Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ozbiljno? Jel imas neku za preporuciti? [emoji2]
Naime, imam dual sim mobilni, hteo bih da predjem na singl sim, a treba mi minimum 2 omiljena broja koja ne mogu nigde da nadjem na postpaidu.
Devojka i keva imaju one kartice, 300dinara mesecno=beskonacno u vipu, tako da bi meni odgovarao i samo popust od 50%, ali ako bi dali i vip da se zove to bi bila premija.
Jedino je ****** sto nakon potrosenih megabajta nema besplatan spori net...

Sent from my m2 using Tapatalk
 
A jel mogu novi korisnici da izboksuju ono da se neograniceni minuti za vip trose odmah? Ili bar popust 50%? [emoji1]


Mislim da ne može, prvo se troše minuti za sve mreže, pa onda posebno za vip.

Sent from mTalk
 
Bili su neki vaučeri, 50% popust i paralelni minuti. To je navodno završeno početkom maja. Najbolje da odeš do neke poslovnice da se raspitaš.

HTC 820 via Tapatalk
 
Prenosim broj iz MTS u VIP .. I uzimam tu promociju neogranicen net godinu dana..

uzeo NOVA 2 paket i telefon Samsung J5 DUAL SIM sa doplatom na 24 rate .. i to ce da me kosta 1590 din , a brat ce da ga koristi kao internet u 4G mifi modemu i da cepa -)))) net ( on placa 12 meseci, posle ja ga koristim kao broj )...posto mi u telenoru ( gde sam imao 40 % popusta na net pakete rekli da vise to ne mogu da mi daju - rekao sam lepo i hvala sto ste mi to rekli ranije -))).

Plus su mi vezali druga kao mladji od 30 i dali duple MB nakon isteka ovih neogranicenih .. i bezbrizan surf ... trazio i paralelne minute ali to ne dadose _))) ..
Sad mi i ne trebaju jer ih imam vec na mom broju ali jos 12 meseci posto mi tad istice ugovor i prebacujem an prepaid i pocnem da koristim ovaj novi .. iskombinovao sam ga heheh
 
Pitao ako se uzme ONLINE 24 GB I 4G MIFI MODEM ZA 1 din u tom paketu na 24 meseca ...

-ranije je bilo da nakon 30 dana mozes da odes na nizi paket .i da nema kazni sto ides na nizi paket
-sad moras biti 3 obracunska perioda da mozes da odes na nizi paket i placas kaznu tipa 4000 na online 12 ..8000 na online 6
e sad u jednoj poslovnici rekose da nema kazne . na call centru da ima .. kao sto biva samo saraju sa info ..
to sto se tice 3 meseca to je tacno jel tako pise u ugovoru sto sam potpisao pre neki dan za taj prenos .. ali za te kazne ako neko zna neki info nek javi -)))
 
Upravo to htedoh da mu kazem. Jedna pretplata nije mnogo a na drugoj strani dobijas mnogo ako ti to treba.
Prosto.

My Samsung S6 sent this
 
Ček, ček, polako, 1.jula mi ističe ugovor u Telenoru.
Da se ja lepo prebacim u Vip pa onda neka daju druge akcije ... :d
Ako me secanje lepo sluzi, ti bi mogao sada da odes u vip i potpises ugovor unapred, a oni te prebace cim ti istekne ugovor u telenoru

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Vip ima nove biznis tarife. "Biz out of office" sadrži i roming minute u EU i Kini (uz ograničenje za odlazne pozive samo ka predefinisanim brojevima), kao i 64k spori internet. Povećali su i broj megabajta. Kompletan preostali sadržaj se prenosi jedan mesec. Minuti ka Vip brojevima važe paralelno (mislim da je tako, ali nisam siguran) i ima ih 5000.
 
Naravno da ne :)
Minutes in the tariff package intended for calls to landlines and Vip network are spent only when the minutes to all networks are used up.

Ali nisu lose ove nove tarife, 60s i 1kb zaokruzivanje, plus prenos jedan mesec.
 
Aha, nisam video tu napomenu na Srpskom.
Ustvari ima, ali nisam video :)
 
Poslednja izmena:
Vip sajt nije skroz dostupan na mobilnom, pa sam samo eng nasao preko Googlea :)
 
Ima, nego je slabije uočljivo.
Od ovih dana moj broj će biti prebačen na taj Biz Out of Office 700.
 
Dobio sam 50 posto popusta u vipu za pretplatu za mladje od 30...da li se za mene odnosi flat net godinu dana ili ne? Nisam to pitao al verujem da ne. Drugo pitanje da li dobijem duple megabajte i bezbrizan surf i trece manje vazno da li mi sledi onaj rapsody vaucer za putovanje? sve ovo pitam jer 50 posto nije standardna ponua pa da nece mozda ovo da mi izostave...
 
Dobio sam 50 posto popusta u vipu za pretplatu za mladje od 30...da li se za mene odnosi flat net godinu dana ili ne? Nisam to pitao al verujem da ne. Drugo pitanje da li dobijem duple megabajte i bezbrizan surf i trece manje vazno da li mi sledi onaj rapsody vaucer za putovanje? sve ovo pitam jer 50 posto nije standardna ponua pa da nece mozda ovo da mi izostave...
Druze, jel si se prebacio iz neke mreze ili si obnovio ugovor? U koju si poslovnicu bio i koje si carobne reci rekao pa ti dali 50% popusta? [emoji1]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Paralelne minute je skoro nemoguce da bi dali uz 50%, a sve ovo ostalo.. sto da ne ;)
Duple MB i bezbrizan surf ih ne kosta realno.

A vaucer - ne verujem, ali sve ovo mozes traziti. U svakom slucaju ja bi uvek isao na 50% umesto na bilo sta drugo, jedino nisam siguran za paralelne minute..
 
Da li mogu da se uz vip online tarife uzimaju mobilni telefoni? Ja ne vidim opciju. Imam da biram ostale tarife ali uz viponline nudi mi samo tablete.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Svratio sam do vip-a.
Rekao da mi ugovor istice 3.jula i da sam cuo da su neki dobili 50% na pretplatu i on mi kaze bukvalno
"pa da moze to, ali bez telefona" [emoji4]
Dobija se prvih godinu dana neogranicenog neta a dupli megabajti druge godine ugovora jer spadam u mladje od 30.
Produzena je akcija i ne zna kada ce da istekne, ali mi je predlozio da dodjem juna i podnesem zahtev za prenos koji ce mts svakako odbiti, cisto da bi mogao da sklopim taj ugovor ako istekne promocija, ili da otkupim ugovor od mts-a i odmah predjem u vip.
Mislim da trenutno nema bolje opcije od 50% popusta za mladje od 30 tako da cu da odem juna i podnesem zahtev [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobija se godinu dana neta dzabe i
:D Mislis "neogranicen", ono za prenos broja, ili racunas 25% popusta kao da ne placas net ;)
 
Haha, pardon, neogranicen net prvih godinu dana [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Znaci trajace akcija i u junu meaecu?Koliko ja tebe skontao,moze 50% popusta na pretplatu i neogranicen internet prvih 12 meseci?Nesto mi to sumnjivo,ako moze odmah i ja prenosim broj
 
Da da, prva godina neogranicen, druga duplo megabajta i 50%popusta na ceo ugovor.
Tako mi je rekao covek, ako on mene laze onda lazem i ja [emoji4]
Pa nista nemoguce, standardna ponuda od 25% povecana na 50%
Poslovnica prekoputa Pravnog fakulteta u Bg-u

