Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Nije valjda da im je ovaj 25% popust na vec skupe pakete glavna ''zimska'' promocija?
 
Nije. To je stalni popust. Danas su iz promocija izbacili popust na telefone uz Nova tarifu sto znaci da treba ocekivati nesto ovih dana.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da ce menjati tarife vec ce menjati popuste na tarife, a kad ce i dal ce a verovatno hoce to cemo videti.
 
Nisam mogla toliko da cekam, jer mi je 6. decembra isticao ugovor, pa ne bih da cekam da mi iskljuce broj, i da se zezam jos oko toga. Ranije sam bila u mobtelu pa telenoru i uvek su dodavali neki nabedjeni pdv. I dosta je skuplje na mesecnom nivou, kod Vipa mi odgovaraju ove tarife, uvek je tacna potrosnja, online mogu da pogledam koliki mi je racun, gde idu pozivi i sl. Za dopatu sam napisala jer je neko spominjao da se placa prelazak na nove tarife ili na nizu sto nije bio slucaj. Jedino sto nije dobro kod njih je uzimanje telefona uz paket, to je bas nepovoljno jer se dobija krs tel. uz normalnu tarifu :D
 
100%.

Popust nema za Nova 1.
2.000 Nova 2
4.000 Nova 3
6.000 Nova 4
8.000 Nova 5
10.000 Nova 6
12.000 Nova 7
 
Poslednja izmena:
Ovaj popust nema smisla bez odgovarajuceg popusta na pakete. Znaci, oni koji hoce Nova 1 dobiju patku?!
 
Uz to ostaje 10% popusta na plaćanje u kešu ili karticom? Ja očekivao neke popuste na pretplatu... :)
 
Poslednja izmena:
Реално, смешно. Изгледа и даље остају огласи кева за куповину телефона, а овамо узмеш 50% на претплату
 
Ovo se isplati samo onima koji hoće npr. iphone 6s plus 64gb ili te najskuplje uređaje, jer je cena sa tim popustima uz nova 4 za iPhone oko 670e.... Za sve ostalo bolje je popust na pretplatu + oglasi...
 
Do kad ce trajati ta promocija? Meni to odgovara zato sto treba da uzmem telefon u januaru :D
 
Zimske promocije su krajem 2012. bile daleko bolje nego u istom periodu 2013. a koliko vidim tako ce biti i u slucaju decembar 2014. vs 2015.
Ja sam oba puta iskoristio te sjajne promocije dok ce otac npr imati losije opcije za ugovor na raspolaganju.
 
@dalibor
Samo da potvrdim, znaci komotno mogu sutra da racunam na taj popust na tarife i da uzmem tel? Jel' to vazi i za nove korisnike?
 
Ovamo ne piše da važi samo za nove. Traje do 31. januara. Što znači da smo zaglavili sa ovime. Od 40% popusta na telefone spali su na par hiljada popusta. Kao i kod prošlog popusta ovo ide u prilog samo jeftinijim modelima a raniji procentualni popust je išao u prilog skupljim modelima.
 
Imam info da vip vise nece imati popuste na pretplatu za fizicka lica...
 
Ni ovih 25% trenutno sto daju.
Ili ti los insider ili ovi pucaju sebi u nogu?
 
To je ipak kada ne uzimaš uređaj. Nego, kad je bilo 40% popusta na telefone, to mi deluje malo neverovatno?
 
Koja beda od punude.. prsli su nacisto.

Inace znam par ljudi koji su uzimali ove Pixi telefone (uglavnom matorci).. sunce ti, vece djubre od telefona u zivotu nisam probao, jesu uglavnom 1 din. tj poklon ali..
 
Ni ovih 25% trenutno sto daju.
Ili ti los insider ili ovi pucaju sebi u nogu?
Insider radi u vipu, ali ne u radnji nego gore. Vise nece biti promocija za fizicka lica koje obuhvataju popust na pretplatu. Mislim da se tih 25% ne racuna u promociju o kojima se govori.
 
jel i dalje važi 4 meseca neograničen net, + duplo više MB za lađe od 30god? hvala
 
Nazad
Vrh Dno