači sutra.I sto posto sam siguran da će sledeća akcija biti još povoljnija, jer sad gledaju da navataju što više korisnika pogotovo sa ovim 4G aparatima.
Kad sam uzimao novi ugovor za On line paket pre 1.5 godine dobio sam 50% popusta na pretplatu (online 15) + aparat 1000 dinara na 12 meseci + gratis 10GB dok traje ugovor (24 meseca).
 
VIP maltene precizno ima dve dobre akcije godisnje - nesto oko januar-mart (+/- neka nedelja) i jul-septembar. Tada su imali dobre akcije svake godine. Ovo preko godine je retko kada vredno necega.

Kome ne treba telefon, akcija od 50% popusta sada nije losa. Ali ako vam treba, ona nije u igri. (ne mora online inace, ovo moze i u prodavnici, standardna je VIP SIM ponuda trenutno, za svakoga ko bez telefona uzima/produzuje ugovor)

VIP pravi pauze cesto izmedju akcija, tako da tokom juna ce verovatno biti bez pravih akcija.

Inace, ako imate Standard pakete, ili trazite da vam iskljuce data saobracaj ili predjite na Smart (ili kod drugog operatera). Standard je jedini aktivni paket danas kod nas, na kome je moguce nabiti racun za internet, jer NIJE besplatan posle potrosenog "ukljucenog" saobracaja!
Ja nikad nisam brinuo o tome, ali shvatio sam da nije problem samo da li ja licno napravim racun - vec i da li neko nenamerno to uradi na mom telefonu, ili jos gore ako se ukrade kartica :)
 
Taj popust od 25% nude na 6 meseci. Ja im ostavljam svakog meseca 6-7 hiljada i ima da mi daju mnogo veći popust ili ne uzimam ništa.

Ono što sam primetio za sve ove godine kod njih je da treba biti strpljiv.Ovo sa popustima ističe 31.05 , znači sutra.I sto posto sam siguran da će sledeća akcija biti još povoljnija, jer sad gledaju da navataju što više korisnika pogotovo sa ovim 4G aparatima.
Kad sam uzimao novi ugovor za On line paket pre 1.5 godine dobio sam 50% popusta na pretplatu (online 15) + aparat 1000 dinara na 12 meseci + gratis 10GB dok traje ugovor (24 meseca).

Pise dole lepo : ''Promocija važi do 15.06.2015.''

Malopre sam zvao, i reko prvo istice mi ugovor uskoro, kakve pogodnosti dajete, pomenula je 50 % na paket ili 3000 na telefon, bas kako je ovde neko naveo, tako da oni koji prime pismo ono nek ne nasedaju jer nude mnogo manje.

I onda kada sve izdeklamova ja reko da li moze da se pravi neki drugaciji kompromis u vidu necega sto sam ja zamislio ako mogu da iznesem pa da mi kazete jel moze... Reko uzeo bih telefon Sony e4g za 1 dinar na smart 700 a da mi date 25 % na 12 meseci na pretplatu... Ponovo mi izdeklamova promocije kao to nije u ponudi ja mogu da pitam kolege ali ne mogu nista da obecam i garantujem, jeste razmisljali o necemu drugom..., ja reko ne ta opcija mi najvise odgovara ako moze tako vi pitajte nije problem, ako ne moze onda da mi daju popust na pretplatu koji oni misle da moze pa ako mi odgovara ja cu da prihvatim ako ne nista onda... Ok, kaze prosledicu kolegama nista ne mogu da obecam itd bicete obavesteni sms-om... nije proslo 5 minuta stize sms : Omogucena vam je obnova ugovorne obaveze uz posebne povoljnosti. Mozete posetiti nase prodajno mesto....

E sada ja nemam pojma sta je odobreno i sta su omogucili, ali pretpostavljam da je 6 meseci.
 
Ja sam u velikom problemu, imam smart 700 i dupli sadržaj, dakle 1400 ukupno i sa tim samo pričam.
Za net koristim 9gb poseba paket.

E sad kako bi htjeo neki tablet da uzmem na firmu, moram i još jedan broj prenjeti na firmu a to je smart kojim pričam.
Opcija mi je i tamo smart za priču ali mi je 1000 malo a 3000 realno mnogo.
Mjesečno inače pričam tu oko 1200 minuta ovaj mjesec možda bude i 1500.

Možda biz pro 1000 ali na to ne daju popust 50%

Jel pošlo nekom za rukom da na biz pakete dobije popusti 50%
 
Tesko to...
Bice ipak bolje da uzmes taj smart3000 uz popust.
 
Šta bi na kraju za Note3, može li ili ne može se uzeti putem online shopa, po pominjanoj ceni?
Koliko sam razumeo, ide samo za nove ugovore...
 
Da li može da se zameni fullsize sim kartica za nanosim u internet paketima? Koristilo bi mi da je nekad ubacim u smartfon, nijedan više nema "regularnu" veličinu kartice, svi su micro/nano.
 
Da li može da se zameni fullsize sim kartica za nanosim u internet paketima? Koristilo bi mi da je nekad ubacim u smartfon, nijedan više nema "regularnu" veličinu kartice, svi su micro/nano.

Nemam pojma i mene to interesuje baš o tome razmišljam jer bi uzeo tablet koji ima micro sim ali bi nekad i koristio onu bjelu kutijicu koja ima regularan sim.
 
Da li može da se zameni fullsize sim kartica za nanosim u internet paketima? Koristilo bi mi da je nekad ubacim u smartfon, nijedan više nema "regularnu" veličinu kartice, svi su micro/nano.
Trebalo bi da moze, ne vidim prepreku zasto nebi moglo.
 
