Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Imas sjajne popuste u vipu na solidne telefone koji su jeftinini mnogo,u odnosu na prodavnice i oglase,bese odskacu:galaxy core 2,a sad vidim razgrabili se lumia 640,i sony e4 g,bili dzab dzaba :D

Bas se razgrabila lumia 640 kada sam ja odlucio da cekam maj mesec da legne plata :mad: sad jedino da uzmem raspali 550 ili nesto preko handy-a.
 
Od koje tarife moze popust 50% i telefon na 24 rate?Pise koje su tarife u pitanju ali ne tacno za koje pretplate I jel moze telefon na 24 rate uz online tarifu?
 
Moze telefon na rate uz online tarife,ali nema 50% pousta na online tarife.A od nova2 ide na rate,ako nisu nesto menjali.


Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Od kad to moze 50 posto i telefon na 24 rate? To u prevodu znaci uzmem novu 7 platim 6000 manje 50 posto 3000din i uzmem recimo HTC one m9 za 1 din i prodam ga za 300e ? Nemoguce..
Ako moze da pojasni ovo neko
 
Poslednja izmena:
To i meni malo sumnjivo. Npr. S7 je 18.000 uz nova 7. Platim ga znaci 150e i pretplata mi 2800 mesecno. Ako hocu da prodam telefon jos bolje prodjem. Pise preporucena cena 18.000din uz nova7. Ne kapiram sta im to znaci.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa cena nije 1RSD nego je maloprodajna cena :) (koja je neisplativa)
Imas za svaki telefon dole "Cena bez ugovorne obaveze" i "Cena na 24 rate" (iste su cene i mnogo vece nego one uz tarife, cak i uz Nova 1 ;))

To je slicno kao ona glupost sto je Telenor poceo, 30% popust na tarife, a telefon po suludoj ceni :D
 
meni su obecali vec odavno 30 maja jer mi tada istice ugovor :)
 
Vip akciju za prenos broja produzio do 31 maja,pa ko planira,zeli,ima vremena.
Mene su tako zeznuli sa prenosom iz telenora, pa mi nisu dali telefon na rate (s7e) iako je njihov posrednik prilikom provere kreditnog biroa rekao da nema problema. Sada sam zaglavljen 3 meseca na nova 5 tarifi jer po njihovom ugovoru koji btw nisam ni dobio nego neki koji sluzi samo za inicijalizaciju prenosa minimalna obaveza je 3 meseca. Preporuka, sa posebnom paznjom procitajte papire koje potpisujete kod Vip Srbija.
 
Jeste da kod VIPa postoji ta glupost da 3 meseca je minimalni postpaid, ali ni u kojoj mrezi ne bi mogao 3 meseca da se vratis u prethodnu mrezu (ili predjes u trecu). To je vec bila odluka "RATELa", promena mreze ne moze za manje od 3 meseca.
 
To je Ratel pravilnik. Broj se može prebacivati svaka tri meseca, ne češće od toga.
 
To je Ratel pravilnik. Broj se može prebacivati svaka tri meseca, ne češće od toga.
Nisam zeleo da vratim broj u Telenor nego da ga ugasim. Kako mogu da me teraju da koristim 3 meseca broj u mrezi koja me obmanula, papirom za prenos broja u kom ne pise nista u polju ugovorna obaveza niti ima ista o ta 3 minimalna meseca?
 
Moj ugovor sa mtsom je potpisan bas 31. Maja pre dve godine, na dve godine.

Kako ide to sa prenosom broja i razduzivanjem sa MTSom? Da li moze da se ode bas 31. i prenese u Vip. Pretpostavljam da bih morao da platim poslednji mts racun uplatnicom unapred... Ima li jos nesto? Ili mora da se ceka da stigne poslednji racun?
 
Predaš zahtev za prenos, a kad stigne račun od mts platiš ga do datuma dospeća.
 
