Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

meni je malo zamršena situacija. ugovor se vodi na occa a on svakako ima više od 30god :D i ističe za mesec ipo dana.(smart 400) prešao bih na nova 2 ali da ja budem korisnik ugovora, koliko sam razumeo "podršku" vipa to je moguće, a da se ugovor i dalje vodi na oca. pošto je očajna ponuda telefona u vipu razmišljam da uzmem u handy-ju, samo ne znam jel izvodljivo, i kakva je procedura s obzirom da je ugovor potpisan u vipovoj poslovnici. nadam se da ste razumeli :D hvala
 
U prevodu to je to, vecih popusta nece biti bez telefona? Nesto mi kaze da VIP zna da ce DT kupiti TS, politika cena i popusta je jako slicna DT-u :)

Ali su ovo jako neisplative tarife bez vecih popusta, a telefoni su generalno preskupi (naspram oglasa naravno).

Mislim da treba poceti bojkot ugovora u VIPu (tj. produzenja), dok ne daju nesto na sta smo navikli kod njih. U sustini MTS i dalje nudi 50% popusta, i dalje bez probijanja racuna za net*, i tarife su isplativije kada su iste cene u pitanju (bio bi VIP isplativiji da nudi 50%).
*Moze i kod VIPa za mladje od 30, i starije od 65, za ostale se placa 100RSD ta opcija.

Me no likey gde ovo ide :(
 
meni je malo zamršena situacija. ugovor se vodi na occa a on svakako ima više od 30god :D i ističe za mesec ipo dana.(smart 400) prešao bih na nova 2 ali da ja budem korisnik ugovora, koliko sam razumeo "podršku" vipa to je moguće, a da se ugovor i dalje vodi na oca. pošto je očajna ponuda telefona u vipu razmišljam da uzmem u handy-ju, samo ne znam jel izvodljivo, i kakva je procedura s obzirom da je ugovor potpisan u vipovoj poslovnici. nadam se da ste razumeli :D hvala

Mozes produziti u Handy-u, ali je pitanje da li ce oni moci ovaj deo da se i dalje vodi na oca, a da dobijes pogodnosti za mladje od 30, da izvedu.
 
@mareedesi

Možeš da produžiš ugovor u Hendiju, ali ti neće dati telefon van Vipove ponude. Znači, koji su telefoni u Vipu ti su i u Hendiju, jer je u pitanju obnova. A, što se tiče pogodnosti za mlađe od 30, to je u potpunosti izvodljivo i u Hendiju.
 
U prevodu to je to, vecih popusta nece biti bez telefona? Nesto mi kaze da VIP zna da ce DT kupiti TS, politika cena i popusta je jako slicna DT-u :)

Ali su ovo jako neisplative tarife bez vecih popusta, a telefoni su generalno preskupi (naspram oglasa naravno).

Mislim da treba poceti bojkot ugovora u VIPu (tj. produzenja), dok ne daju nesto na sta smo navikli kod njih. U sustini MTS i dalje nudi 50% popusta, i dalje bez probijanja racuna za net*, i tarife su isplativije kada su iste cene u pitanju (bio bi VIP isplativiji da nudi 50%).
*Moze i kod VIPa za mladje od 30, i starije od 65, za ostale se placa 100RSD ta opcija.

Me no likey gde ovo ide :(
Ne slažem se u potpunosti sa ovim, MTS jeste povoljniji po pitanju paketa trenutno, ali ne i cena telefona, ne znam da li si detaljno gledao, ali na sličnim paketima VIP ima, rekao bih čak, daleko bolju ponudu...
 
meni je malo zamršena situacija. ugovor se vodi na occa a on svakako ima više od 30god :D i ističe za mesec ipo dana.(smart 400) prešao bih na nova 2 ali da ja budem korisnik ugovora, koliko sam razumeo "podršku" vipa to je moguće, a da se ugovor i dalje vodi na oca. pošto je očajna ponuda telefona u vipu razmišljam da uzmem u handy-ju, samo ne znam jel izvodljivo, i kakva je procedura s obzirom da je ugovor potpisan u vipovoj poslovnici. nadam se da ste razumeli :D hvala

Verovatno ces moci u hendy radnji da obnovis ugovor, ali ce ponuda vaziti kao sto neko rece samo za telefone iz vip ponude. Meni su za smart 400 ponudili Nova 2 i da uzmem Samsung Galaxy J1 za 1000 din., sto mi je smesno :D jer vec dve godine narucujem online telefone, i kada se naviknes na dosta bolji i moderniji u odnosu na njihove iz ponude tesko da bih pristala na ove krseve sto uvaljuju. Telenor ima dosta bolju ponudu telefona, ali je mesecna pretplata nepovoljna ne bih ponovo kod njih :D
A, ono sto me je navelo da prestanem da uzimam uredjaje kod njih jeste da su mi pre dve godine trazili da u kesu platim 16.000 din za zeljeni telefon, bez mogucnosti da ga otplacujem na rate preko racuna ili jedan deo odmah, a drugi na rate, tako kako god se okrene potreban je kes za uredjaj, a njima necu da cinim uslugu da me deru jos preko pretplate :)
 
Ne slažem se u potpunosti sa ovim, MTS jeste povoljniji po pitanju paketa trenutno, ali ne i cena telefona, ne znam da li si detaljno gledao, ali na sličnim paketima VIP ima, rekao bih čak, daleko bolju ponudu...
Nisam ni mislio na ponudu sa telefonima, to smatram da treba kod sva tri bojkotovati do maximuma, vec duzi niz godina :)
Jedino kad se VIPu nesto izmakne pa ponude Note 3 uz pretplatu za manje nego sto telefon kosta u oglasima :)
 
Insider radi u vipu, ali ne u radnji nego gore. Vise nece biti promocija za fizicka lica koje obuhvataju popust na pretplatu. Mislim da se tih 25% ne racuna u promociju o kojima se govori.
Ne znam sta mislis ili oni iz vipa lepo im stoji na sajtu pod promocija 25% na mesecnu pretplatu, e sad oni mogu to da kazu ili nazovu kako hoce ali ako ostane to je svakako popust-promocija.
Nije ni bitno svakako sebi pucaju u noge a to ce i sami videti kad budu ljudi poceli masovno da odlaze posle isteka ugovora.
 
Jel neko zna šta je sa rezultatima ove nagradne igre? Sestra se prijavila pa sada čeka rezultate ... Izvlačenje je bilo 30-tog novembra.
 
Jel može da se uzme mladje od 30 sa 50% i online 3 sa 50% na jednom imenu?
 
Promocije su im trenutno očajne ali moram i da pohvalim.
Pošto imam više ugovora kod njih a trebao mi je jedan sa neograničenim roming dolaznim pozivima, naravno besplatno :) odobrili su mi prenos samo jednog broja na firmu umjesto minimu dva što im je politika.
Dakle nisu skroz skrajnuli, imaju još sluha.

I da ponuda telefona sa popustom nije loša samo kad se uzimaju skupi paketi. Sa jeftinim i nije baš tako.
Ima par dobrih a jeftinih telefona.
 
Mene zanima samo da li ce dobiti nove telefone na pocetku sledece godine? Sad i nemaju neku ponudu za srednju klasu. Jedino P8 lite, ali ne verujem da ce on jos dugo da se zadrzi u ponudi. Ne znam sta ce da mi ponude za produzetak ugovora. Sta su vama ponudili ove godine od telefona na pretplatu do 2k?
 
Jel može da se uzme mladje od 30 sa 50% i online 3 sa 50% na jednom imenu?
Moze, ali ne znam kako ces dobiti za mladje od 30 sa 50% popusta trenutno? U stvari, sa bilo kojim popustom, jer zvanicno ni 25% ne daju.
EDIT: danas vratili 25% :)
(ako mislis da vec imas one Mega/Giga/Ultra sa 50%, mozes dodati Online 3, mada ce verovatno pitati sefa)
 
Ovo drugo znam da tehnicki moze, ali nekada mora da se pita sef (zbog iznosa racuna po korisniku)
 
Ja već imam Mega kod njih sa 60% popusta i skoro sam uzeo Online 15 i mifi alcatel za 1 din,odradili proveru u kreditnom birou i dali mi :)
 
Moze, ali ne znam kako ces dobiti za mladje od 30 sa 50% popusta trenutno? U stvari, sa bilo kojim popustom, jer zvanicno ni 25% ne daju.
EDIT: danas vratili 25% :)
(ako mislis da vec imas one Mega/Giga/Ultra sa 50%, mozes dodati Online 3, mada ce verovatno pitati sefa)
Nemam pojma evo piše 50% i odem danas i oni meni kažu ima samo 25%???

A sta je ovo???
a0035f995e18f87814ca33a1c62cddeb.jpg


Kažu ne znamo? Pa ovo je na njihovom sajtu...


https://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/tarifa/za-mladje-od-30.2849.html
 
Poslednja izmena:
Bezobrazluk... To može samo u Srbiji da se tako radi...
 
