Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ništa još od nove promocije u avgustu. Popust do 10.000 na uređaj produžuje se do 9.8.
 
Mislim da cu ove godine otići iz VIPa u MTS. Uzasava me njihov net i odnos prema starim korisnicima.
 
Ništa još od nove promocije u avgustu. Popust do 10.000 na uređaj produžuje se do 9.8.

Odakle ti ta informacija?
Ako je tacna,koliko vec u ponedeljak idem kod njih i povlacim tri broja. Najsmesnija promocija koju sam ikada video. Za signal da ne pricam. Za 3g takodje
 
Odakle ti ta informacija?
Ako je tacna,koliko vec u ponedeljak idem kod njih i povlacim tri broja. Najsmesnija promocija koju sam ikada video. Za signal da ne pricam. Za 3g takodje
Radim u jednoj firmi, koja je diler za Vip. Tako da je informacija proverena.
 
Nećete se usrećiti sa signalom i brzim net-om ni u mts-u ali jeste za nijansu sve stabilnije nego u VIP-u.
 
@dalibor.mc hvala.
Ne mogu da verujem da produzavaju promociju koja nema nigde veze. To moze samo Vip
Umesto da daju neku krstenu promociju,ovako ce ljudi jos vise iz mreze da im beze
 
Nećete se usrećiti sa signalom i brzim net-om ni u mts-u ali jeste za nijansu sve stabilnije nego u VIP-u.
Jbm li ga, gde li vi zivite i sta li testirate ako vam u BGu sada jedan od ova dva providera ne radi. Meni VIP u celom Starom Gradu radio bolje nego WiFi!
A ovog leta prvi put spori net na MTSu mogu da koristim za nesto, ranije jok.

@dalibor.mc hvala.
Ne mogu da verujem da produzavaju promociju koja nema nigde veze. To moze samo Vip
Umesto da daju neku krstenu promociju,ovako ce ljudi jos vise iz mreze da im beze
Mislim da je ovo jedan od redjih slucajeva da se korisnici dobro pecaju, jer zele aparate... ne gledajuci da kroz one "matematicke" promocije mogu mnogo vise ustedeti :(
Nije ni cudo da ostaju.

Ali da je tragikomicna, jeste :(
 
@ alfaunits,korisnik se peca za popust na uredjaj? Bas sam se upecao :d
Uzeo popust kod njih gde vremenom imam i do 60% popusta na pretplatu,i gde sam imao mislim 40% na uredjaj. Bas sam lose prosao :d
A 'upecali' su se i oni koji su decembra meseca 2015-e uzeli 20% na pretplatu i 15% popusta na uredjaj
 
Jbm li ga, gde li vi zivite i sta li testirate ako vam u BGu sada jedan od ova dva providera ne radi. Meni VIP u celom Starom Gradu radio bolje nego WiFi!
A ovog leta prvi put spori net na MTSu mogu da koristim za nesto, ranije jok.

Već smo se sporečkali oko ovoga. Nije moguće tvrditi sa potpunom sigurnošću osim ako ne nosiš tri ista telefona, sa tri broja, sa približnim net paketima, i da testiraš i uporedjuješ.

Govorim generalno iz mog prethodnog iskustva jer sam godinama koristio telenor, pa VIP, pa mts, i sada mts i telenor uporedo.

VIP je toliko loš da ne želim više ni da udjem u poslovnicu. Da li je sada, i koliko bolji, ne znam. Čovek se iznad požalio.

MTS je bio odličan, pa katastrofalan, i sada se situacija blago popravlja ali nedovoljno.

Telenor je bio odličan, pa osrednji, a sada sasvim solidan i standardno dobar.

To je moj utisak. Ako imaš sve tri kartice uporedo, a poznavajući te sasvim je moguće da imaš, i rest my case here. U pravu si. [emoji6] [emoji2]
 
Poslednja izmena:
@ixon, obican korisnik, ne mi sa foruma ;) Da, on se peca na ovaj popust izgleda :(

Sta je bilo lose sa tim popustom 20+15%? Neki telefoni su ispali jeftiniji sa pretplatom nego sto su u oglasima kostali (pa cak i danas koliko kostaju).

