Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ljudi, da li neko ima onaj plastični držač za stock hladnjak AM2/AM3 procesora, tačnije ovo narandžasto?

Ako neko slučajno ima i ne treba mu a voljan je da ga pošalje, bio bih mu vrlo zahvalan. :)
 
Meni bi trebalo sledece...da kupim naravno ako neko ima....
1.Adapter sa 2,5 na 3,5 inca za ssd.
2.Desni satelit koji pali zvucnike sa slike (ili oba satelita).Model Zvucnka je Octane 7.
3.Kuler isti kao na slici.

adapter.PNG

Altec.jpg

Gainward-GeForce-GTX460-SE.jpg
 
u,da,dva molex na 6pin za GPU ako neko ima u bg-u a da mu ne treba,i dvi kabal nebitno kakav,dajem s1g3 athlon II i kokisku. :)
 
ima li neko micro to mini usb kablic? placam koliko treba...
 
porucio sam ipak od preko jer je kod nasih slaba vajda, kao i inace...
 
Ako nekom treba džabe kućište:
http://imgur.com/a/SEUdZ

Solidno je očuvano, samo je pukao poklopac za front panel dole, ima sve 5.25" covere.

Bez optike i napajanja. Sve što treba je da mi pošaljete poruku, najavite se i dođete po njega. Blizu Beograđanke sam.
 
Štipaljka za AM2 kuler mi treba.
Najradije bi je platio jer znam da nekome ko npr ima S775 procesor i neki aftermarket kuler ona stoji u nekoj kutiji a mrsko mu je da se cima i šalje mi za džabe. :p

Kontakt može preko PM-a ili SMS / Viber na
0603327775
 
....i dalje trazim gore pomenuti kuler za gainward nvidiu 450GTS ili 460SE.
 
Zašto baš takav? Zbog reklamacije? Ako nije i ako pasuje nešto drugo, izmeri razdaljinu rupa oko čipa na kartici?
 
Pa ovako...imam kuler za 8800 gts,za 9800gtx i za 5570 ili 6790 tako nekako...i nista ne pase.Na kraju cu videti neki Accelero na kp najverovatnije.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Imam ja neki Zalman, isto sa neke nvidie. Moraćeš, ipak, da izmeriš raspone između rupa :)
 
@SuperStarr kakva ti stipaljka treba? Mislim da imam nesto ako mislimo na isto.
A meni treba, ukoliko ima ko viska (do 1000 din placam :D) grafa sa hdmi koja baca logicno i zvuk. Imam adapter dvi-hdmi, povezao tv sa cinchevima zvuk i ne daje zvuk. Iako zvucna naravno radi, vrv ne moze jer je povezan u hdmi i "ocekuje" zvuk odatle.

Ово је послао 6п!
 
to se resava softverski. ti kompjuteru uvek mozes da kazes preko cega da pusti zvuk
 
To je tačno.

Na Win 7: desni klik na ikonu zvučnika u tray-u > Playback devices > označiš "Speakers" > Set Default (u donjem delu prozora) > OK

To sve odradiš kada priključiš TV i prebaciš sliku na njega.

Inače ne očekuje TV zvuk od HDMI-a, nego ka kompjuter pušta samo preko njega po difoltu.

P.S. Svaki HDMI nosi i audio tako da će ti svaka grafička sa istim raditi posao. Ako imaš 4k TV i hoćeš 4k 60Hz onda ti treba GPU sa HDMI 2.0 (i takav kabl), a to je od GTX 950 pa nadalje.
 
Poslednja izmena:
Ma jok. 1080p tv. Nije do kompa jer najnormalni radi kada prikljucim zvucnike iako je prikljucen sa tv-om. Jer ova grafa ima samo dupli dvi, pa sa adapterom ga pretvaram ju hdmi. Jer tv ima chinceve, scart i 2 hdmi-ja.

Ово је послао 6п!
 
meni iz grafe izlazi dvi u hdmi adapter, pa hdmi kabal u TV i imam zvuk... samo gurni hdmi u tv i kao sto su ti rekli u Sounds promenis gde da win salje ton...
meni cak automatski nadje tv dasfsf.jpg

ps. baci cinceve u fijoku da te ne bune :)
 
Ma jok. 1080p tv. Nije do kompa jer najnormalni radi kada prikljucim zvucnike iako je prikljucen sa tv-om. Jer ova grafa ima samo dupli dvi, pa sa adapterom ga pretvaram ju hdmi. Jer tv ima chinceve, scart i 2 hdmi-ja.
A da ti napišeš koji model grafičke imaš i da li ta grafička uopšte može da šalje zvuk sa ili bez dodatnog kabla sa ploče do grafičke i koji model televizora imaš da se vidi u uputstvu kako se podešava za hdmi sliku i chinch zvuk

To je jedini način da ti se pomogne a ne licitiranjem ko šta ima i šta njemu radi.
 
trebalo bi da svaka grafička koja ima hdmi može da šalje i zvuk preko njega. ali nije to poenta. njemu izgleda tv automatski gasi svaki drugi sound input kad mu utakneš hdmi. ili treba da se podesi.
 
Tv je Samsung UE32J5200AW, dok je grafa 7300gt, mislim xfx.

Ово је послао 6п!
 
trebalo bi da svaka grafička koja ima hdmi može da šalje i zvuk preko njega. ali nije to poenta. njemu izgleda tv automatski gasi svaki drugi sound input kad mu utakneš hdmi. ili treba da se podesi.

poenta je jer nema hdmi jer je lepo napisao

Jer ova grafa ima samo dupli dvi
 
da, moja greška. ali ako nema hdmi, nego samo dupli dvi onda ni ne može da šalje zvuk grafička nikako.

poenta je koliko sam shvatio da njegov tv čim mu je utaknut hdmi prebacuje izvor zvuka na hdmi, a preko njega ne dobija ništa. najbolje mu je da poveže zvučnike na komp i stavi ih ispred televizora. ne znam zašto uopšte bilo ko koristi zvučnike od televizora?
 
a ja vec napisao da mi zvuk izlazi iz DVI-a iz graficke ali niko ne cita :)
moja graficka ima dupli DVI i jedan ide u monitor a drugi u TV i imam zvuk... magija
 
Mislim da 7300gt ne podrzava hdmi zvuk u samom cipu.

Ово је послао 6п!
 
to vec ne znam, pitaj gugla, ali DVI provodi zvuk...
 
Hvala, ovo dosta pomaze. Mozda danas ako stignem pokusam da omogucim. Prosto se nisam zanimao temom do sad (citaj nije mi trebalo), pa se nadam da cu uspeti. Za mene je ovo prava sustina foruma :)

Ово је послао 6п!
 
Nazad
Vrh Dno