Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ako neko ima bilo kakvu 100% ispravnu soket 462 plocu (AMD) a da mu stoji, neka se javi, sve kombinacije su u opticaju. Treba mi za neki traljavi komp na poslu (riknula ploca) za slusanje muzike. Bukvalno bilo kakva 462 ploca samo da je ispravna.cheers
 
imas pm
 
goxxxy to the rescue i to vrlo velikodusno. Pozdrav i hvala
 
Da li ima neko 4 pin na 8 pin za cpu napajanje konvertor, hitno je, placam ako treba?
 
Ја сам то летос купио у некој радњи која продаје електро ситнице, пукао сам једно 160 кинте. Ако не нађеш, могу да потражим адресу.
 
imas da kupis u nasim radnjama recimo macally audio 3 spliter.
 
Ljudi jel ima neko kuciste od dell optiplex 330 ? Imam plocu procesor, memoriju sve samo nemam kuciste, zbog front panela pali on na napajanje kada ubodes ali ne bih tako da dam svojima. Ako neko ima neka se javi na pm!

Hvala unapred
 
Ne treba ti Dell kućište
Treba samo da isključiš u BIOSu Power ON on AC i da na konektoru na ploči uz pomoć šrafcigera nadješ Power ON pinove (obično su u sredini) zalemiš direktno žice od Power tastera sa običnog kućišta ili ako imaš od stare ploče zalemiš dva pina na orginalni konektor i zakačiš kabel od Power normalnim konektorom. Sve DeLLove ploče su bez problema "proradile" ovom "tehnologijom".
 
Stoji AC recovery na off i sve on lepo snimi u bios ali ja kada ubodem kabel od napajanja nazad on se opet pali. Tako da nemam fore da probam koja je pin kombinacija! Neki savet?
 
Pozdrav ljudi,
imam malih problema sa grafickom kartom i treba mi malo jace napajanje da vidim da li je mozda do njega problem, posto je napajanje koje je trenutno unutra sa samo jednim 8pin konektorom za pci-e, a sesticu mu dodajem sa molex-a.
Ako je neko iz novog sada voljan da mi ustupi neki kvalitetniji PSU cisto da poteram i da vidim da li je do toga, posto me ubija ovo. Trenutno je u kompu Chief GPS500A8,i trebalo bi mi neko koje ima 2xPCIe konektore kao i vecu realnu snagu od ovog chiefa.
U zamenu nudim Milku/Pivu ili sta vec volite ;)

Edit: Takodje, nije problem ni da ja donesem graficku kod vas na probu.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi,
imam malih problema sa grafickom kartom i treba mi malo jace napajanje da vidim da li je mozda do njega problem, posto je napajanje koje je trenutno unutra sa samo jednim 8pin konektorom za pci-e, a sesticu mu dodajem sa molex-a.
Ako je neko iz novog sada voljan da mi ustupi neki kvalitetniji PSU cisto da poteram i da vidim da li je do toga, posto me ubija ovo. Trenutno je u kompu Chief GPS500A8,i trebalo bi mi neko koje ima 2xPCIe konektore kao i vecu realnu snagu od ovog chiefa.
U zamenu nudim Milku/Pivu ili sta vec volite ;)

Edit: Takodje, nije problem ni da ja donesem graficku kod vas na probu.

A Beckerek?
 
Poslednja izmena:
E, zaboravio sam da javim da sam odradio sve, napajanje me je zezalo, presla je karta vec u druge ruke, a ja uzimam nekog manjeg potrosaca.
 
Jel ima neko dva sata kabla sto veca... Premestio sam hdd i ssd u kucistu,ne mogu da dobace ovi sto su dosli uz plocu,a da budu skriveni....
Nalazim u online prodavnicama,ali su sve crveni... Treba mi crni...
Dajem nesto u zamenu,placam,svaki dogovor moguc :)
 
Da li iko ima Asusov crni Crossfire kablic? Dajem u zamenu crni MSI ili bilo sta drugo :)
Sve je Asusovo pa mi malo bode oci ovaj MSI znak :)
 
Ako neko koristi eBay evo jedan kupon od $10 koji sam dobio - "SCROW7DEYCH2".
 
• Minimum spend: US $15

• Shipping and other costs not included in minimum amount

• Coupon does not apply to shipping and other costs

To mi piše u mejlu, ne znam stvarno kako, samo sam dao svoj mejl i dobio. Izgleda da svako može da dobije.
 
The redemption code can't be used for your purchase
This redemption code is linked to another eBay account

Izgleda da je vezan za tvoj nalog
 
Aaa, onda ništa.. Mislio sam da to mogu svi da iskoriste, inače napravio sam nalog pre par meseci pa je izgleda sad stiglo.
 
ima neko neku stariju pci-e grafu,bukvalno bilo sta samo da radi i baca sliku?

edit: nista modernje od dx10 po mogucnosti.dakle neki 7300gt,2400pro ili sl,ili starije dx9,nebitno totalno.da,treba da ima bar dvi,nemam vise vga kablova po kuci.
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima bilo koji am2 procesor samo da probam kod prijatelja jer sumnjam da mu je isti otisao u vecna lovista. Samo da vidim da li pali racunar i vracam.
 
Male su sanse da je procesor, bolje da potrazis drugu plocu da testiras taj CPU.
 
Nisu male sanse jer je kolegin klinac na svoju ruku, nestrucno skidao kuler i pokrivio pinove kada je vracao. Tako kljakavog ga upalio i poslao ga verovatno u dolinu senki. Slog me je uhvatio kad sam skinuo hladnjak...
 
Ja imam ali me ostavi kao bekap opciju jer bi morao da ti saljem a ne isplati ti se bas kad on vredi soma mozda.
 
Ma mozes poslati ako hoces slobodno. Kolega placa obostrano postarinu. Koji je proc u pitanju? Pitam zato sto bi ga kolega otkupio od tebe ako je neki x2. Pozz
 
imas PM za dalje da ne idemo offtopic.
 
Nazad
Vrh Dno