Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da to sam i napisao, a jel ti znas te tarife za starije ili volis onako da pises vec sto je neko napisao?
 
Ako je tako bas su se pretrgli i to ne celu UO 100 din vec samo 10 meseci tj. 1000 din.
Bezveze ja mislio neke nove tarife imaju za matorce ovi su bas okrenuli list pa sve gore i gore, kad istekne UO i ja okrecem novi list kao i oni.
 
Ja sam tako s telenorom zavrsio... jedan broj preneo na pripejd pa zovu li zovu sa ponudama.... a drugi prebacio u vip. I dok ima ove ponude na 60% teram kad nema onda idem u prepaid. Kad bi dovoljan br korisnika prešao u pripejd da primeti njihov menadzment i opet bi bilo interesantnih ponuda.
 
+1
 
+2.

Inace MTS je imao poprilican rast postpaid korisnika prosle godine na stetu prepaida, a prvi put je podigao cene :)
 
Ja pisao reklamaciju VIP-u jer su mi naplatili punu pretplatu bez popusta od 60% koji imam i 'ladno su prihvatili! Ja mislio kod njih se ne može pozitivno rešiti reklamacija :D
 
Imao sam, cini mi se 2-3 reklamacije kid njih, i sve su resene jako brzo, sem zadnje. Ne mogu da platim caletov racun online :)
 
Briga za korisnike

Postpaid sam korisnik od samog osnivanja vip-a...imao sam taj problem da mi se supruga tesko razboli i nisam bio u mogucnosti da plaćam račune za dva broja..odem lepo u poslovnicu..objasnim situaciju..kažu mi nema problema izaćićemo vam u susret u koliko odmah uplatite 30 posto ukupnog duga..uplatio sam tada i više tačnije 4500 din..od 9300 tadašnjeg dugovanja.Tada su mi rekli da cu u naredna 2-3 dana dobiti poruku i da ce verovatno ostatak biti odobren na tri rate.
Sutradan dobijem poruku da im je zao i da nisu u mogucnosti da mi odobre otplatu duga na rate.
Posle toga naravno revoltiran ovakvom ne profesionalnoscu.pre svega ne razumevanjem..nisam placao nista..na kraju sam pre neki dan morao platiti ceo iznos od 21 200 din.
U poslovnici mi kazu brojevi ce vam biti reaktivirani u roku od 24 h ali ponovo dezinformacija jer sam morao zvati koris.servis gde mi je receno da cu biti ukljucen u roku od 10 dana i da me to zadovoljstvo kosta dodatnih 1500 din uz sledeci racun.
Supruga mi je inace operisana ..odstranjena joj je slezina i deo jetre..zbog tumora.
Posedujemo celu dokumentaciju..ali koga je to briga..pogotovo gospodu iz VIP-a.
 
Da svakako teska situacija za Vasu porodicu narocito suprugu(nadam se da je bar malo bolje), ali slozicete se da njih kao privatnu firmu interesuje SAMO i iskljucivo profit.
Znam, i trebalo se videti bar malo ljudskosti i olaksati pogotovo u tako teskoj situaciji coveku koji je iskreno rekao sta je problem i zasto vise nije u mogucnosti da placa svoje obaveze.
Znam iskreno zaposlene koji trebaju da prime platu svakog prvog u Vipu preterano ne interesuje vas privatni zivot i Vasi problemi, ali i dalje smatram da su Vam trebali izaci u sustret u toj za vas teskoj "bici" koju se bili sa bolescu.
Po meni greska ljudska greska, ali poslovno ispravno(nazalost).
Ostaje vam verovatno taj "gorak ukus u ustima" sto nisu ispali "ljudi" iako to nije njihova obaveza.
Ali prvo svako od nas je covek(bar bi trebao biti) pa onda sve ostalo, bar se ja tako ponasam u zivotu...
Srecno...
 
Da svakako teska situacija za Vasu porodicu narocito suprugu(nadam se da je bar malo bolje), ali slozicete se da njih kao privatnu firmu interesuje SAMO i iskljucivo profit.
Znam, i trebalo se videti bar malo ljudskosti i olaksati pogotovo u tako teskoj situaciji coveku koji je iskreno rekao sta je problem i zasto vise nije u mogucnosti da placa svoje obaveze.
Znam iskreno zaposlene koji trebaju da prime platu svakog prvog u Vipu preterano ne interesuje vas privatni zivot i Vasi problemi, ali i dalje smatram da su Vam trebali izaci u sustret u toj za vas teskoj "bici" koju se bili sa bolescu.
Po meni greska ljudska greska, ali poslovno ispravno(nazalost).
Ostaje vam verovatno taj "gorak ukus u ustima" sto nisu ispali "ljudi" iako to nije njihova obaveza.
Ali prvo svako od nas je covek(bar bi trebao biti) pa onda sve ostalo, bar se ja tako ponasam u zivotu...
Srecno...
Nije ni "poslovno" ispravna odluka, ako zbog njegovog posta, ijedna osoba napusti VIP...
 
Slazem se, ali ja nisam shvatio da su oni napustili vip.
Mozda bi mogao da pojasni dal jeste ili ne pa cemo tacno znati.
 
Pa mogli su da prodaju dugovanje matrixu ili nekoj drugoj agenciji za uterivanje dugova... Ipak nisu ispali dno dna.
Za sve preko 10 000 obicno odmah proslede agencijama, i kreditnom birou !
Tada nastaju mnogo veci problemi jer vam ni jedan kredit neće biti odobren, a samim tim ne možete potpisati ugovor ni sa drugim operaterima...
I da, savet je da ne verujete nista radnicima u poslovnici. Njima je jedino bitno da vam uzmu novac, a pitaju se isto toliko koliko i vi.
Dace vam lazna obecanja, bilo šta, jer oni moraju da ispune mesecne "targete"... A sredstva ne biraju.
Lazu za promocije, lazu za mesečnu pretplatu...
 
Ima li neko neku informaciju kada ce imati u ponudi nove telefone? Vidim u temi za telenor da stizu novi uredjaji, u vipu vec duze vreme nista...
 
Dolazi iPhone 6s, pa se ceka on.
 
Ja imam mogucnost da obnovim ugovor i ovo je kriticno lose ...

telefoni su je*eno preskupi. Konkretno telefon sam hteo da uzmem za devojku i hteo sam nesto kvalitetnije, ali ono sto VIP nudi su neke astronomske cene gde ja na oglasima mogu fakticki nov sa garancijom da uzmem, za DUPLO MANJE pare nego sto je VIP cena bez ugovora, a onda kad obracunas tu cenu u ugovoru ispadne da im platis i bubreg i oko.

Evo, devojci bi savrseno pasovao M4 Aqua ili P8 Lite (identicni telefoni po hardveru). Cene - ******izam. M4 Aqua je 44 hiljade dakle skoro 400 evra, a evo na oglasima novi u celofanima 200 evra.

U varijanti gde ga uzmem na 24 rate i 50% popusta skoro na isto se svede, opet ga platis 400 evra a ja ionako u Nova 4 nikad ne potrosim sve iz paketa pa ni nema smisla da uzmem jaci paket.

Ostatak ponude - KRITICAN. Jbni MTS ima bukvalno 3 puta vise telefona u ponudi.

neki bolji telefon od M4/P8 Lite a da je izmedju ovih zverina odnosnno G3 16GB, je jedino HTC 820 koji je takodje daleko skuplji od onog sto moze da se nadje za nas koji znamo da trzimo oglase. Doplata i za taj HTC je previsoka jer telefon realno ne vredi toliko sa tim specifikacijama iako je generalno okej uredjaj.

Bukvalno mi dodje da ne obnovim ugovor ..
 
Moraš sačekati 2 meseca za bolju ponudu...ali opet će teško biti bolja od varijante da kupiš telefon za keš, a ugovor obnovis sa maksimalnim popustom, u mtsu
 
Jbt, mojoj sestri iz Lozane, Orange za obnovu ugovora nakon samo dve godine, u srednjem paketu po ceni uz iPhone 6+ dali za dzabe jedan iPhone 5s. Ovaj vip meni niti jednu stvar nije ponudio za 6tu godinu koja istice i potpisivanje na jos dve, total 8. Kriticno losa firma.
 
Imaju visak iPhone 5S pa ih zato dele. Ne zato sto cene musterije. Da ide dobro, ne bi se on davao. (a svaki operater ima minimum koji mora poruciti)

Sto se cena tice, sacekaj koji mesec, sada se ne isplati. A m4 Aqua mi i za 200e izgleda skup.
 
I ja isto ne znam sta da radim... Sada su stvarno telefoni preskupi, ne isplati se uzeti ni jedan. Jedino ako daju neki popust. Kada sam pre dve godine uzimao ovaj tel, bila akcija ekomotivacija, 5000din popusta. Ako sad daju tako nesto, onda bi bilo i dobro.
E sad, ne znam da li ovo za dupli internet za mladje od 30god i paralelno trosenje minuta za one koji obnavljaju ugovor vazi samo do kraja meseca ili ne?
Sto se tice telefona, ja aqua ne bih uzimao, problemi sa pregrevanjem, crkava a i ne moze da kosta onoliko, jednostavno preskup. Ovaj huawei nije los, jedino baterija ne valja, mnogo slaba a ne svidja mi se ni procesor, neki se zale na gps da nije precizan... Tu je nekako najbolji idol 3, naravno ako mu jos malo spuste cenu ili za manje novca lg spirit...
 
Jbt, mojoj sestri iz Lozane, Orange za obnovu ugovora nakon samo dve godine, u srednjem paketu po ceni uz iPhone 6+ dali za dzabe jedan iPhone 5s. Ovaj vip meni niti jednu stvar nije ponudio za 6tu godinu koja istice i potpisivanje na jos dve, total 8. Kriticno losa firma.
Znam za nekoliko slicnih primera. Izgleda da je tamo na zapadu to i pomalo uobičajena praksa...
 
U Mediamarkt je 220€.
Ne znaci da vredi. S3 Neo i Duos (koji su po meni najboji telefoni u srednjoj i nizoj klasi) su ispod 200e, a realno se za 150e mogu kupiti neotvoreni novi primerci. Onda u oglasima M4 Aqua ne vredi (po meni opet..) 200e.
 
Jbt, mojoj sestri iz Lozane, Orange za obnovu ugovora nakon samo dve godine, u srednjem paketu po ceni uz iPhone 6+ dali za dzabe jedan iPhone 5s. Ovaj vip meni niti jednu stvar nije ponudio za 6tu godinu koja istice i potpisivanje na jos dve, total 8. Kriticno losa firma.
Dzeksone pogledaj u mts-u sony z2... Pretplata 1700+118 za 3g i telefon je 225e... To je trenutno najbolje za te pare što možeš da uzmeš kod operatera...
 
Ponuda im je užasna.
Ja razmišljam da jedan broj prebacim na biz pakete, ali kako mora minimum dva broja biti na firmi, moraću i drugi broj da prebacim tako, što nije problem koliko je problem što su telefoni i preko NOVIH tarifa preskupi a u biz paketu još skuplji.
Sad kad su ukinuli smart tarifu na ne vidim niti jedan razlog zašto bi ostajao kod njih.

Inače desi se ponekad da bude dobra ponuda, naročito kad su bile online ponude za nove korisnike koje nekim čudom odobre i starom korisniku.
Ja sam za 800 dinara uzeo lumia 925 što je odlična cijena za paket od 2090 dinara mjesečno.

U ponudi su tad imali i Z2 za oko 3k dinara za isti paket što je takodje brutalno dobra ponuda ali mi nisu odborili taj telefon jer izgleda da im nisam baš toliko dobar korisnik :)
 
Ma ovo sad je katastrofa - da su upola cene, i tad bi jedva bili pristupacni.
 
Nazad
Vrh Dno