Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

VIP je dosta korisnika dobio ovom promocijom, mts i dalje ništa ne daje što se tiče neta

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bez dodatnog neta, mts moze samo da seta ovog leta
 
VIP-ovci pojasnite mi cene telefona. Npr gledam za Nova 2 1090din mesecno. Kad se udje na model moba pise mes. pretplata, pa cena uredjaja. Druga kolona pise cena ucesca i cena rate 500 na 12 ili 24 meseca. Da li je cena od 500din otplataza ucesce na rate ili otplata za cenu moba? Hvala unpared, pozdrav! :)

Deluje mi VIP jeftiniji od Telenora ako gledam cene. Preko TB ili preko paketamob je skuplji neog u VIP-u. Mozda bih presao ovde, pa pitam.
 
Zna li neko jesu li trenutni uslovi kupovine telefona online preko sajta,sa 3000 rsd popusta, dobijanje 3gb neta zauveko i mogucnost placanja u 24 rate neka vrsta letnje promocije ili ce ti uslovi ostati da vaze i kasnije?

Sent from Sony Xperia Z5
 
@Nista, učešće daješ toliko koliko piše uz Nova 2. Mesečno ostaje preptpala plus msečna rata.
@blue moon, ne znam da li se dobija popust ako plaćaš na rate, 3GB dobijaš. Ako kupiš za keš i online dobićeš 3000din popust i još 10% popusta, od cifre oduzmi 3000din i cifra koja je ostala umanji se za 10% (za skuplje uređaje uhvatiš lep popust).

Zna li neko nešto o note 7? Ne može da se naruči niti ima neki info o cenama, samo vrte ovo:
http://vipmobile.rs/pocetna.4797.html
 
VIP-ovci pojasnite mi cene telefona. Npr gledam za Nova 2 1090din mesecno. Kad se udje na model moba pise mes. pretplata, pa cena uredjaja. Druga kolona pise cena ucesca i cena rate 500 na 12 ili 24 meseca. Da li je cena od 500din otplataza ucesce na rate ili otplata za cenu moba? Hvala unpared, pozdrav! :)
Ucesce je deo cene telefona koji ne daju na rate (to im je fora da za skuplje telefone i nize tarife ne mozes uzeti ceo na rate, ali moze deo)
Ali imaj na umu da u tim slucajevima ti se mozda vise isplati da platis odmah i dobijes 10% popusta na cenu telefona, pogotovu ako uzimas neki skuplji fon, gde je ucesce veliko.

Deluje mi VIP jeftiniji od Telenora ako gledam cene. Preko TB ili preko paketamob je skuplji neog u VIP-u. Mozda bih presao ovde, pa pitam.
Ne deluje, vec jeste :)

Zna li neko jesu li trenutni uslovi kupovine telefona online preko sajta,sa 3000 rsd popusta, dobijanje 3gb neta zauveko i mogucnost placanja u 24 rate neka vrsta letnje promocije ili ce ti uslovi ostati da vaze i kasnije?
Ovih 3000 im se pojavi na po koji mesec vec neko vreme (bilo je i krajem prosle, i jos jednom ove godine, ako se dobro secam), 3GB je trenutna promocija (ne znamo da li ce je produzavati).
A 24 rate ce ostati verovatno na duze staze, to su uveli u zadnjih godinu dana tek (ranije je bilo na 6, pa su dodali i na 12 i posle na 24 rate).

Ivane, ono sto sam rekao za N7 je bilo ozbiljno.
 
Ne mogu da nađem gde? U ovoj temi?
 
Ne, pitao si negde i video si odgovor ;)

VIP zeli da "otkaci" sto vise korisnika sada (u smislu da produze ugovor pre nego sto dodje N7), jer nemaju dovoljno N7 (nema ih niko). Sto vise korisnika sada produzi ili uzme ugovor sa ovim promocijama, to ce manje njih otici drugde jer nema N7 na stanju posle.
A cena ce biti bolja od druga dva, ali ne kao sto smo navikli.
 
Ih bre, čisto sumnjam da će biti tolika pomama za n7 kod nas kada bude koštao 120.000...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Note7 dosao jos davno u telekom,drzao ga u ruke i gledao,i zezao se sa onim sto radi da ga uzmem.Toliko slabo je interesovanje za note7,da su presli u kontraofanzivu,nema ga na lageru,nemogu postici napraviti,milionske porudzbine... hahaha ,gde li to jos pije vodu. :)
 
Sa MTS I Tnor cenama naravno da nece biti pomama :) skuplji fon uz paket od 20e nego paket plus fon u AT :)
Ne bukvalno ali nije daleko.

Ne govorim o tome da li N7 vredi. Po meni nijedan fon ne vredi preko 300e i dok na to ne dodje nista.
Ali da ce biti manjka, bice.
 
@Nista, učešće daješ toliko koliko piše uz Nova 2. Mesečno ostaje preptpala plus msečna rata.

Ucesce je deo cene telefona koji ne daju na rate (to im je fora da za skuplje telefone i nize tarife ne mozes uzeti ceo na rate, ali moze deo)
Ali imaj na umu da u tim slucajevima ti se mozda vise isplati da platis odmah i dobijes 10% popusta na cenu telefona, pogotovu ako uzimas neki skuplji fon, gde je ucesce veliko.


Ne deluje, vec jeste :)


Ovih 3000 im se pojavi na po koji mesec vec neko vreme (bilo je i krajem prosle, i jos jednom ove godine, ako se dobro secam), 3GB je trenutna promocija (ne znamo da li ce je produzavati).
A 24 rate ce ostati verovatno na duze staze, to su uveli u zadnjih godinu dana tek (ranije je bilo na 6, pa su dodali i na 12 i posle na 24 rate).

