Šta je novo?

KAko da skinem pass iz pdf dokumenta?

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Imam pass i svaki put kada ucitam dokument moram da ga ukucam. Zbog tog pass-a ne mogu ni da copy/pastujem nista. Da li postoji neka mogucnost da mu stavim off?
 
nađi na google program, ne sećam se kako se zove, probaj sa pdf password remover
 
Nisam probao ni jedan od ova dva programa, nije do sada bilo potrebe za tim.

Ne mogu ti napisati ništa više o njima osim njihovih naziva.



PDF Password Remover

PDF Password Cracker Pro
 
PDF password remover sigurno radi i uklanja pass, probao sam sad. Inače program je i napravljen za zaboravljene šifre.
 
bila je ovde skoro jedna tema iste sadrzine...

pass u pdf fajlovima koji kontrolise copy, print i sl. je application driven tj. ne postoji nikakva enkripcija dokumenta. postoji samo konvencija po kojoj bi pdf reader trebalo da postuje zastitu koju je kreator nametnuo. najlakse resenje ja da nabavis neki reader koji to ignorise i da na svakom pdf-u radis normalno bilo da na njemu ima ili nema neke zastite.

evo ti primer

Cool PDF Reader

GSView
 
Poslednja izmena:
sad sam tek primetio da kažeš da ti već imas pass za taj dokument...u tom slučaju treba da ga otvoriš u Acrobat-u (ne Reader-u nego full Acrobat-u) i da mu promeniš security settings..
 
pa da, imam sifru tj skinuo sam je sa PDF Password Remover. Hvala u svakom slucaju.

btw jel Full acrobat je za pisanje u pfd formatu? Jel ima i pro verzija?
 
Ja sam Full Acrobat koristio samo za obradu PDF fajlova, brisanje strana i sl.
U principu mislim da pisanje u pdf formatu nije moguce (ako si pod time mislio da kucas kao u WORD-u npr.) jer taj format nije zbog toga pravljen...
Mada mozda sam u zabludi ;)
Inace sam vise puta uspesno koristio PDF pass remover.
 
Kad otvoriš acrobat proffesional ideš na file/new/from blank page i otvara ti se editor nalik na Word-ov. Ili kucaš u nekom drugom programu, obradiš, ubaciš slike itd. i onda ideš na print/adobe pdf.

Ne znam sad šta dođe full verzija ali acrobat proffesional 8 to sve instalira kako sam ti napisao
 
Nazad
Vrh Dno