Šta je novo?

omiljene igrice sa automata : ))

Mornar

Slavan
Učlanjen(a)
11.10.2007
Poruke
47
Poena
304
Da krenemo:

Street Hoop / Street Slam / Dunk Dream
strhoop.png


Spinmaster

mvs-spinmaster.jpg


Snowbros
snowbros.png

...



Dosta za pocetak,)
 
One & only: Phoenix :p
 

Prilozi

  • Phoenix_title.png
    Phoenix_title.png
    2.7 KB · Pregleda: 313
  • Phoenix_(arcade_game).png
    Phoenix_(arcade_game).png
    2.7 KB · Pregleda: 485
Poslednja izmena:
Art of fighting
art_of_fighting_ps2.jpg


Street Fighter
street-fighter-anniversary-collection-20040726054250599.jpg


Cadillacs and dinosaurs
012827_dino.png
 
ja mislim da je Cadillacs najbolja, ili bar najigranija :), tuca svih vremena! ;)

ovih dana nesto razmiljam da kupim cabinet iz nekog luna parka, stavim neki krsh PrC unutra, napakujem mame sa gomilom igrica na njega i kupim 3-4 ona USB comapetition joysticka i to sve ispovezujem... :d
 
Ja sam se uvek divio ljudima koji mogu-su mogli da igraju ove igre... Kad vidim koliko zrace oni monitori majko bozja :zgran: imam utisak da bi posle sat vremena igranja popeo dioptriju na +5 !:crash:

A lozio sam se kao klinac na te igre...na Street Fighter narocito...Zato sad nosim naocare :S:
 
One & only: Phoenix :p

Izgleda da smo ja i ti malko zalutali medju klince :D
Fenix sam razbijao i premotavao toliko da su me mrzeli svi vlasnici igraonica.:d
Znas ono:kada se podize jato a ti onda ospesh po njima velikom brzinom da premotash na vishi rezultat?A tek zivoti..hehehe./...ali to je bilo 79' godine kad neki ovde nisu bili ni zivi :d
 
Poslednja izmena:
Ja sam se uvek divio ljudima koji mogu-su mogli da igraju ove igre... Kad vidim koliko zrace oni monitori majko bozja :zgran: imam utisak da bi posle sat vremena igranja popeo dioptriju na +5 !:crash:

A lozio sam se kao klinac na te igre...na Street Fighter narocito...Zato sad nosim naocare :S:

nešto si ti pomešao... dioptrija se ne dobija od zračenja :p
 
evo jos poznatih igrica slicnih Cadillacs and dinosaurs
Punisher
Punisher_GEN_ScreenShot2.jpg


Final Fight
ffightN.png



Za zracenje ne znam,ochi su mi Ok,a do sada bih vec 3 puta oslepeo:d
 
Poslednja izmena:
Alo bre ljudi a DOUBLE DRAGON 1 i 2 pa SHINOBI pa SHADOW DANCER pa RENEGADE.
 
shinobi.. to beshe ono sto si imao medju nivoima da bacash zvezdice ko lud ?
 
mislish na shurikene?... :d
 
to to to .. shurikene ...
jao al sam to djuskao
posle na sega mega drive II :) .. uh suluda mashina !
 
Zvezdice se zovu shakeni a oshtri predmeti u obliku igala se zovu shurikeni...ali u filmovima 80-ih sa ninjama su uneli zabludu u ova dva totalno razlichita oruzja i tako...........
 
Poslednja izmena:
:p ti ko da si citao EKS .... :D

(seca li se neko ovog stripa? ja sam ga ko klinac obozavao... :) )
 
Poslednja izmena:
Zvezdice se zovu shakeni a oshtri predmeti u obliku igala se zovu shurikeni...ali u filmovima 80-ih sa ninjama su uneli zabludu u ova dva totalno razlichita oruzja i tako...........