A koji si ti to popust imao ne kapiram.. "Sneg" je bio 35% prosecan popusta valjda, ali kojih 40% na telefon je moglo sa njime da se uzme?

@Ilion, nemam Telenor karticu sa netom ni od koga vise ni da mogu da pozajmim. Svi su presli na MTS ili VIP, ko je ostao na Telenoru ima neke one matore pakete sa 1x zaokruzivanjem i mrzi ih da diraju, pa i nemaju net.
U BGu ja nikada nisam imao ozbiljan problem sa VIPom (jedini problem je bio pri pocetku 4G-a ponekad, i to sto 2G-3G rollover izgleda ne radi kako treba, ali ionako drzim fon na 3G only). U Nisu takodje, iako nije super kao sto je bilo do zimus. Keva koristi moj VIP broj kada sam ja vani, imala je Telenor na poslu do skora (cela firma je presla u MTS, racuni prepolovljeni i vise), sada MTS, kaze da joj VIP uvek radi bolje (koristi i net).
E sad, ja ne idem po ko zna kojim zabitima van BG/NI i autoputa, pa za taj deo ne mogu reci nista. Ali za BG ko se zali za VIP ili ima neki ozbiljan problem sa uredjajem/karticom ili cime vec, ili ne mogu da zamislim koliko ocekuje, jer meni 4G VIP radi bolje nego Wifi u stanu (ne UniFi ili besplatni WiFievi po gradu, vec moj WiFi u stanu).
 
Poslednja izmena:
Kada su bili oni popusti za keš na uređaje jeftinije mi je ispadao note edge od običnog note 4 sa oglasa... Ali nisu mi dali da uzmem zbog raskida ugovora. Uzmem note 4 sa oglasa i posle nedelju dana zovu oni mene kada je prošla promocija 10%+20% da uzmem telefon... :) Telenor šije vip što se tiče 3g signala... Tuga kakav je u vip-u signal...
 
Meni Vipov net radi odlicno, izgleda da zivimo u paralelnim svetovima ;).
 
Radi i meni kada sam u Bg-u... :) Ali van grada telenor uglavnom ne gubi hspa a vip čim izađeš iz grada odlazi na edge...
 
@ alfaunits ,nisam kod kuce da pogledam ugovor. Ali je bilo do 50% na pretplatu dok traje UO. Na svakih 6 meseci UO racun se smanjuje. Prvo valjda 10,20,40,50%
Znam da je tada bio isto popust na uredjaj. Takodje sam imao i popust sto placam kesom. Sigurno ce vec neko napisati koja je to promocija u pitanju
 
Ja se ne secam da je mogao da se k9mbinuje tako ali ok.
 
^ Upravo poslednjih 6 meseci UO placam 50% tj upola pretplate
 
Kad se izracuna prosek to je ukupno 35% na pretplatu, na to sam mislio.

Btw. ova Vipova tarifa Opusteno je bas ubica "tarifa" bez uredjaja ;).
 
^ Upravo poslednjih 6 meseci UO placam 50% tj upola pretplate
Da, taj deo znam i na njega sam mislio, ali ovih 40% na uredjaj ne znam na sta si ciljao. Sem ako nisi sabirao tih 35% i ovo sto ixon kaze 10% za kes za telefon?
Znam da je Djilkosh uzeo G2 tada i odlicno prosao, bas zato se i ne secam nekih 40% popusta na cenu uredjaja.
 
