Šta je novo?

Ako vam treba džabe

E, tesko ce ti neko bas dati za dzabe TFT monitor, da si trazio CRT pa i da dobijes :d
 
Jel ima neko i7 da mi pokloni? :)
 
Ljudi ako treba nekom 15' acer crt sa ok slikom, ali je nesto kriva desna ivica slike, zatim pentium mmx na 233mhz sa kucistem, napajanjem, plocom, zvucnom, i grafickom kartom s3 nekom, znaci bez memorije i harda, nek se javi. Pozz
 
imam ja, ovaj je 100% od valjevskog sira :)

fake%20core%20i7%2001.jpg


[inace je u pitanju kupovina sa newegg-a :d)
 
Jel ima neko i7 da mi pokloni? :)

Aj' dacu ti ja moj... sacekaj me samo dan-dva da izbunarim nekog Celerona, da imam bar nesto za surfovanje! :D


I nemoj ovaj Igoritzin, los je taj, malo mu kisi taj kozji sirac :d:d:d
 
Ako neko ima 80x80x15(ili10mm) vent a čuči mu u fijoci, nek se javi. Može i neka menjaža
 
Ako neko ima 80x80x15(ili10mm) vent a čuči mu u fijoci, nek se javi. Može i neka menjaža

Meni bi takodje odgovarao, ali 80x80x10mm od 15mm mi je previse dubok. Ako ima neka dobra dusa da pokloni bio bih jako zahvalan. Ili nekakav dogovor, za sve sam...
 
@mirza82

List ih je prodavao za manje od 500kinti
 
Ima li mozda neko da mu ne treba adapter sa MOLEX-a na sata ali da je sata conektor u L (odnosno cirilicno G), meni treba k'o leba, dacu mu 2 obicna adaptera za taj jedan :d.
 

Prilozi

  • 61DT0eYDl5L._AA1049_.jpg
    61DT0eYDl5L._AA1049_.jpg
    72.5 KB · Pregleda: 114
Ima neko CPU WB da ne koristi, ako ima koji je u pitanju? Platicu, nije problem !
POHVALE ZA KETNET-a !!!!!!!!
POZDRAV !
 
Mozes da mi bacis neke slike na mail, koliko para trazis za taj blok ?
 
Ako ima neko HDD 320 AAKS sa pokvarenom mehanikom,ili sa bed sektorima,a d mu je elektronika ispravna nek' vika. :) Znacilo bi mi do .... da ishchupam neke podatke...
 
Ima neko HDD WD500AAKS sa pokvarenom elektronikom? Imam jedan sa 1226 bad sektora... Pa bi mi trebala mehanika ili da napravimo dogovor za elektroniku...
 
meni ne treba dzojpad a ni kamera, al svaka ti chas'
 
Imam i Commodore 64 (mislio sam da sam ga odavno bacio, ocigledno mi bilo zao da ga bacim), mozda neko hoce da se igra, da ga prepravlja i slicno.
 
Poklanjam ASUS NX1001 Lan karticu i Gamebird opticki PS2 mis, novo, dobijeno uz konfiguraciju.
 
Ja bi uzeo mishonju :D
Ja mogu da poklanjam jedan celeron procesor od 850mhz, bez kulera.

takodje, ako neko ima poluispravnu AGP karticu, chastim piwo :D
 
trebam bateriju za nokia 7110/6210/6310 ispravnu ili neispravnu. dajem svasta nesto u zamenu
 
Poklanjam HDD rack za ide hardove,probao sam ga i ispravan je pa kome treba nek se javi na pm :wave:

Rezervisano! Saljem danas tako da vise nije aktuelno :)

Pozdrav :wave:
 
Poslednja izmena:
Ako nekom trebaju dve plave Cooler Master neonke voljan sam da ih dam. :) Znaci, u pitanju su samo neonke i onaj deo za paljenje/gasenje i postavljanje neonki u sound sensitive mod. Ona naponska kutijica je izgorela tj. tirisor na njoj a ne mogu da se zaebavam sa pronalazenjem i menjanjem istog. :)
 
Nazad
Vrh Dno