Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Kod MTSa itsig sekunda moze raskid, ne znam gde su ti ista drugacije lupili?
A u VIOu je ranije taj zadnji mesec bio besplatan tj.pretplata nula. Ne znam da li i dalje imaju taj bug:)
 
Potvrdjujem ovo za MTS.
 
Ne odrade ga odmah, javili su u Telenor temi. (kao... "tehnicki" razlozi, pa moraju po 2-3 nedelje ostati cesto i tog meseca).

MTS odmah prelazak na prepaid i/ili gasenje, istog trena moze.


Naravno, to je ako vam ne treba broj, tj. broj se gasi. Ako vam treba....eeee, bice natezanja sem kod MTSa :)
 
BTW, na jednom od brojeva (skroz novi broj, novi korisnik, nikad nije imao VIP karticu, Smart150 samo, sa fonom) sam dobio ponudu 1GB dodatak za 200RSD mesecno, do kraja godine (ne moze da se otkaze). Trosio bi se uporedo sa smartovima!
Odlicna ponuda za ovaj broj, steta sto je to broj koji uopste ne koristim :D
 
Ne postoji razlog za ljutnju na operatere, sve su to privredni subjekti, koji neće prezati ni od čega da ostvare što veći profit. Tu nema neke filozofije, treba gledati svoj interes, nema razloga ni za kakvu vernost, kao što ni oni ne razlikuju stare i nove klijente, svi smo im isti, barem kada su u pitanju pojedinačni klijenti...E, kad si pravno lice, pa još imaš bar 10tak brojeva, to je već druga priča...
 
Nisam ni video dok mi neko nije preporucio ovu sigurica tarifu, i taman se ja obradujem sve super imas toliko kredita za vip toliko za ostale, sms 1 dinar, kad dole ultra malim slovima standardno, da se prvo trosi ovo za sve mreze pa tek onda za vip cccc, da su dali da se trosi istovremeno kredit za vip za vip a za sve za sve, pa super, jer mogu bolji telefoni da se uzmu za manje pare uz sigurica 3000 ali ovako totalno bezveze.
 
U smart tarifama pocev od smart 300 se prvo skidaju vip minuti ako se zove vip broj.
 
Au.. da li se meni cini ili se ranije Sigurica kredit unutar mreze paralelno koristio?
 
^ Ne.
Vec drugu godinu je kako je animal objasnio
 
U smart tarifama pocev od smart 300 se prvo skidaju vip minuti ako se zove vip broj.
Mislim da grešiš

954b937ea6c7770953cce0f87fee9e47.jpg
 
Meni se nista ne skidaju vip minuti, smart 700
974901c5f4970463e0996e3960347596.jpg
 
Zavisi kada si potpisao ugovor... To su "novi" smart paketi. Ako si potpisao skoro pa pre dve godine onda ti se skidaju smartovi pa vip minuti... Po novom je, od početka meseca ti se skidaju vip minuti (ne trošiš smartove na njih), a smartovi na sve ostalo (minuti ka ostalim mrežama, mb, sms)...
 
Prvo se skidaju vip minuti pa smartovi to i pričam...
@extazy A sta da ti se skida kad imas neograničeno ?
:)
Smart 300 i 700 imaju po 300 i 700 minuta u mrezi dok tarife iznad imaju neogranicene minute u mrezi...
 
Upravo tako vip mi je neogranicen u bukvalnom smislu te reci.
Za mb, pozive van vapa kao i sma,mms se skidaju smartovi kojih imam 3000.
 
Prvo se skidaju vip minuti pa smartovi to i pričam...
@extazy A sta da ti se skida kad imas neograničeno ?
:)
Smart 300 i 700 imaju po 300 i 700 minuta u mrezi dok tarife iznad imaju neogranicene minute u mrezi...
Samo smart 150 i 300 imaju ograničenje a paketi iznad nemaju.
 
Imaju, 1000 ili 10000 minuta pise sitnim slovima :)
Ali ko to jos čita i ko ce to da prebaci ...
 
Imaju, 1000 ili 10000 minuta pise sitnim slovima :)
Ali ko to jos čita i ko ce to da prebaci ...