^ Ovo sto kaze septimus,ukupno mu dodje na 35% na pretplatu,i 10% na uredjaj za kes.
Inace,koliko sam ispratio,najveci ikada popust na uredjaj je bio 37%. Kada su bile one vrucine,i kada je kako koja temperatura u odredjenim gradovima isla na gore,tako je u tim gradovima isao popust na uredjaj.
Lepo sam tada prosao sa telefonom :)
 
OK onda se razumemo :) Ta Sneg promo je bila super, ne samo kao matematika, vec i same cene su ispale odlicne (a kao slag na tortu onima koji su uzeli telefon, VIP povecao cene 3 meseca kasnije, i dao nacin da se otkaze ugovor, a ostane extra jeftin telefon :D)

Mada se kod VIPa to svede na slicno - evo Sneg + SIM 25% (ko ne uzima telefon) je isto sto i 60% do 1. februara ove godine sto je bio popust. Sneg + 10% fon isto sto i ta letnja temperatura popust do 40% :) (nije bas direktno ali slicno, barem za nize tarife)
Nista se VIP posebno ne otvori vise od toga. Samo je bitno kod njih nikada ne uzimati osnovnu tarifu samo sa SIM popustom od 25% ili ovaj smesan popust na telefone do 10.000 (na SmartMAX tarifu :D), nego sacekati druge popuste.
 
^ A meni kao da onaj odozgo rekao da tada uzmem najskuplju tarifu :) Telefon za dinar :) Posle tri meseci raskid ugovora,i ostade telefon :)

Inace,strpicu se do 9 avgusta,pa da vidim kakva ce promocija da bude. Ako bude ovoliko smesna kao sto je sada,nece vise da me vide. A i par mojih prijatelja koji bas placaju velike ugovore
 
Da li je neko probao da prebaci obavezu sa jednog broja na drugi? (istice mi uskoro jedan MTS broj koji bi prebacio u VIP gde ionako imam od skora ugovore za Note 3, pa bi na te MTS brojeve prebacio obaveze)

Ne mogu da se setim :) Jedino znam da ne mogu da se setaju razlicite tarife (tipa ako je jedan Online, Sigurica ili Smart i drugi mora biti isti tip tarife, eventualo Smart->Standard)
 
Dobro je, mogli su da je produze do kraja avgusta:) Da vidimo sta ce sledece da ponude, ja se najvise nadam novim telefonima...
 
vidim da je Top Surf produžen do 15.8. Pošto me više ništa ne može iznenaditi, da li to znači da se aktiviranjem do 15.8. dobija 7 dana ili kad god da aktiviraš, traje do 15.8?

Dok je aktivna promocija, da li moze da se aktivira još jednom, za produženje roka?

Recimo, aktiviram 10.8, potrošim 100mb i aktiviram opet 15.8?
 
Da li je moguce skinuti listing za prethodne mesece na VIP Online racunu?? Ne nalazim nigde sem za trenutni mesec :)

Inace gledam racune za prethodni mesec. Moji licni brojevi, Smart150+Online3 trenutno (menjam ponekad na Smart1000/3000 kad znam da ce mi trebati), racun 450RSD :) 150 minuta ka svima + 150 minuta VIP + 3GB - da li uopste za tu cifru kod Telenora mogu dobiti bilo koji paket? :D Kod MTSa trenutno jedva moze Prica za tu cifru, ili Miks S za 480 :)

A racun u firmi (Smart150 uzet zbog Note 3, bez popusta) 690 :(
 
Da li je moguce skinuti listing za prethodne mesece na VIP Online racunu?? Ne nalazim nigde sem za trenutni mesec :)

Inace gledam racune za prethodni mesec. Moji licni brojevi, Smart150+Online3 trenutno (menjam ponekad na Smart1000/3000 kad znam da ce mi trebati), racun 450RSD :) 150 minuta ka svima + 150 minuta VIP + 3GB - da li uopste za tu cifru kod Telenora mogu dobiti bilo koji paket? :D Kod MTSa trenutno jedva moze Prica za tu cifru, ili Miks S za 480 :)

A racun u firmi (Smart150 uzet zbog Note 3, bez popusta) 690 :(
Zadnji put sam bio na VIP online pre jedno 6 meseci, tada je moglo bez problema barem godinu unazad, sad, da li se nešto u međuvremenu promenilo, to ne znam...
 
Aaaa, nasao sam! Sad kad si pomenuo, setih se da kliknem na racun sa leve strane, a ne na PDF samo :)
E posle toga ima jos 3-4 klika dok se dodje do listinga, ali nasao sam :)
Hvala!
 
Nazad
Vrh Dno