Nisam zeleo da vratim broj u Telenor nego da ga ugasim. Kako mogu da me teraju da koristim 3 meseca broj u mrezi koja me obmanula, papirom za prenos broja u kom ne pise nista u polju ugovorna obaveza niti ima ista o ta 3 minimalna meseca?
Ako je to deo njihovih opstih uslova, nazalost, pravno su osigurani (jer sigurno u bilo kom papiru ukljucuju iste). Ne pomaze puno tu citanje, vec informisanje na tudjim greskama:(

BTW, zar ne moze da se smanji tarifa na najnizu?? Koliko znam ima 3 meseca najmanje UO za sve postpaid tarife u VIPu, ali ne znam da mora biti tarifa na koju je potpisano??
 
Moze da se promeni nakon punog obracunskog perioda, broj je prenet 26tog a obracunski period je do 21og. Tek od 21 juna mogu da uzmem nova 1, do tada placam skoro pune 2 pretplate za nova 5.
 
Gluposti... da li misle da neke prevare sprecavaju pa zbog ovoge dozvoljavaju da gube korisnike :(
 
Od Nova 2.


HTC 820 via Tapatalk

Cek cek, nesto propustam ovde. Da li mogu ja da obnovim ugovor sa popustom na 50% pretplate ili 25% pretplate? Konkretno me interesuje Nova 2.

Inace, razmisljao sam da ako uzmem neki uredjaj van VIP-a da mozda uzmem u VIP-u 25% popusta na pretplatu za Novu 2/3 i mozda Vip Online 3GB karticu.
 
Nezvanicno mozes 50%, tj. ako nekom od radnika treba promet, pa iskoriste vaucere ako imaju (uz koje moze 50%). (tako sam shvatio, ovo nije zvanicno, niti sam sam probao)

Imaj na umu da sa Online 3 ne mozes da delis net sa Nova tarifom, ako si zbog toga mislio da je uzmes.
 
Jel neko kod VIP-A menjao pakete dok traje ugovorna obaveza i zadržao popust 25% ?
 
Ako mislis na VIP SIM popust, da, on se zadrzava. (ne i ako prelazis na Nova 1 trenutno).
Cak su se i popusti 60%, 40%, 50% zadrzavali prelaskom sa Smart na Nova tarife, tokom te UO.
 
Ali ako ima 50% popust na pretplatu i telefon na 24 rate a hoces na nove pakete ne može popust da se zadrži daju samo 25
 
Poslednja izmena:
To vazi samo za Online tarife, zar ne? Posto za Nova vazi 50% sa telefonom.
 
ako si uzeo pred novu godinu online tarifu sa 50% i mifi .. i hoces da predjes na nove online pakete ostaje ti samo 25% popust .. dobio mail danas

a ono prethodno alfi .. ja sam na mega sa 50% i uzeo telefon na rate i hteo da se prebacim na Nova tarife ali gubi se 50% .. ostaje samo 25% i odustao sam
 
Ovo prvo - ako predjes na nove Online tarife ostaje ti 35% popusta valjda? (tj. one cene koje su bez uredjaja)

A ovo drugo ne sme biti tako, mora da se prenosi 50%. Verovatno te nisu razumeli..
 
1. te cene bez uredjaja su upravo 25% snizene .. i na te mozes da predjes ..

2. to sam vise puta proveravao , ne daju mi da predjem sa mega sa 50% i telefon na 24 rate na nova tarifu a da ostane 50% .. cak ne mogu da promenim ni obracunski period zbog tog telefona na rate _)))))) ne dozvoljavaju
daju da predjen na nova 2 i navise .. 25 % popust .. bez paralelnih minuta .. a to mi ne odgovara ..
 
1. Nije 25%, vec je 25-35%, zavisi od Online tarife (proveri, podeli 490 sa 790, dobijas 37.5% popusta npr.)

2. Znaci, ti si uzeo Mega sa 50% i telefon po maloprodajnoj ceni na rate? I sada ne mozes preci na Nova?
Moguce da za Mega, Giga i Ultra ne vazi, jer je bila ona naznaka da se moze preci na druge tarife uz aktuelne popuste, a ne postojece.
Za Smart moze da se predje na Nova tarife bez problema uz postojeci popust.
 
Moze i uz Mega, giga, ultra da se predje na Nova sa 50% popusta.


My Samsung S6 sent this
 
Nazad
Vrh Dno