Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ljudi,trebao bi mi usb za Sony Walkman,oznaka je NWZ-E464,a izgleda ovako.
Capture.PNG
 
zdravo,
SAS su serijski SCSI... za serverske diskove (15k obrtaja). drukciji je konektor u odnosu na standardne SATA diskove.
https://en.wikipedia.org/wiki/Serial_Attached_SCSI
molex1209fig12.jpg


ali hvala za volju :)
 
Onda ovo moje ne odgovara. Nisam znao šta je a Google mi nije davao konkretno objašnjenje pa rekoh bolje da pitam.
U svakom slučaju ju nema na čemu. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma glupa tastatura promenila. Pritisnuo razmak pre slova M i sve otišlo dođavola, a u brzini nisam gledao :)
 
Ljudi poklanjam ako nekome treba vaucer za kontiki 6000 dinara popust, ako ce neko na neko zimovanje ili letovanje preko njih dobije tih 6000 manje da plati.
 
Je l' ima neko ove male hladnjake za vrm? Može i nešto slično ovima. Nudim neki bakarni hladnjak Zalman kuler kome fali backplate, valjda.
rmqLL.jpg
 
Mislim da imam tako nesto. Moram da pogledam. Koliko komada?

Послато са Nexus 5X
 
Ne znam kako to ide i koliko jedan obuhvata, uglavnom ploča ima 14 malih fetova.
slika ploče
 
Nisam još naručivao sa alija, mada možda ih ima i kod nas u nekoj radnji..
 
Nije nikakav problem naruciti..
Cak i ako ti nemas karticu za internet placanje nacice se neki ortak ili komsija koji ima. U krajnjem slucaju pusti PM ako se ne snadjes za Ali :)
Mada ako ti je hitno gledaj kod nas posto sa alija stize min. za 15dana, a verovatno bi trebalo i duze.
 
Ma nije mi ništa hitno, čak ni toliko neophodno. Mislio sam malo da ih ohladim, u krajnjem slučaju može i jedan manji ventilator da pomogne.
Pogledaću još malo da ih nadjem kod nas.
 
To su heatsinkovi za mem cipove a ne za naponsku

Послато са Nexus 5X
 
I meni su tako delovali. Ako ti predrage ne nadješ staviću im jedan vent i biće dosta. :)
 
Ipak su mi ostali neki hladnjaci koji nisu za naponsku. krastavac

Послато са Nexus 5X
 
Потребан ми је каблић са чинчевима за Leadtek WinFast TV2000XP Expert... другар треба нешто да снима са некаквих касета... Ако неко има, може и плаћање, замена...
IMG_20161003_172124.jpg
 
Poslednja izmena:
Nema veze, odradiću im neko hladjenje.
Hvala druže u svakom slučaju. :)
 
Ako neko ima slucajno ventilator za graficku ati 6770 ili kompatibilan treba mi za prijatelja da mu sredim posto mu je stao ventilator i pukla su tom prilikom 2 peraja pa da mu zamenim inace covek nema para da kupi drugu graficku nazalost pa mora ovo da se resi da mu ne crkne do kraja beograd samo posto bi obavio licno preuzimanje
pozdrav
 
Al ima neko iz Krusevca termalne paste, neku kvalitetniju za jedno nanosenje?

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Ljudi,da li bi neko iz Boegrada mogao da mi pozajmi neku stariju ddr3 memoriju,tipa 1gb.
Imam plocu P5Q3 Deluxe i zakuca mi na proveri velicine ram memorije.
Javite na PM vi koji biste pomogli.
Hvala :)
 
Poklanjam dva brand kućišta:

1. Compaq SFF, micro-ATX bi trebalo da stane i neko Flex ATX napajanje, možda i SFX. Samo kućište i jedan fan, vrv fali od delova svašta, da ne mislite da je neko mint stanje, dobro za modovanje, zato sam ga i uzeo, ali nemam vremena da se bavim time više. Ovako nešto.

2. Dell Precision 390 radna stanica - mislim da je crklo napajanje, unutra je ploča, CPU je neki Pentium, čini mi se D 920 ili neki kilavi Celeron. Ima dve optike (stanje nepoznato), čitač kartica, flopi, teško u 3pm.

Kome treba, dođete na NBG prekoputa Piramide i nosite. :) Slike na pm ako je bitno, al' s obzirom na cenu... :d
 
Dell Precision otišao

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
Poklanjam ovu graficku tablu. Olovka je nestala davno u nekom limbu.
Novi Beograd, kod Geneksa. :wave:
 
Da li slucajno neko ima viska da proda (ako je ostalo od pokvarenog misa ili tastature) Rapoo nano receiver?
 
Ako neko slucajno ima viska senzor za disk za PS3 sa kablicem (nalazi se inutra na ulazu u drajv) neka javi pa cemo se dogovoriti.

Sent from my Nexus 5X
 
Ima li ko kakve dobre sluske (da nisu kineska konfekcija, da se preciznije izrazim) za mobilni sa mikrofonom, al da su neispravne, da su vrisnule sluske, a da je mikrofon u funkciji ? Pravim neki mod, a zao mi da moje sluske kasapim kad su jos uvek zdrave :D

[BG ONLY]
 
Nazad
Vrh Dno