Kako god da se zovu shinobi je zakon mada mi se ekstra svideo i šinobi sa džukelom tj shadow dancer i u toj fliperani gde sam ostavljao silne novce je bio jedan ludak što je prelazio shadow dancera sa jednim ili dva žetona zavisi od dana i inspiracije.
 
u svakoj fliperani je bilo takvih likova ... " bio jedan ludak što je prelazio shadow dancera sa jednim ili dva žetona" - tipa DARK SIDE :D ...
i mi smo imali Mitu-shemu (tako su ga zvali jer je znao shemu za svaku igricu), onda dabu koji je bijao svaku igricu koju dohvati.. Gauntlet pichi sa jednim zetonom 4 sata... i nema sanse da zagine! igra vec uveliko ponavlja table jer nema vishe novih, a opet igra nemaja kraja, nastavlja se u beskonacnost.... i onda Pera (deda koji prodaje zetone) posle pola sata pretnji i spominjanja rodbine ustane i iscupa automat iz zida... :D
 
Dosta ih je vec pomenuto, ja bih dodao Super Pang, toliko sada mogu da se setim, mada sam najvise voleo flipere.
 
Ja sam bogami igrao od kad sam bio dovoljno veliki da dohvatim palicu i tastere :d!
Pored nabrojanih i
Samurai Showdown (I-IV)
Aero Figters 2
Fatal Fury
Metal Slug
World Heroes
Captain Commando
Knights of the Round
Ghost and Ghouls
Three Wonderers... (pa ovako do ujutru)

Sreca da postoji emulacija pa ih i danas tamanim :banana:
 
Double Dragon 1 i 2,pa ona sa onim čovečuljkom što kupi džakove i buši rupe onima što ga jure ne mogu da se setim kako se zove ta igrica,razne sportske kao Kick Off fudbal i olimpijada.
 
Samo kad se setim kolike sam pare bacio na ta sranja i za vreme skole pa i posle skole trcim kuci da uzmem pare od keve i caleta pa opet u igraonicu pa 15 puta obres igru pa opet igras hehehe. STRASNOOOOOOOOOO!!!!!!
 
Double Dragon 1 i 2,pa ona sa onim čovečuljkom što kupi džakove i buši rupe onima što ga jure ne mogu da se setim kako se zove ta igrica,razne sportske kao Kick Off fudbal i olimpijada.


Zar je kick off postoj'o na avtomatu???

S time sam najvse archio amigu a jedini nedostatak - overscan je nedostajao.
Uzak pogled na teren. Da li je i na automatu bilo nepregledno, tj da li je samo mali komad terena
mogao da 'udje' u vidno polje?????? Jako me interesuje
 
He, e onaj Final Fight je bila chudo igrica. A jel se seca neko R-Type? Uhhh kako je to opasna pucachina bila...
 
:p ti ko da si citao EKS .... :D

(seca li se neko ovog stripa? ja sam ga ko klinac obozavao... :) )
Daaaaa..Eks...Spiderman i ekipa....odlichan strip...mada sam ja stripove pocheo sa Lunov Magnus stripom(Zagor,Komadant Mark itd).
A za Shakene....nije strip u pitanju jer su i tu greshili.U pitanju je moj 25-o godishnji staz u borilachkim veshtinama.;)
A Fenix,Don King Kong,Kung-FU master Thomas i Karate champ su bile igre koje sa razbijao.E sad,kada napravim enorman Score na Fenix-u i plus dosta zivota,iza mene je red od barem 10 klinaca koji chekaju da igraju.Onda onaj iza mene mi lepo da 5 zetona da preuzme moju igru.Razlog je : da bi se upisao u Rekord listu i da bi me konachno mako' od automata.Ja se lepo vratim do prodavca i on mi da novac za tih 5-10 zetona.Odem lepo kuci.A usao sam samo sa novcem za jedan zeton.:D E zato su me mrzeli.:whip::wall:Vlasnici igraonica nisu hteli da mi prodaju vise 1-2 zetona na dan.:S:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno