Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Znam da nema. A jel moze preko Pay for goods or services? Ili bilo kako drugacije?
 
Ako misliš da zaobiđeš PayPal fee moraću da te razočaram, neće da može.

Srbija nema opciju slanja novca tetkama, ujacima, babama, dedama, drugarima, humanitarno,... Dakle, ovde je odgovor krajnje jednostavan: Ne veruju nam, smatraju da ćemo da muvamo. Mislim da nisu daleko od istine...
 
Meni se cini bas obratno, daju nam samo mogucnost da mozemo da se zalimo i trazimo novac nazad :D
 
Citao sam po grupama na fb oni tamo bar tako kazu i kao nebi imali pravo na knjizicu ni na penziju kasnije i za cije babe zdravlje da placamo onda?
 
Da li mogu da prebacim pare sa paypala na Visa Electron poklon karticu?
 
Poslednja izmena:
Usao posle 100 godina na paypal acc i sad nece da mi prihvati Visa Electron karticu. Zasto?
 
Kada si je aktivirao? Mora da prođe nešto više od 24 časa od aktivacija da ti je payPal prihvati.
 
Aktivirao sam je pre godinu dana sigurno :D

Cak pise i da je istekla, pise da vazi do 2015, a meni na kartici pise da vazi do 2017...
 
Pa moras da izmenis CVV kod.
 
Pa čudno i ja sam mislio ali mi nisu vratili krastavac

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока
 
Otvorio sam PayPal nalog i prvo su mi skinuli 1€ i odmah ga vratili a posle kada sam dodao VISA elektron karticu, skinuli su 1.5€. Ukucao sam onaj kod koji mi je stigao na preko poruke na telefon i aktivirao sam karticu ALI sada nemam nigde DEPOSIT ili da dodam pare? Takodje nigde nema tih 1.5€... Da li treba da prodje 24h? Kada sam otvarao skrill odmah su mi vratili, takodje tamo imam i UPLOAD/WITHDRAW.
 
Meni su upotrebili tih 1.5€ kasnije, kada sam kupovao neku siću (konektor), ali se videlo na PayPal stanju koliko se sećam.
 
Paypal vraca sve to samo zavisi od intese, ja sam ih pitao i ono su mi dali 3 evra kao poklon jer sam dugo cekao. Nemojte da se brinete.paypal je verovatno najsigurniji sajt od svih.

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока
 
I da maksimum čekanja je 30 dana

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока
 
Требало би да пребацим новац на Пејпел рачун са друга два налога. На једном су еври а на другом долари. Који основни курс је најповољније изабрати на ПП налогу? И мало детаљније ме интересује конверзија и провизије приликом пребацивања на ПП са страног рачуна и подизање новца са ПП рачуна нашом картицом.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Kako da isključim da mi paypal ne radi konverziju.
Paypal je redizajnirao sajt pa ne mogu da se snađem u odnosu na podešavanja iz prvog posta.
Imam para na balansu, isključio sam ranije tu konverziju ,ali uvek kada plaćam sa balansa on mi daje ludačku konverziju.
Da li to znači da ne treba plaćati sa balansa ,već prebaciti sve pare na kreditnu pa onda da vuče konverziju sa VISA kreditne?
 
Sa balansa, ako placas u drugoj valuti, mislim da uvek mora konverzija.

A sa novim sajtom, jedino da se ode na Old Account View pri dnu stranice, pa onda upustvo iz prvog posta.
 
Znam da mora konverzija ali za 81 usd skinuli su mi 77.03 eura.

1 EUR = 1.05163 USD

Da sam plaćao direktno sa kartice a ne sa balansa da li bolje prošao?
 
Poslednja izmena:
Da. Ako je moguce, balans koristi samo kada je u istoj valuti kao i cena.
 
Kako da isključim da mi paypal ne radi konverziju.
Paypal je redizajnirao sajt pa ne mogu da se snađem u odnosu na podešavanja iz prvog posta.
Imam para na balansu, isključio sam ranije tu konverziju ,ali uvek kada plaćam sa balansa on mi daje ludačku konverziju.
Da li to znači da ne treba plaćati sa balansa ,već prebaciti sve pare na kreditnu pa onda da vuče konverziju sa VISA kreditne?
Idi ovako:<br />
Profile (zupcanik pored "logout")<br />
idi pri dnu na Payment settings<br />
klikni ispod na "Preapproved payments"<br />
<br />
Tu idi na "Set Available Funding Sources"<br />
<br />
Covnersion options<br />
<br />
cekiraj "Bill me in the currency listed on the seller's invoice."<br />
<br />
Potvrdi na "Submit".
Izvini na malo nerazumljivoj poruci ali sam ovo kopirao sa jednog drugog foruma preko telefona
 
Malopre hteo nešto da naručim i konstantno dobijam "Server not found" grešku. Probao sam i direktno na www.paypal.com da odem i ista stvar.
Da li je možda neko imao isti problem!
 
Hmmm, da! Koristim Google DNS, i opet ne radi.
Radi na fonu doduse, ali WP fon mi ne koristi Google DNS :)
 
Ja sam probao na tabletu i tamo je radilo, sačekao malo, obrisao kukije i onda je proradilo i na kompu.
BTW interesantno da mi je kartica istekla pre pet dana, nisam promenio podatke na PP a i dalje normalno radi :D
 
Pozdrav svima.Takodje imam problem sa visa electron od banke intesa.Paypal je ne prihvata,dobijem poruku"card is not accepted,please insert different card",tako nesto.Dobio sam je prekljuce,uplatio 20 evra,proverio na nalogu od banke intese,pise da su tu 20 evrica i da je aktivna.Jel mozda problem sto je "sveza" kartica pa treba da prodje par dana?Uglavnom,poslao sam im poruku,cekam da odgovore.Ali gledajuci po googlu vidim ima dosta zalbi u zadnjih nekoliko meseci bas sa tom visa electron...
 
Nazad
Vrh Dno