Može da se dobije 25% na paket i 25% na internet, kao to vam dodje 50%.

Rekoh mlada damo zašto se reklamirate onda tako, ona kao ne znam...


Jel može ovo da se tuži ili nekako da izboksujem? Pa da i uzmem taj sa 50%?
 
To su stare tarife i stari popusti. Stoje na sajtu cisto da nas seca na njih. Sad mozes da potpises ugovor samo u NOVA tarifu i dobijes 25% popusta bez uredjaja. Ne mozes da ih tuzis zato sto te tarife vise ne postoje u vipu. Ja sam pitao da produzim ugovor uz Giga paket, rekli su mi da ne moze jer postoji samo nova tarifa i to je to.
 
Ocigledno se nastavlja ''tradicija'' losijih promocija/popusta u vipu kada je ''decembar tj kraj neparnih godina'' u pitanju.

Zna li neko da li je moguce uzeti popust 25% uz smart paket/Nova + neki fon za dinar (uz koriscenje popusta na uredjaj)?

Au sad vidim da ne moze, strasno.
 
Poslednja izmena:
Ne mozes uzeti i telefon i 25% popusta. Po meni ova promocija popust na telefone i nije toliko losa, ne znam sto se svi zalite. Do sad nikad nisam dobio popust na tarifu kad sam uzimao telefon u vipu ili kod nekog drugog provajdera. Ili popust na telefon, ili popust na tarifu. Dobro je da i to daju. :D
 
Ako ovo stoji ovako, meni to lici na prevaru. Nigde ne stoji da te tarife nisu vise dostupne! Stoji da su stare - ali to ne znaci da su nedostupne.

MTS je na takvim stranicama pisao da te tarife "od tog i tog datuma" nisu vise dostupne, nije ostavljao ovako sajt.
 
Ne mozes uzeti i telefon i 25% popusta. Po meni ova promocija popust na telefone i nije toliko losa, ne znam sto se svi zalite.
Zato sto su cene telefona prenaduvane vise od popusta koji dobijas uz tarife :D
Npr. S6 kod VIPa 700e samo telefon uz tarifu (ne racunajuci sto te tarifa vise kosta), a u oglasima 400-450e ;)
A taj u oglasima, meni licno (barem od normalnih prodavaca), vise vredi.

Do sad nikad nisam dobio popust na tarifu kad sam uzimao telefon u vipu ili kod nekog drugog provajdera. Ili popust na telefon, ili popust na tarifu. Dobro je da i to daju. :D
Rodjendanski popust, Sneg i jos jedan (ne secam se kako smo ga zvali) je bio popust i na pretplatu i na telefon. I to su bili PRAVI popusti.
 
Ako ovo stoji ovako, meni to lici na prevaru. Nigde ne stoji da te tarife nisu vise dostupne! Stoji da su stare - ali to ne znaci da su nedostupne.

MTS je na takvim stranicama pisao da te tarife "od tog i tog datuma" nisu vise dostupne, nije ostavljao ovako sajt.

Upravo to i pričam. Ako ne postoji, briše se. Nije to keširana stranica. Kontam da bi moglo, ali u inat boli me uvo, neću.





Posle 6 godina, rastajemo se. Šteta. Nikakav problem u mreži nisam imao, uvek signal gde god sam bio.

Idem u Telenor + ću da uzmem onaj Meizu M2 Note na rate.

VIP ima Nova 3 + online 3 sa popustima izadje oko 1700 i nešto.

Telenor play duo + surf+ sa popustima izadju 1665.5 još na sve to dobija 50% više za minute, sms i net.

Znači imaću skoro 10 giga neta, da troškarim i ne mislim, 375 minuta za sve mreže, neograničeno u telenoru, 1500 poruka i dva digitalna servisa po izboru.

Da ne pričam kad sam ušao u vip niko te ne primećuje posle toga otišao u telenor, doskace devojka, posle toga došao i lik koji su mi sve predočili + uzeli podatke i da me zovu kad dodje telefon. Ljubaznost na nivou visokom. Plus mnogo lepši ljudi, Vip neke akrepe zapošljava, a i ne znaju baš puno.

I devojku ću povući uzecemo i iste pakete i isti telefon. Pa eto im nek izgube pare.


Evo i koliko para će izgubiti:

5df08fec7bfbaf53eeb4997586626aad.jpg
 
Poslednja izmena:
Mozda januara daju nesto bolje. Ovaj popust vazi do kraja meseca. Verujem da ce da daju nesto dobro.
 
Nazad
Vrh Dno