Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

@alfaunits
Pa da imam pripejd opet ne bih mogao da predjem na postpejd.A za siguricu su mi rekli da se vodi kao neki miks pripejda i postpejda.
Ne znam, meni je ovo najbesmislenija stvar sa kojom sam se susreo u poslednje vreme.
U mts sam juce produzio jedan ugovor i nije bilo problema u promeni tarifa.
 
Ukratko: 064 broj preneseš u vip na prepaid. Taj broj u Vip ne možeš kasnije da prebaciš na postpaid.
Ili 060 broj preneseš u mts na prepaid. Taj broj u mts ne možes kasnije da prebaciš na postpaid.
...
 
Poslednja izmena:
@alfaunits
Pa da imam pripejd opet ne bih mogao da predjem na postpejd.
Obican VIP prepaid broj moze preci na postpaid. Ne moze broj koji nije iz VIP numeracije (znaci MTS/Telenorov) da menja prepaid->postpaid ili obratno.
 
Da ovo je 064 broj.
Do sada sam tri puta menjao raznorazne mreze i svuda su mi ukljucujuci i vip govorili da je moguce u toku ugovorne obaveze menjanje tarife pod uslovom da nije jeftinija od prethodne.Ovo da je nemoguc prelazak sa pripejda na postpejd i obratno mi do danas niko nije rekao a uveren sam da ne stoji ni u ugovoru.
Posebno to sto sam imao sigurica racun za koji su mi sami rekli da je neka vrsta miks post i pripejd tako da sam zapeo sa tim.
Hvala na razjasnjenju.To je izgleda bila poznata stvar koje nisam bio svestan.Nista idem u mts samo da vip otkljuca telefon.Cekam ih 7 dana ,valjda ce brzo.
 
Izgleda dupliranje neta vazi uz ove mlade i lude pakete cak i uz 60% popust. Neverovatno ali je tako.
 
Devojka sad presla na taj paket.. rece da je tako.
 
Malo sam racunao ovo oko popusta
Kod:
Telefon	Cena	Popust TEL	Pretplata	Popust Pretplata	Uknpno din	Cena tel. - cena pretplate	MPC Telefona 	Razlika
S4	 29,000 	 0.80 	 1,590 	 0.85 	 55,636 	 330 	 299 	 31 
S4	 29,000 	 0.85 	 1,590 	 0.80 	 55,178 	 326 	 299 	 27 
S3 Neo	 9,000 	 0.80 	 1,590 	 0.85 	 39,636 	 199 	 187 	 12 
S3 Neo	 9,000 	 0.85 	 1,590 	 0.80 	 38,178 	 187 	 187 	 0 
G2	 26,000 	 0.80 	 1,590 	 0.85 	 53,236 	 310 	 274 	 36 
G2	 26,000 	 0.85 	 1,590 	 0.80 	 52,628 	 305 	 274 	 31 
G3	 45,000 	 0.80 	 1,590 	 0.85 	 68,436 	 434 	 430 	 4 
G3	 45,000 	 0.85 	 1,590 	 0.80 	 68,778 	 437 	 430 	 7 
S5	 50,000 	 0.80 	 1,590 	 0.85 	 72,436 	 467 	 430 	 37 
S5	 50,000 	 0.85 	 1,590 	 0.80 	 73,028 	 472 	 430 	 42

U koloni razlika je koliko je skuplje preko VIP-a u odnosu na cene u maloprodaji (obicne, ne fancy prodavnice)... dakle skuplji su oko ~30e... i dobijete zakljucan telefon, radjeno na bazi paketa od 1590.
 
Poslednja izmena:
Malopre me zvao Vip i ponudio mi da sa prepaida pređem na postpaid, 300 minuta u Vip mreži 300 smartova ka svima za 320 dinara
 
I to je super, bitno je da popust vazi 24 meseca :)

Ja potpisao 12.12 oko 20:30h,i sistem nesto nije radio kako treba,pa je decko u poslovnici nesto odradio kako on kaze "rucno" .Medjutim i posle 24h mi kartica nije jos uvek aktivna,a rekao je da ce biti danas popodne...Nemam pojma koliko im treba za aktivaciju,ali sam uzeo novi br.
 
Izgleda dupliranje neta vazi uz ove mlade i lude pakete cak i uz 60% popust. Neverovatno ali je tako.

ne vazi dupliran internet ako uzmes 60% popust

vazi ako uzmes 20% na racun i 15% na telefon ili 15% na racun i 20% na telefon

ako uzmes 60% bez telefona,nemas dupliran internet,pise sve na sajtu,a i ja sam uzeo u subotu to sa 60% popusta pa znam

inace,za 396 din mesecno,750mb,neogranicen sms,neograniceni razgovori u vipu i 50min ka drugim mrezama je odlicno
 
ne vazi dupliran internet ako uzmes 60% popust

vazi ako uzmes 20% na racun i 15% na telefon ili 15% na racun i 20% na telefon

ako uzmes 60% bez telefona,nemas dupliran internet,pise sve na sajtu,a i ja sam uzeo u subotu to sa 60% popusta pa znam

inace,za 396 din mesecno,750mb,neogranicen sms,neograniceni razgovori u vipu i 50min ka drugim mrezama je odlicno