Nije bas postpaid, ali skoro na to se svodi, od 01.07, vip za pricu, 600 din mesecno, kolicina "sadrzaja" ista... teraju korisnike da potpisu ugovore :)
 
Napokon posle 2 nedelje zvali mene iz call centra. Za produzenje ugovorne obaveze ponudjen mi je popust od 25% na pretplatu u narednih 12 meseci. Ja sam rekao ok da li ja mogu da uzmem g2 posto je on samo za nove korisnike odnosno online narucivanje i sklapanje ugovora na to mi je decko iz vip-a rekao kako to mislite za nove korisnike izacicemo i vama u susret da uzmete taj telefon ali moram da proverim da li telefona ima na stanju. Zove mene lik posle 15 minuta i kaze telefone imamo vrlo malo na stanju i oni su ipak za nove korisnike i ne verujem da cemo uopste dobijati iste u narednom periodu na sta sam mu ja rekao da stare korisnike tretiraju kao djubre a nove mnogo bolje. Zatim ja mu kazem da sam dobio poruku i pismo gde imam popust 3000din na telefon na sta mi je on reako da je taj popust uracunat u ovih 25% na pretplatu, na kraju mi je dao predlog da sacekam rodjendan vip-a jer se tada ocekuje neka promocija i naravno opet da se cujemo jer mi ovaj popust vazi u naredna 3-4 dana ako se odlucim da produzim ugovor(haha). Posle pola sata razgovora dobio sam popust 1500din + u odnosnu na onih 3000 na telefon, ostaje mi da sacekam taj njihov rodjendan da se cujem opet sa call centrom i ako tada ne bude bilo dogovora prelazim kod drugog operatera. Da napomenem da ne ocekujem telefon za dinar i umanjenje 50% na pretplatu, nego ocekujem neku pristojnu ponudu. Drugar moj istice mu ugovor mesec dana posle mene, bila anketa na vip sajtu i on stavio ocenu 0 zvali njega sutra iz call centra i pitali zasto je dao tu ocenu na sta im je on rekao da nista ne valja i da nije zadovoljan cenama telefona sa svojim paketom i oni mu ponudili da doplati 2000din i uzme htc one m7 i produzi ugovor sto je i uradio na kraju.
 
U slabo sam te razumeo ovde, al ne znam sta ti taj natruckao toliko, kada sam ja zvao i lepo mi devojka rece da mogu ili 50 % ili 3000 za telefon nikakvih 25 % nije pominjala. Ako te ne mrzi da das 15 dinara ponovo zovni dobices drugog operatera pa pitaj. Ja sam ti kazem uspeo da dobijem telefon od dinar za dinar + popust na pretplatu e sad koliki nemam pojma dok ne odem u poslovnicu, a kako sam ranije napomenuo licna je istekla danas je data da se obnovi tako da ocekujem u toku ove sedmice.
 
U slabo sam te razumeo ovde, al ne znam sta ti taj natruckao toliko, kada sam ja zvao i lepo mi devojka rece da mogu ili 50 % ili 3000 za telefon nikakvih 25 % nije pominjala. Ako te ne mrzi da das 15 dinara ponovo zovni dobices drugog operatera pa pitaj. Ja sam ti kazem uspeo da dobijem telefon od dinar za dinar + popust na pretplatu e sad koliki nemam pojma dok ne odem u poslovnicu, a kako sam ranije napomenuo licna je istekla danas je data da se obnovi tako da ocekujem u toku ove sedmice.

Dobio sam ponudu ili popust na pretplatu od 25% za godinu dana sto je negde oko 4500din ili popust 3000din na uredjaj i tjt. 50% vazi i dalje promocija mada to meni ne odgovara jer su telefoni skuplji duplo nego u maloprodaji.
 
Dobio sam ponudu ili popust na pretplatu od 25% za godinu dana sto je negde oko 4500din ili popust 3000din na uredjaj i tjt. 50% vazi i dalje promocija mada to meni ne odgovara jer su telefoni skuplji duplo nego u maloprodaji.

A doduse ne znam na koji paket, ja sam na smart 700 ?
 
Sad gledam nesto na sajtu VIP-a. Jel oni ovo ne daju Smart 150 sa 50% popusta?

Imam neki VIP prepaid broj i legao bi mi odlicno Smart 150 sa 50% popusta sa mts Prica sa 50% pousta u dual sim telefonu ali izgleda ne daju mangupi:D.

Da li da idem do VIP poslovnice da ih pitam, da ne gubim vreme za dz?
 
Ne gubi vreme nije na promociji taj paket uzmi veci.
 
Ili kupi od nekoga Smart150 sa 60% popusta, ko je uzeo promociju zimus :d
 
Znao sam za tu akciju ali mi tad nije trebala. Krpiću sa jos nekim pripejdom dok ne naiđe nešto povoljno.
 
Od danas je moguce iskljucivo kod obnove ugovora, preci sa Sigurica tarifa na sve druge Smart, Standard i za Mladje od 30. Nova tarifa startuje odmah, ne od sledeceg obracunskog perioda. Jos uvek nije moguce preci sa klasicnih paketa na Siguricu. Obnova se kao i do sad moze raditi do 6 meseci ranije.
 
Poslednja izmena:
A ja kad sam pre 15 dana pitao nuje moglo sa sigurice na smart pa sad placam i siguricu jos 5 meseca i smart zato sto navodno teh. nije bilo moguce da se predje sa sigurice ba smart pa sam morao da uzmem novi broj i da placam stari sad iako ga ne koristim jos 5 meseci.
Sad ti kazes moze neko laze.
 
mtranzicija je u pravu. To je tehnicki moguce od DANAS(02.06.)
 
Nazad
Vrh Dno