Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

imao sam jos 10 meseci do isteka ugovorne obaveze
Nije istina to je nemoguce pitano na 10 razlicitih mesta i nije moguce.
Idi sutra do bili koje poslovnice pa reci, ako moze odmah i taj broj prebacujem na smart pored ovog novo sto sam uzeo, ali mi kazi u kojoj poslovnici si pitao.
Ili jos bolje kazi u kojoj si bio kad si navodno prelazio idem sutra da se prebacim.
 
Meni trebaju mb.. :) Ja bih sve smartove potrošio na mb... Tako da mi više odgovara ta promocija. Bio sam ranije na smartovima i nikako mi ne odgovaraju. Ali dobro, sve ima svoje prednosti i mane. ;) Meni najviše odgovara ova ponuda za mlađe od 30,možda i potpišem ako bude neka ok promocija...
 
Meni to deluje kao najbolja ponuda. Prenesi basic i internet. Navlače te daš više para ali je barem korektna ponuda, 300min ka svima i 7.5gb interneta, i posle potrošenih min ka svima neograničeno u telenoru. Za 1650 din. Ne znam koja ponuda može da parira toj bez 50% na pretplatu? Jedino zbog čega neću da potpišem za telenor je to što nemam pojma do kada će da važi ta promocija. Do daljneg vip pripejd... :D
Sta ima da parira bez 50%? Sad jos ima da pravimo poredjenja koja samo Telenoru odgovaraju? Njihov problem sto nemaju popust u standardnoj ponudi :)

Za 1650 ja imam Smart3000, koji mi cini 10x vise nego PiS+7.5GB.
 
Kako šta kome odgovara... Ja ne bih mogao da uzmem sada smart 3000 za te pare. Sada je 2000din. Ali opet kažem, za moje korišćenje telefona više bi mi odgovarala ta telenor ponuda nego smart 3000. Ali i delje ostajem na vip pripejdu jer je sasvim ok ponuda...
 
Univerzalno najbolja ponuda ne postoji, niti će ikada postojati. Za svakog je drugačije i zavisi od potreba. Nekome treba mnogo minuta, drugome više interneta, trećem sms... Suvišno je o tome pričati.
Ja npr. nikada nisam obraćao pažnju na količinu sms-a, ali sam skoro upoznao osobu koja mesečno pošalje 500-600 poruka! :) Meni je sa druge strane olakšanje da mogu komotno da koristim net i ne obazirem se da li sam potrošio 600 ili 800MB ili pak 5GB.
 
@enraged

E pa posto si sve vreme tako svadjalacki nastrojen i pun neverice zato sto sam nisi uspeo da ostvaris to sto si zeleo, i zato sto sam "navodno" prelazio i sto lazem narod da placam 170,a ne 166 din(sto je nebitno) za siguricu 1000, saznaj sam.

Sada do isteka te ugovorne obaveze imam jos 2 meseca,pa izracunaj kada je to bilo.
Em sam uspeo da se prebacim na siguricu sa smarta, em su oni drugi broj koji je kod moje majke automatski prebacili na smart sa sigurice greskom,pa smo ga opet vratili na siguricu, tako da je tehnicki moguce uraditi sve, samo ako dovoljno ljubazno pitas u poslovnici. Cak sam jednom uspeo da prekinem ugovornu obavezu godinu dana pre isteka i to bez novcane nadoknade. Samo treba da znas sta da kazes i kome da se obratis.

Svaki put su mi u poslovnici izlazili u susret. Ranijih godina sam menjao tarife na svaka 3 meseca, kada sam izgubio telefon u italiji, izdali su mom bratu novu karticu dok sam jos bio u italiji i prebacili svih 1900din kredita, bez da traze neke potvrde dokaze.
Uvek su mi izlazili u susret i sve se odvijalo u najkracem mogucem roku.

U krajnjem slucaju mozes da pozoves korisnicki servis i da pitas, posto i tu umeju da budu jako ljubazni i izadju u susret.

Da ne ispadne da ih samo hvalim,skupi su kao i svaki drugi operater i pokrivenost signalnom im je i dalje slaba,ali sto se tice cimanja i izlazenja u susret, uvek ima neko ljubazan ko ce se potruditi.


Mislio sam da ces ovog puta biti sposoban za normalnu konverzaciju, ali i dalje vidim da nastavljas po starom.

Ali cu ti ipak reci da sam najveci broj pozitivnih iskustava imao u poslovnicama na Banovom Brdu i u Knez Mihailovoj
 
Poslednja izmena:
Da li je uz obicnu Online tarifu (onu za 0 dinara) dostupan neki modem? Na njenoj stranici pise da jeste, medjutim ne vidim nigde ni za jedan modem cenu uz nju ili uslove.
 
jel koristio neko tu tarifu za 0 dinara?
o cemu se zapravo radi,msm jel ima neka sema
 
jel koristio neko tu tarifu za 0 dinara?
o cemu se zapravo radi,msm jel ima neka sema
Caka je da mozes samo jednu imati na svoj JMBG (ako nisu nesto menjali, vise to ne stoji na sajtu), prva tri meseca je frei Dzoker od 500MB, i ako ga ne deaktiviras, od 4. se naplacuje (mada bez ugovorne uopste nije losa tarifa mesecno).
Nema UO, prilicno se moze oblikovati, jedino nije jeftina za razgovore kao Smart, ali krastavac, ne moze sve ;)

Ja sam uzeo mojima jednu kada je izasla jos ono, 6 meseci je bilo frei 500MB, njima milina! :)

Mislim da ti vaze cene,kao slobodna prodaja. Onaj obicni modem 2990 din.
I ja bi to rekao, ali nema bas nekog smisla :)
 
Citat:

"UPOZORENJE ZA KORISNIKE VIP-a:
Ako vam se čini da vam je račun veći nego što ste očekivali, obavezno ga proverite!!!
"Greškom" su hteli da naplate neku "promociju" koju su imali u poslednjih mesec dana!!!!
U mom slučaju "greška" je oko 840 dinara (što ja neću da platim). Navodno će mi biti korigovano"
 
Odakle je ovo, i koja je to promocija od 840RSD???
 
Sa FB.

U komentarima stoji samo ovo:

"Kada su mi poslali iznos na mail videla sam da je suma veća nego što bi trebalo da bude. Otišla sam na njihov sajt, pogledala izveštaj i videla nepoznatu stavku"
 
Meni je prosli racun umesto 860 (ili koliko vec din, tu do 880) bio negde oko 1150 din, nisam imao vremena da se patim sa njima i platio sam. Sada vidim da imam zaduzenje od 12 din a ne znam kako, to nije prvi put da imam tako te sitne iznose 10-90 din.

Jednostavno sam se pomirio da je to raspali lopovski vip i da svejedno imam vrhunski paket sa neverovatno povoljnom cenom u odnosu na sadrzaj ali uz veoma prosecnu do jadnu uslugu, mrezu i net :)
 
Poslednja izmena:
^^ Sta ce ti vrhunski paket ako imas jadnu uslugu,mrezu i net.. ?
 
^ zato sto telefon trenutno koristim pre svega kao telefon (+ kamera, muzika), pozivi, sms i net za WA i jos nekoliko aplikacija koje mogu da ''zive'' i sa kilavim netom, za sve ostalo imam komp i brz sbb net :) Nema sanse da coravim u 4'' displej da bih citao forume, vestii ili uopste blenuo po netu duze od 1h dnevno, zasto bih kada je tu komp i 22'' monitor :) I onda mi odgovara da prakticno neogranicene minute i sms, 2.5Gb neta placam samo 880din, ako je i toliko. Ostale mreze su definitivno malo bolje i imaju malo brzi net ali jednostavno mrzelo me da menjam broj, da prebacujem i jurim neke povoljne pakete (kod mts-a je to nekako i moglo, telenor je i dalje skup mada sa njima znas na cemu si). Mada sam bar jedno 15x do sada opasno ludeo zbog ocajnog vip neta, kada mi je trebao brz net onako u pokretu, zbog posla (i meni i ocu).

