Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Jel ima neko one zicane antenice za wifi karticu u laptopu?

Proveriću, mislim da ih imam negde dole kod sebe u podrumu.. Baciću ti PM čim pre. Pozz

A DA NEMA NEKO (da proda, ne mora na poklon :))

PCI-E 16x na 16x extender, odnosno riser. Moram da izmestim grafiku negde u kućištu, jer mi REZ zaklanja PCI-E 16x slot.. :(

POMAGAJTE, DRUGOVI! :)
 
Proveriću, mislim da ih imam negde dole kod sebe u podrumu.. Baciću ti PM čim pre. Pozz

A DA NEMA NEKO (da proda, ne mora na poklon :))

PCI-E 16x na 16x extender, odnosno riser. Moram da izmestim grafiku negde u kućištu, jer mi REZ zaklanja PCI-E 16x slot.. :(

POMAGAJTE, DRUGOVI! :)
Nasao sam vec pre neki dan... ali mi ne zavrsavaju posao jer je metalno kuciste... moracu da ih prepravim,tj da napravim neke vece antenice na krajevima i da ih stavim van kucista
 
Da nema neko neku MicroSD memorijsku koju bi hteo da proda za 100-200 dinara. Treba mi bilo koji kapacitet(znaci manji od 4gb) jer mi je crkao glavni telefon koji nije imao memorijsku i sad koristim Blackberry 9780 gde Viber i jos par aplikacija uopste ne radi ako nemate memorijsku. Odgovaralo bi iz Beograda, Nisa, Novog Sada, Krusevca, Jagodine, Zajecara, Bora i Boljevca zbog licnog preuzimanja, jer za slanje se ne isplati zbog postarine, onda mi je jeftinije da kupim 4gb u prodavnici.
 
E krastavac, imao sam ja neku od 2 gb, dao bih ti za dza samo platis postarinu, al sam je zagubio jer je nebitna xD
 
Solesoslav izasao u susret sa procesorom. Hvala
 
Da nema mozda neko viska jedan ovakav fiting/adapter

ek-af-angled-90-black-nickel_800.jpg
 
Pozdrav svima,crko mi hard disk ali serviseri kazu da mozda samo eleltronika.Znaci ako neko ima los hard disk, i ne treba mu taj panel dobro bi dosao
Vazno je da bude ta panel isti kao moj evo slike

IMAG0563.jpg

IMAG0564.jpg
 
To je noviji SATA, teško će tako lako proći samo zamena pločice.
 
To je noviji SATA, teško će tako lako proći samo zamena pločice.

Tačno! Mada nije teško, nego nikako, na starijim JS morao sam da radim zamenu firmware čipa sa crkotine na donora da bi radio (evo ih dan danas rade),
a na novijim AAKS mislim da čak ni to neće moći.
 
Da li neko iz BGa ima onaj kratki MicroUSB kabl sto je isao uz starije nokije ili neki slican? Prekljestio sam stari od powerbanka, pa ne zelim ove metarske da vucem po dzepovima.
31Wu3RAXr8L.jpg
 
Hvala, pokusacu da nadjem ovde negde, prosto neverovatno da ih nema nigde po bgu. Najkraci su od pola metra ali i to mi je bas dugo.
 
Takve su davali uz pojedine Lumie, ja sam dobio uz L520 konkretno ali je nemam odavno, verujem da ima nekoga sa foruma ko bi zamenio za normalan, možda bi vredelo da postaviš pitanje u L520 temi :)
 
Znam ko ima taj kratež i pati se njime već dosta dugo.
Sigurno može zamena za kabl normalne dužine samo nemoj da je raspadnut neki.
Zemun.
 
Zmiu ga za svaki slučaj.
Marfi nikad ne spava.
 
Treba mi stara tastatura, bas stara, za terminal konkretno. Sa 4 pina. Vrsice mi poso bilo kakva cak ne mora ni da bude ispravna.

Imam razne delove za laptopove (plastike, sarke i tome slicno).

Kome treba neka se javi porukom.
 
bilo kakva graficka koliko toliko jaca i da je bar dx10.moze i uspesno pecena,ili ako niste pekli a ima nekog izgleda da moz' uspe,mogu i ja da ih zarostiljam.nije problem i da platim naravno.umirem sa integrusom. :)

edit: imam nekih starih sata diskova,ispravno,poluispravno,neke ventove 12cm za trampu.dvi kabal...
 
Ljudi, ima li neko napajanje dokono da stoji samo da probam da li mi je ono crklo ili je nešto drugo? Na sat vremena mi treba bukvalno, da ne bih kupio novo a da je nešto drugo u pitanju.
 
Imam ja stari Codegen 500W, radi samo je ventilator bucan. Ne znam sta trebas da probas, ali ako nije zahtevno ovo ce raditi. Radila je konfiguracija iz potpisa na njemu...
U Beogradu sam...
 
Hvala, ali kupio sam već novo, sad je sve ok.
 
Ljudi,treba mi kacenje za 775 za Cooler Master Vortex 752,ako neko ima...
 
I ja bih zatražio u vezi hlađenja. Jel ima neko box kuler za Amd A8 APU ili samo ventilator sa njega koji mu ne treba.
 
Treba mi kablic 2x4pin za napajanje CPU-a,moze i modularni,meni jedan sagoreo pa da nastavim,moze na pp,ne trazim za DZ.
 
Ljudi, nešto mi je zatrebalo a ne mogu nigde da nadjem.. Tj. VGA kabl koji ide na ploču monitora Samsung Syncmaster 753s, reko' da ga malo osposobim. :)
Ako neko ima takav ili sličan da pasuje bio bih mu zahvalan i pri ruci ako mu nešto zatreba, naravno ako neko ceni plaćam.

Ovako nešto to ide
 
Nazad
Vrh Dno