Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

To je psiho marketing protiv koga sam godinama, Septi :)
Nije stvar prioriteta uopste. Postoji razlika u mogucnosti izbora.
 
Alfa ti očekuješ da dobiješ 10gb i 1000 min prema svima na za 1000din? [emoji4]
 
Za 1000 dinara 300 minuta za sve mreže i 2 giga neta, poruke ne trebaju, mislim da je to tip top :)

M2 Note
 
Sasvim fina ponuda u vip-u. Za 825din 4200mb i 300min ka svima. Meni više i ne treba, a na prepad-u sam dobijao mnogo manje za 600 din...
 
^ super je ponuda, odavno to pišem. Za te pare nema bolje.
 
Alfa ti očekuješ da dobiješ 10gb i 1000 min prema svima na za 1000din? [emoji4]
A sto ne bi? Kada bi i sa time zaradjivali operateri.
Teraju vas da prihvatate vece i vece cene stalno, iako im zarada ide navise :D
 
Pa da, ali onda ne bi niko plaćao račune od 5000/6000 din već bi skoro svi bili zadovoljni sa tih 1000 din. Gde je tu ekstra profit?! [emoji41]
 
poz kolege,

prebacio sam klinca u VIP na paket NOVA2 iskljucivo zbog dodatnih 3Gb neta.
Da li se tih 3Gb prikazuje u MojVip android aplikaciji ?
Kod njega se vidi samo regularnih 600Mb.

Mozda ima veze sa :
Sledeći obračunski period počinje 1/8/2016 ?
 
Poslednja izmena:
Pa da, ali onda ne bi niko plaćao račune od 5000/6000 din već bi skoro svi bili zadovoljni sa tih 1000 din. Gde je tu ekstra profit?! [emoji41]
Ponudis pakete sa 50GB, 5000 minuta, unlimited minuta, dodatne servise?
Problem je sto ce na kraju doci do toga da ispod 1000 nema koriscenja mobilnog :( A za nasu zemlju je to prevelika cifra, a nismo daleko od toga!
To pricam iz iskustva vani - pre 12 godina sam za 30$ pricao sa Srbijom iz Koreje svaki treci dan. Sada je 30$ minimalna tarifa. Znas sta su dobili za to poskupljenje? Samo malo brzu implementaciju novih tehnologija. Sto bi dobili ionako, posto ih njihove firme rade i prodaju, pa su ionako subvencionisane!

prebacio sam klinca u VIP na paket NOVA2 iskljucivo zbog dodatnih 3Gb neta.
Da li se tih 3Gb prikazuje u MojVip android aplikaciji ?
Kod njega se vidi samo regularnih 600Mb.
Ako je produzio ugovor, od sledeceg obr. perioda vazi.
Ako je ovo novi ugovor, treba odmah da budu dostupni.
 
Poslednja izmena:
Problem je sto ce na kraju doci do toga da ispod 1000 nema koriscenja mobilnog
Mozda nece u Telenoru ali ce biti u ViPu i u svim virtuelnim provajderima.
Nece sigurno biti da sirotinja kao mi neće moci da koristi telefon, svako hoce da izbije neku paru pa i od sirotinje makar dva evra - jer bolje ista nego nista.

Ne brini, uvek je bilo nekako ;)
 
Poslednja izmena:
poz kolege,

prebacio sam klinca u VIP na paket NOVA2 iskljucivo zbog dodatnih 3Gb neta.
Da li se tih 3Gb prikazuje u MojVip android aplikaciji ?
Kod njega se vidi samo regularnih 600Mb.

Mozda ima veze sa :
Sledeći obračunski period počinje 1/8/2016 ?

Da to se vidi tek od narednog obracunskog perioda i videce se kao promocija
 
Mozda nece u Telenoru ali ce biti u ViPu i u svim virtuelnim provajderima.
Nece sigurno biti da sirotinja kao mi neće moci da koristi telefon, svako hoce da izbije neku paru pa i od sirotinje makar dva evra - jer bolje ista nego nista.
Ne brini, uvek je bilo nekako ;)
Pa ne znam, sta imas trenutno kod bilo kog operatera ispod 400? KT500 jedino (i Sigurica 500, ako uopste ima nje jos uvek?), ali tu nemas realno nesto za koriscenje, oni imaju drugu svrhu.
Prosle godine je imalo za 280 fin paket, ili 300 sa bas solidan do pretproslog oktobra (Mix S, 330 za MixNet S).
Problem je sto ti najnizi paketi ne prate nikako "rast" plata, tj. pravih zarada, vec idu idejom da tu najvise mogu da zarade tako sto popnu ljude na skuplje pakete, bilo kao Telenor optimizacija (zarade :D), ili VIPovo izbacivanje najnizeg paketa iz efektivno svih promocija :)