@ Septimus

Ako se bude ponovilo u toj meri reagovacu, prosli put me mrzelo da se smaram sa njima i da slusam njihove gluposti od opravdanja. A i realno samo kad pomislim da sam potrosio mozda i 1000 minuta taj mesec (250 van mreze i ko na koliko u okviru vip) 200+ sms i 2.3Gb neta.. nekako mi se hebalo da reklamiram 250 din visi racun :)
 
Poslednja izmena:
Pisu stavke na racunu, sigurno si video sta je u pitanju?
Mora bre racun da bude tacan u paru, to je najvaznija stvar u poverenju :) (setiti se MTSa i gresaka na racunima iz 2009.)
 
^ ne pominji mi mts, osedeo sam tih par godina zbog njih :d

Ne znam, nisam ni pogledao iskreno.. a to oko poverenja.. odavno sam napisao sta mislim o vipu i u kakve sam se sve primere licno uverio.
Kradja al cesto u skladu s propisi :)
 
Danas mi je cesto 4g na VIPu lose radio. 0.5 dl i skoro 0 ul. Covek pored mene isto VIP full speed. Ne znam da li je do fona (dual SIM nije bas idealan za stabilan net), kartice ili neceg cetvrtog. Malo kasnije je radio super na istoj kartici.

Ceo Dorcol inace ima 4g izgleda, od Dunavske do Kneza i Zelenjaka, od Skadarlije do Tadeusa. Svugde sam inao 4g ikonicu cak i u zgradama. Sem u prizemlju onih debelih zidova:)

Na istim lokacijama je i pre i posle ista kartica i fon radilo dobro.

Postavicu rezultate sutra. Bas sam izmapirao ceo Dorcol sa 4g;)
 
Hsv treba i zbog ostalih da vidis sta je tacno to naplaceno i javis da li je stvarno;)
 
Nije istina to je nemoguce pitano na 10 razlicitih mesta i nije moguce.
Idi sutra do bili koje poslovnice pa reci, ako moze odmah i taj broj prebacujem na smart pored ovog novo sto sam uzeo, ali mi kazi u kojoj poslovnici si pitao.
Ili jos bolje kazi u kojoj si bio kad si navodno prelazio idem sutra da se prebacim.

Тi imaš broj sa druge mreže koji je prebačen u VIP?
Meni nisu dali da 064 broj prebacim sa sigurice na postpaid. Verovatno može ako je originalni vipov broj u pitanju, što je verovatno slučaj kod probtzora.
 
Ja sam 3 broja iz telenora (i post i pre paid) prebacio u vip na smart pakete...
 
Da li je ovo u ponudi vip-a note 3 neo ili običan? Vidim da u karakteristikama piše 2gb rama...
 
Ocigledno je Neo po ceni :)
Ali mislim da je pre koji dan bila mnogo veca cena, zar ne??
 
Nemam pojma... Sada sam skroz zbunjen. Devojka treba da obnovi ugovor i onda listao i video da je note 3 po toj ceni... Zovem korisnički centar da proverim kada budem imao vremena...
 
Aj pa javi, mada za ovakvu cenu mogu i ja sutra da posaljem oca da potpise ugovor :) (ja ne mogu zbog raskida prosle godine ;))
 
Da li je ovo u ponudi vip-a note 3 neo ili običan? Vidim da u karakteristikama piše 2gb rama...

To i mene buni. Pise da je model n9005 lte, i stoji da je sa 2gb rama i 16gb memorije. Mislim da je on zapravo najjaci model, sa 3gb rama i 32 gb memorije :)
Videcu da sutra odem do poslovnice u NS pa da proverim.
Takodje me buni sto na sajtu pise da ga je moguce uzeti samo online, ma sta to znacilo..
 
Nazad
Vrh Dno