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
dobro si rekao jel prenosim dva broja u vip .. e sad na jedan uzimam telefon . a na ovaj drugi da trazim 50% ..
pa pre neki dan sam bio tu sa burazom .. on raskidao vip net .. i bas mi tu devojka rece da moze da se raskine i pre isteka ugovora , tj pre 17 kad krece zadnji obracunski period da mu ne bi naplatili pun obracunski .. taj zadnji mesec

ps . sad zvao call center i oni rekose da neogranicen net pri prenosu vezan samo za uzimanje uredjaja .. ako ne uzmes uredjaj nema neogranicen net .. cak ga ne dobijas ni ako se prenosi broj i uzimas onih standardnih 25%..

provericu u poslovnici u ponedeljak tad mi se prenos zavsava pa da doradim proceduru i vidim sta moze _))
 
Poslednja izmena:
Znaci nema neogranicenog? Ma i dupli megabajti su mi ok, ali bilo bi extra kada bi bio neogranicen [emoji4]

Ovaj lik mi je bas tako rekao, da imam prvu godinu neogranicenog neta.
Cak je proveravao na kompu za neke aplikacije i rekao da to moze samo uz mobilni (sad sam tek vido da je mislio na VipDrop, Google Drive, OneDrive i Dropbox)

Ja cu vec 1.juna da odem da trazim prenos, a ti ako odes ranije javi utiske [emoji6]

ps. Da sam na tvom mestu trazio bi popust i na taj ugovor sto planiras mobilni da uzmes, bar 10-20% jer je ovaj decko bio u fazonu "mogli bi da ti damo 50% ali ako ne uzmes mobilni"-a delovalo mi je kao da ce da nastavi sa nesto tipa "a ako uzimas mobilni onda ne mozemo da ti damo vise od 20% popusta" [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Jos ako vam daju Asha i prepaid karticu ako uzimate Nova 3+, vi cete sve dobiti ;)
 
Znaci nema neogranicenog? Ma i dupli megabajti su mi ok, ali bilo bi extra kada bi bio neogranicen [emoji4]

Ovaj lik mi je bas tako rekao, da imam prvu godinu neogranicenog neta.
Cak je proveravao na kompu za neke aplikacije i rekao da to moze samo uz mobilni (sad sam tek vido da je mislio na VipDrop, Google Drive, OneDrive i Dropbox)

Ja cu vec 1.juna da odem da trazim prenos, a ti ako odes ranije javi utiske [emoji6]

ps. Da sam na tvom mestu trazio bi popust i na taj ugovor sto planiras mobilni da uzmes, bar 10-20% jer je ovaj decko bio u fazonu "mogli bi da ti damo 50% ali ako ne uzmes mobilni"-a delovalo mi je kao da ce da nastavi sa nesto tipa "a ako uzimas mobilni onda ne mozemo da ti damo vise od 20% popusta" [emoji4]

Sent from my m2 using Tapatalk

videcemo .. sta ce dati .. ali duple mb i opcija za bezbrizni surf to stoji .. mada meni je super jer ce brat da cepa net godinu dana treba mu,jos 4g mifi ... i on placa , a posle cu ja da ga koristim kao broj 0) i uzmem sebi Samsung J5 dual sim .. i na onom drugom broju sto ga prebacujem na prepaid cu aktivirati promociju vip super i nadomestim paralelne minute .. mada mi oni sad i ne trebaju .. imam ih jos 12 meseci na starom broju ..

A sto se tice Nokia asha . . sa onom tastaturom heheh ne bi je uzeo ni dzabe da je daju -)) ali ako mi je daju Alfi dajem tebi -)) pa ti kuckaj do mile volje hehehhehe
 
E, a sad mi palo na pamet, odemo nas nekoliko sto bi prebacili brojeve i mozda izboksujemo taj neograniceni net [emoji4]

Znam jos pre npr 10ak godina dok su bili stari mix paketi da je drug sa bratom i njegovim drugom otisao u mts da sklope ugovor i svi su ostvarili popust od 5h na telefon jer je kao jedan doveo drugog a ovaj doveo jos jednog

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno