Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ako je sluzbeni broj samo ovlasceno lice moze da aktivira dodatne usluge :).
 
Ako je vise od 3 meseci do isteka ugovora,takodje naplacuju jednu pretplatu. Lepo od njih

Ja sam produzio ugovor 5 meseci pre isteka ugovora, pocetkom 2014. i nikakve penale nisam platio, niti jednu pretplatu unapred...
 
Uh pa to je davno prošlo vreme... Keva obnovila ranije ugovor pre jedno mesec dana, nisu joj nu rekli da plaća jedan dodatan račun... Čudila se, ja joj objasnim situaciju...
 
Da, ali do pre 2 meseca nije mogao svako 6 meseci pre isteka da produzi, trebalo je da trazi - sada moze.

Nego, kakva bese situacija sa nama koji imamo 60% popusta od zimus, bez telefona? Da li mozemo bez penala (vise od 1 pretplate..) preci na ugovor sa telefonom, iako ima vise od 12 meseci? (cini mi se da je dzul objasnio kako to stoji, ali ne mogu da nadjem :D)
 
Nema nadoknade kad se dodaje telefon, ko ima popust na pretplatu. Telefon se dodaje po aktuelnoj promociji i startuje puna pretplata 24 meseca.
 
Ali moze se preci iako ugovor traje manje od 12 meseci tek? Jel' se ne dodaju preostali meseci da bi se posle po nekoj suludoj ceni placali? :D
 
Može se dodati telefon iako ugovor traje kraće od 12m. Bukvalno posle mesec dana može se dodati telefon. Od trenutka dodavanja telefona, ugovor teče 24 meseca, po ceni koja je aktuelna u tom trenutku.
 
Ljudi, ovaj njihov sajt je katastrofa. Tek su mi radnice iz poslovnice objasnile koji je fazon sa popustom od 50% na tarifu, ako uzmes telefon na 24 rate, i da to ima za neke telefone a za neke nema. Totalni fuck-up, ja i pored njihovog objasnjenja ne mogu da pohvatam sad iz prve, gledajuci sajt. Moze neko "seljacki" da objasni popuste i promocije .. ?
 
Ako hoćeš 50% na pretplatu telefon plaćaš po maloprodajnoj ceni (s6 je 105600/24 rata+pretplata 50%). Ako hoćeš telefon za keš bez popusta na pretplatu u tarifi npr. smart 1000, plaćaš pretplatu 2090din + dobijaš popust na telefon 10% (48000 regularna cena uz paket -4800 ako plaćaš kešom=43200 toliko te košta telefon)
 
Poslednja izmena:
Za mobilne uredjaje lepo bas radi, ali nazalost i desktop sajt je skoro kao za mobilne uredjaje radjen...
Sad shvatam zasto kazete da je MTS kopirao VIPov sajt :D On nigde ne radi doduse, evo od kako je menjan, stalno neka greska ili timeout :)
 
Kod mene (Chrome) novi sajt mts-a radi normalno. Nisam primetio nikakve greške.
Ali vidim da i dalje radi i stari mts.telekom.rs
Vip-ov je bezveze otkad postoji (u toj novoj varijanti). Jednostavno spor (ili je pak moj PC spor za taj sajt)
 
Poslednja izmena:
Meni VIPov sajt pak radi OK, i na desktopu i na mobilnom (osim sto na mobilnom ne moze da se udje o podkategorije, tipa samo osnovna promocija i Smart tarife se mogu videti :D Ne postoji nacin da na mobilnom se vide druge promocije, ako ih ima, niti link za Standard/ZaMladjeOd30 tarifama :D, bez nekog Google-ovanja linka)

MTSov sajt - probaj da otvoris u dva taba razlicite stvari sa MTS sajta?
 
Radi lepo...
Evo jedan snimak ekrana (sliako sam mobilnim, ne znam kako da uradim screenshot kad ima više prozora). Jeli OK? :)
WP_20150830_14_29_02_Pro.jpg
 
Hmm, meni nece :)
Ali da ne sirim offtopic.
 
Vidim malopre da vip uz huawei p8 lite poklanja zvucnik, ako se naruci online. Zanima me da li na ovaj nacin moze da se obnovi ugovor, da li moze tel na rate? Da li je neko od vas uzimao telefon na ovaj nacin?
 
Reminder: Iskljucite VIP govornu postu!:) (imam novi VIP broj, tek ovog meseca poceo kolega da ga koristi u firmi - zaboravio sam da deaktiviran govornu postu, i 5 minuta nismo mogli da se nadjemo, dok neupuceni nije shvatio da mora da prekine "razgovor" sa govornom postom :D).
 
Koji je najbolji izbor telefona uz smart700 paket uz minimalnu doplatu?
 
Možda Sony Xperia M2 Aqua... Ona je 3700 din za keš uz smart 700...
 
Ili m2 ili lg spirit... Ja sam se isto dvoumio, ali onda sam video da je bolje da uzmem idol 3 na rate. Spustili su mu cenu na 9000, a mnogo je bolji od ova 2, kao i od ostalih u toj klasi...
 
Vip otvara novi Vip Centar u Beogradu, na uglu kod Pravnog fakulteta.
Realno su zaboli odlicnu lokaciju :).
 
Koji je najbolji izbor telefona uz smart700 paket uz minimalnu doplatu?
Imas i Sony E4g za dinar, koji uopšte nije loš izbor.

Dakle, ako ti je svaki dinar bitan, Sony E4g

Ako su u sportskom fazonu, onda Sony M2 aqua

Ako hoćeš najnoviji HW, SW i kamera ti je bitna, onda Lg Spirit
 
Hvala dobri ljudi.
Ne pominjete LG2mini, jel nesto sa njim nije ok, ili...?
 
On je dostupan samo online, ako ima zaliha, ali se ne razlikuje preterano od spirita, jos je i stariji model...
 
Nazad
Vrh Dno