Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Neko iz Beograda ko mi moze pozajmiti bateriju za psp 2004 kako bi probao ispravnost istog?
 
Da li neko slucajno ima da mi proda ili zna gde mogu da nabavim LOTES za LGA2011?

Socket_2011_IMGP3918.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Treba mi ovaj usb kablic za Sennheiser EZX 60 bluetooth slusalicu.
Kupio bih ga naravno,a izgleda ovako...nesto malcice uzi od mini HDMI-a.

502309_Sennheiser.jpg
 
Poklanjam sledeće stvari:

Box cooler AM3, došao uz X3 435 - nekorišćen.

DDR RAM 512 PC3200 (NCP) + 256 MB PC3200 (APACER) - radio kad je rasturena mašina.

Headset za starije Samsung telefone (onaj široki džek) (2kom)

Kontakt PP.

IMG_20160503_143231.jpg


IMG_20160503_143248.jpg
 
Ima li neko ko mi hoce prodati gore pomenuti kablic za bluetooth slusalicu ?
Inace,taj kabl koriste i fotoaparati,malcice je uzi od mini hdmi-a.
 
Ivice,imam mini hdmi na obican hdmi,nije taj.Milimetar je duzi od tog kablica koji meni treba.
Ne mogu da verujem da ga nema ni po radnjama.
 
onda naruci sa aliexpress-a i nadaj se brzom dolasku :D
ima ih,sad sam video
 
ako je to nikon kabl za kameru ima ih sigurno na kupujemprodajem.com samo prelistaj oglase.
 
Evo nadjoh na Aliju par komada i jedan na Kupindu.
Hvala ljudi na pomoci.
 
Da li neko ima slucajno 4GB ddr3 sodimm rama na zajam jedan dan (iz BG)? Gusi mi se laptop dok mi je otvorena dota u pozadini,a ja listam fejs, pa bih samo da probam kako ce da se ponasa sa vise rama. I ako je do toga,da kupim negde. A ako nije, da ne bacam pare bezveze.
 
Ljudi, da li neko ima elektroniku od harda sa slike? Mislim da je samo ona jer se hard gasi, tj. čuje se zvuk gašenja i paljenja, radi max 5min.
Ako neko ima neka mi se javi da se dogovorimo koliko košta ili treba neka stvarčica.

20160531_004403.jpg
 
Potreban tv-out kabl (na cinch) za ati hd4xxx i starije.
 
ovaj.
4957ac6839ee7_93064b.jpg


ima ga u još verzija, bez kabla , sa još 3 RGB činča (komponent) itd
 
Dobro,mislim da nemam takav kabl,ali mozda ga pronadjem za dve cunga lunga zvake u bliskoj buducnosti.
Ako ga i ti nadjes ovih dana,javi da znam.
 
Ee imam ja nešto ovakvo ali misli da ima tri ovakva činča.... sad idem da ga tražim.....
 
Imam ja, doduse u beloj boji, ako nije problem :D
 
Jericho, svaka čast. Hvala i sve najbolje !
 
kad ste vec siroke ruke,ima neko usb3 breket,moze i na pci-e slot,ne igra mi ulogu. :)
 
ovaj.
4957ac6839ee7_93064b.jpg


ima ga u još verzija, bez kabla , sa još 3 RGB činča (komponent) itd

Ima ih u više verzija a tebi treba sa nacrtanom strelicom koja je okrenuta u smeru činča a ne prema svhs konektoru

a taj sa 3 činča nije RGB (da se neiznenadiš) i ima malo više iglica na konektoru koji se šteka u grafičku
 
taj sa 3 činča je komponentni out, za progresiv sken, znam to već. postoji i verzija sa 4 činča kompozit, i tri komponenta bla bla bla... al to sad nije bitno.

njuz brejk- kabl koji mi je cijenjeni monsieur Jericho ustupiJo nije za ati , jer baca samo crno belu sliku (probano i na pal i na ntsc),
ali me sad mrzi da se bakćem s tom problematikom, naći će se taj originalni adapterčić već negde.

salutacions, amigos !
 
Kokane, nasao sam jos jedan kabl, ali ima strelicu ka pinovima kao da je tu output.
IMG_20160627_134821.jpg
 
Хм, стрелица ка пиновима ваљда значи да је улаз јер показује на картицу? Сад сам се сетио да сам пре неки дан узео кутију да подметнем да нешто пишем ... а унутра тај каблић и остало, кутија од неке старе Ати картице. Такође исти као на оној слици али исто стрелица показује према картици па ми делује да је то видео ин.
Ако се појави још нека, погледаћу, мислио сам да је прича затворена.
 
Treba mi jedna Micro SD kartica kapaciteta 2Gb, ako nekome smeta negde na stolu i ne zna šta će sa njom... :)
 
Nazad
Vrh Dno