Ja sam to isto uzeo u petak,samo sto su mi karticu aktivirali tek juce popodne i to posle 3 poziva korisnickom sa moje strane.Azurni su nema sta :)
 
Da ovo je 064 broj.
Do sada sam tri puta menjao raznorazne mreze i svuda su mi ukljucujuci i vip govorili da je moguce u toku ugovorne obaveze menjanje tarife pod uslovom da nije jeftinija od prethodne.Ovo da je nemoguc prelazak sa pripejda na postpejd i obratno mi do danas niko nije rekao a uveren sam da ne stoji ni u ugovoru.
Posebno to sto sam imao sigurica racun za koji su mi sami rekli da je neka vrsta miks post i pripejd tako da sam zapeo sa tim.
Hvala na razjasnjenju.To je izgleda bila poznata stvar koje nisam bio svestan.Nista idem u mts samo da vip otkljuca telefon.Cekam ih 7 dana ,valjda ce brzo.

Drufarica cekala kod iz vipa za telefon puna 4 meseca od kako je podnela zahtev.Mada je ona presla,tj vratila se u mts postpaid,ali su joj ovi iz vipa nakon 4 meseca poslali kod,jer je bila kod njih 2 god,pa su u neku ruku bili duzni da joj posalju.
 
Ukratko: 064 broj preneseš u vip na prepaid. Taj broj u Vip ne možeš kasnije da prebaciš na postpaid.
Ili 060 broj preneseš u mts na prepaid. Taj broj u mts ne možes kasnije da prebaciš na postpaid.
...
Telenor broj sam prebacio na prepaid u mts i posle vise meseci bez problema potpisao postpaid ugovor u mts-u.
 
meni su bukvalno za 2 min sklopili ugovor i bila je aktivna kartice odmah :D
u knez mihajlovoj sam uzeo

doduse prebacio sam sa prepaid u postpaid pa je mozda zato brze islo
 
Kako se placa Vip postpejd racun,da li moze da se uplati za 2-3 meseca unapred
Malo je 276 din. placati svakog meseca,a ide i provizja oko 50 din. u bankama
 
ne znam za placanje u napred,ali mislim da imas neku opciju trajnog racuna da placas online,mozda tada nema provizije
 
Kako se placa Vip postpejd racun,da li moze da se uplati za 2-3 meseca unapred
Malo je 276 din. placati svakog meseca,a ide i provizja oko 50 din. u bankama

Ne moze "unapred", ali mozes uplatiti avans.
Zar ti se ne isplati da otvoris racun u Raiffeisenu i za 150 dinara placas sve besplatno preko e-Bankinga?
 
iPhone ponuda u VIPu - WTF?! Ovo je skuplje i od Telenora koliko vidim?
 
IP6 64Gb - 104k din sa paketom od 2k din mesecno :d Aj tu su oni 15/20% popusti ali svejedno, ne znam ko ce da prsne ovolike pare kad moze da prodje mnogo jeftinije sa telefonom iz oglasa + da uzme 60% popust na racune.
 
iPhone ponuda u VIPu - WTF?! Ovo je skuplje i od Telenora koliko vidim?
Cekam djilka da se javi sa pricom vip zakon nikada jeftiniji itd itd.. Iphone ce biti oko 400e uz 2k paket itd itd.

Steta sto nije smeo da se kladi, sada bih bio bogatiji za 100e :)

P.s. cene su uzasne i sa promocijom,kako ce tek biti kada se zavrsi promocija..
 
Poslednja izmena:
Ajoj, IP6 64Gb u istom paketu skuplji za 53k din od Z3 i za 44k din od Note 4 :)

Cekam djilka da se javi sa pricom vip zakon nikada jeftiniji itd itd.. Iphone ce biti oko 400e uz 2k paket itd itd.

Da nisam presao na vip pre 2 godine na osnovu njegovih prica o vipu mozda bih do sada pomislio da jedini imaju 4G mrezu u Srbiji, da je signal svuda kao pored predajnika a da sve to ne naplacuju korisnicima pa im jos dele i poklone pred praznike :d

Srecom za ovih 14 godina sam promenio sve domace mreze i uverio se u sve te njihove ''kvalitete'' pa na kraju ipak moram da ostanem na vipu, samo zbog 60% i ultra :d
 
Poslednja izmena:
Hoce - kod MTSa :D Ali ove cifre su i sa promocojim, cini mi se odokativno, skuplje nego Telenor!
Nisu, VIP se uglavio između, ali su, svejedno najavili niže cene od svih...nešto mi miriše da su ovom ponudom samo prespojili dok im ne budu na raspolaganju zalihe koje su u početku najavili...
 
U pravu si, sada sam na kompu pa sam stavio na papir. Slicni paketi (po ceni samo), uglavnom VIP ispada jeftiniji, ali nesto slabasno. Cudno, ipak su za telefone imali odlicne ponude.

Jel' mi se cini ili su izmenili onu promociju 20/15%?? Sada pise da popust na pretplatu vazi 12 meseci, a cini mi se da je prvo bio na 24?
 
ja merkam lumiu 735 , ( nije za mene ) tarifu oko 2 000 din

vip 9 900 din

telenor 7 980 din

mts nema
 
Nazad
Vrh Dno