Ok, hvala vam. :)
 
Ne, pitao si negde i video si odgovor ;)

VIP zeli da "otkaci" sto vise korisnika sada (u smislu da produze ugovor pre nego sto dodje N7), jer nemaju dovoljno N7 (nema ih niko). Sto vise korisnika sada produzi ili uzme ugovor sa ovim promocijama, to ce manje njih otici drugde jer nema N7 na stanju posle.
A cena ce biti bolja od druga dva, ali ne kao sto smo navikli.

Nema to logike, ama nikakave. Onaj ko gleda J5, njega neće otkačiti zato što još nisu dobili note 7. Onaj ko čeka note 7, on neće uzeti S6, neće ni pogledati S6 ili G5 ili P9. VIP kasni sa note 7, druga dva operatera su izbacila cene i naručivanje, imaju ga u poslovnici. VIP me razočarao sa ovom ponudom, odnosno kašnjenjem.
 
90% ljudi nema pojma sta je Note 7 a kamoli da izlazi skoro. Vec idu na skuplje aparate, koji im se predstave tada, a Note se istice zbog velicine i ekrana.

Videces u svakom slucaju, ali nemoj ocekivati da bude isplativ naspram oglasa.
 
Kakve ti konstrukcije smišljaš oko toga zašto nema Note 7 u VIP-u, svaki fanboj ili bot da ti skine kapu iz poštovanja :D
 
Nije nagadjanje/procena u ovom slucaju (za razliku od drugih procena koje sam pisao za operatere, a koje su >90% bile tacne :))
 
Dakle, imaš proveren i validan info neposredno od nekoga iz operative VIP-a, da odlažu ponudu Note 7 dok ljudi ne pokupuju druge telefone?
 
Ne, nego ne objavljuju cene do tada (niti omogucuju porucivanje), niti rade veliki promo za N7!
 
Pa si na osnovu toga zaključio da je to kašnjenje planski, kako bi zavalili neke druge telefone? I to ponavljaš na svakoj strani po 2 puta!?
 
Nisam zakljucio, a ti sacekaj lepo kada izadje.
 
Šta imam da čekam? Svi operateri su izbacili ponudu za Note 7, osim VIP-a. Ti već danima pričaš kako to nisu izbacili namerno, kako bi korisnici u međuvremenu pokupovali druge telefone. Sad saznajemo da ti nemaš nikakav info o tome, nego si to sam konstruisao ali te nedostatak ikakvog dokaza ne sprečava da to svako malo spominješ!?

Ovo kao u vicu sa sveštenikom i učenikom ispred javne kuće, neverovatno :D
 
Nista nisi shvatio, preskoci. Ionako tebe ne pogadja.
 
VIP zeli da "otkaci" sto vise korisnika sada (u smislu da produze ugovor pre nego sto dodje N7), jer nemaju dovoljno N7 (nema ih niko). Sto vise korisnika sada produzi ili uzme ugovor sa ovim promocijama, to ce manje njih otici drugde jer nema N7 na stanju posle.
A cena ce biti bolja od druga dva, ali ne kao sto smo navikli.

Ovo je više nego jasno, izmišljaš neke nebulozne izgovore i praviš konstrukcije da opravdaš neku slabost kod tebi sada omiljenog operatera. A naravno da me sve ovo interesuje, ugovor sa Telenorom mi ističe za 3 meseca pa gledam gde mogu da se udam ;)

Vic koji sam spominjao glasi ovako:
Katolički sveštenik sedi u parku sa učenikom. Objašnjava mu šta je Bog a šta vera, kako treba živeti u skladu sa zakonima božijim itd... Preko puta parka je javna kuća.
Posle par minuta eto ga pravoslavni pop, nešto se vrzma po parku pa levo-desno i cap: šmugnu u javnu kuću.

Brzo dete, na kolena, da se pomolimo.
- Za koga se molimo, oče?
Za spas svih pravoslavaca. Ako im ovakvi grešnici vode crkvu, loše im se piše.

Posle nekog vremena eto ga hodža. Isto kao šeta, zastajkuje, razgleda, i nabrzaka utrči u javnu kuću.
Brzo dete, na kolena, da se pomolimo.
- Za koga se molimo, oče?
Za spas svih muslimana. Ako im ovakvi grešnici vode crkvu, loše im se piše.

Ista se priča ponovi i sa jevrejima.

Taman kad su se spremali da krenu kući, snime katoličkog sveštenika kako isto na kvarno ulazi u javnu kuću.
Brzo dete, na kolena, da se pomolimo.
- Za koga se molimo, oče? Jel za nas katolike?
Ne budali, dete. Molimo se za spas te grešnice, sigurno je neka od devojaka na samrti pa je otišao da je ispovedi :D

Pametnome dovoljno ;)
 
Poslednja izmena:
Koju dostavu telefona odabrati, kurira ili preuzimanje u shopu?
 
Ako ti ne smeta da ides do shopa, koristi shop. Kurir ti ne da vremena da pogledas ugovor ili fon, i nemas izbora kada da dodje. Ja sam u Nisu uzimao, gde mogu da skoknem bilo gde, pa me je opet cimao :)

Igoritze, moj omiljeni operater je MTS:)
 
Napokon sam preneo broj u vip mada iako su mi rekli da ću moći odmah da stavim vip karticu i da koristim broj ( naravno čim izgubim signal na mts) to se nije desilo.. već 1h nemam signala uopšte na vip karticu. Gresim li negde ?
 
Resetuj fon, ukoliko vec nisi.
 
Ja sam morao da sačekam koji sat i onda je proradilo.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Mene su prebacili i radi.
Jedino što u online šopu sada nema telefona zbog kog sam prešao, tačnije nema ga u pravoj boji :)
Ništa, sačekaću, možda se pojavi.
 
Nazad
Vrh Dno