Tacno je imaju(ako se to moze nazvati ogranicenjem) od 10.000min,sms,mms,MB.
Za 700,1000,3000 vazi 10.000 minuta u Vip mrezi(jer ostalo ne spada u pretplatu i naplacuje se) a za Max tarifu vazi za sve ostalo.
E sad to ti je 5,55 SATI dnevno da pricas da bi ispunio tih 10.000 minuta ka Vipu, pa 10000 min ka svima, pa 10.000 sms-a, 10.000 mms-a i 10.000 MB, sto je bemoguce zato se i zove "neograniceno".
BTW, NE PISE sitnim slovima uopste ili miras da posetis oftamologa ili je nesto drugo po sredi sa tvoje strane.
Ja sve citam ali tako nesto ne mogu da prebacim kao ni 100% ostalih.
Evo i dokaza da to ne pise sitnim slovima vec nesto drugo:
f8042ffee9a5b41d12d85541d6896737.jpg

Kao sto vidis isti je font kao i ostatak predjasnjeg teksta, tek dole je sitan font ali tu ne pisu za 10000 minuta.
 
Prvo se skidaju vip minuti pa smartovi to i pričam...
@extazy A sta da ti se skida kad imas neograničeno ?
:)
Smart 300 i 700 imaju po 300 i 700 minuta u mrezi dok tarife iznad imaju neogranicene minute u mrezi...
pa upravo to i kazem. Smart 700 nemam ogranicenja, uzeo sam onih 60% popusta bez telefona. Pre nekoliko meseca sam potpisao.
 
Jedno blago off-topic pitanje: jel garantni list sa fiskalnim računom dovoljan za ostvarivanje garancije u VIPu? Pitam zbog kupovine polovnih telefona sa važećom garancijom. U slučaju da zatreba, neće mi tražiti neku dodatnu dokumentaciju?
 
Kad sam pokvario prvi telefon, nosio sam ga u vip i trebao mi garantni list i lk. Drugi telefon sam nosio direktno u ovlasceni servis, tu mi trebao samo garantni list, nista drugo...
 
Jedno blago off-topic pitanje: jel garantni list sa fiskalnim računom dovoljan za ostvarivanje garancije u VIPu? Pitam zbog kupovine polovnih telefona sa važećom garancijom. U slučaju da zatreba, neće mi tražiti neku dodatnu dokumentaciju?
Neće tražiti dodatnu dokumentaciju već mogu tražiti da im vlasnik koji je potpisao ugovor donese aparat tj podnese reklamaciju.
 
Sto ce u prevodu da znaci da mozes da bacis telefon ako je veci kvar, jer gde ces ti posle da posaljes coveku tipa ako si iz Nisa u Suboticu da on nosi na reklamaciju, od tog posla nema nista...

Jedno pitanje jos u vezi Vipa posto mi nije najjasnije, danasnjeg dana mi je istekao ugovor i hocu da se prebacim u MTS i da zadrzim broj, e sada oni ce to da produze na jos mesec dana pretplata da ide, ali me zanima posto nisam pod ugovorom vise, da li ja npr vec prekosutra mogu da zatrazim prebacivanje broja u MTS i da se to stopira i platim do tada potroseno ili moram da cekam jos mesec dana to jest da istekne ovo sto je sada produzeno bez ugovorne obaveze ?
 
Što u prevodu znači da ako budem imao kvar idem direktno u ovlašćeni servis i da zaobidjem VIP poslovnice?
 
Da, i trazi ovlascenje osobe koja prodaje da mozes predati i pokupiti sa servisa telefon. Oceren u sudu i onda moze sve u VIPu.
 
@animal:
Samo ti podnesi, odobrice ti prenos bez problema.
 
Danas i meni stigla ova poruka:
Ovog leta pripremili smo specijalnu ponudu za Vas. Samo u narednih 7 dana imate mogucnost da aktivirate dodatak od 1GB po ceni od svega 200 RSD mesecno! Smartove sacuvajte za minute i poruke jer se internet trosi iz dodatka! Odgovorite sa DA i aktivirajte dodatak koji ce se produzavati svakog obracunskog perioda narednih 6 meseci, bez mogucnosti otkazivanja. Za vise informacija odgovorite sa ?. Vas Vip
Da li je neko aktivirao ovo? Posto meni obracunski krece od 6. tj od danas, zanima me da li ce mi ovih 1gb biti dostupni odmah ili od sledeceg obr. perioda?
 
Nazad
Vrh Dno