Lepo je sto ima ovih 3GB, ali bolje da ima i 25% popusta dodatno (za ukupno 50%), nego samo ta opcija, pa 3GB te izadje 25% cene paketa :)
Ako VIP ne ponudi opet 50-60% na Nova 1, gubi 3 broja od mene januara.
Da mi treba zbog posla - bila bi druga prica. Posto je za licnu upotrebu, Miks S i KT ce odraditi posao mnogo jeftinije.
 
Iz licnog iskustva znam da Vip nudi prepaid korisnicima 1000din za sve mreze+1000din u Vipu za 250din mesecno uz ugovor na 2 godine. To je u stvari sigurica 500 sa 50% popusta.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Siguruca 1000 u stvari je u pitanju.
Ali stoji isto. Plus, koliko se secam, ranije se VIP kredit paralelno trosio? Sada ide tek posle kredita ka svim mrezama.
 
Ne i ranije se isto tako trosio nakon svih minuta.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Jel ima Vip nesto slicno Telenor banci da mob otplatis i pre isteka dvogodisnjeg ugovora i da mozes uzeti novi? Jel ima nekih odjava koje nove modele ce dobijati sledeceg meseca?
 
OT malo: Podesio sam telefon na 4G danas, VIP kartica. Drzao je signal na -116dBm, pokazao da je connected, nije pokazivao da nema interneta, ali nije mogao da otvori stranice (cekao bi u nedogled, ali toliko los LTE signal imam samo u zatvorenom liftu u prizmelju, pa ne mogu isprobati bas lako :D)
Na -113dBm je sibao, na -115dBm kako kada.
 
Samo da uputim ljude koji žele da uplate ovaj roming dodatak od 990 dinara da je u pitanju prevara zvana Vip gde nigde nisu označili u promociji koja je brzina pristupa za tih 500 mb u romingu koje dobijete, to vam kažu u računu. Maksimalna brzina je 64 kbps. To sam video u delu popusti, dobio sam nekih 64 dinara popusta, zavedeno pod stavkom:
100% popust na pretplatu opciju 64 kbit/s u romingu -64,52
Bravo. Kupite ljudi Vodafone karticu i uživajte, iskren savet posle isključenja broja zbog prekoračenja računa i svašta što sam prošao da bi mi uključili broj.
 
Salis se?????????????????????
 
Postoji li opcija u vip da se poveća paket u odnosu na inicijalni ? Npr uzmem nova2 na 24m i vidim da mi treba više minuta i samo prebacim na nova 3 (naravno dužina obaveze ostaje ista ,samo plaćam više mesečno ) ?
Mislim da je u mts to moglo da se odradi..

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Ništa, onda mi ostaje samo da pokrenem proces prebacivanja broja u vip. :)

Samo me buni ovaj obračun 100kb zaokruživanje pošto ja imam brda wa grupa gde poruke stižu na svakih 2min. Ne znam kako će se to odraziti na mb. ?

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da nema veze tvoj telefon drzi konekciju pa drzi...zar ne ?
 
Otkud znam.. zato pitam :) jeste on zakačen ali ne mora da znači da ima protok ,valjda do protoka dođe npr kada dobijem jednu wa poruku , i tada ode 100kb ?
Zašto ne obračunavaju kao sav normalan svet.. ?
Jeste da na 4gb to verovatno neću moći da osetim ali me smara zato što je tako :)
Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Koliko se sećam pisali su ljudi da se zaokružuje po sesiji. Tako da onda nije strašno.
Btw, lako ćeš se navići na tih 4GB, pa ti vremenom čak mogu biti i malo tesni :)
 
Poslednja izmena:
Javi samo ako ti mts ponudi nešto kad budu zvali da pitaju što menjaš mrežu. :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Teško da hoće da ponude 4200mb po toj ceni... [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno