Šta je novo?

Najlepsi cooler-i

Crni su ubedljivo najlepsi :D

Edit: ne znam zasto nece da postavi slike, ali mislio sam na Prolimatech overclocker edition i Thermalright True Black
Mislim da hlade za sve pare :)
 
Poslednja izmena:
Pa da. TRUE Black je keva :)
 
Hehe to sam i mislio, sad sam editova poruku iznad :D Ti si to napisao dok sam ja editovao...
 
Skoro 2 kila bakra, rofl! Kako ohladiti to cudo kad se jednom zagreje?
 
Evo sva tri jedan pored drugog.
Ne nego kazem da mu je cena 50 eur. Inace kosta 80-90


Sva tri...
thermalright_ultra120_coppery_19.jpg
 
Jel bio neki test ovih Coppera? Kakav je u poredjenju sa TRUEom?
Bakar dobro provodi toplotu, ali je teze odaje vazduhu nego aluminijum.
Jos kad se doda da je skup, tezak i ruzan...
 
Poslednja izmena:
Pa zar ovo nije True Black? koji sad pa Copper? :d

P.S. na onoj slici su bas poredjani po mestima kako mi se svidjaju :)
Prvi crni, drugi srebrni a treci bakarni (more ne bih ovaj bakarni turio u kuciste, fuj je)
 
Copper = Bakar :D
 
TRUE Black meni najlepsi kuler ikada :)
 
Stvarno jeste, mada posebnu car ima i ovaj srebrni :)
Ali mora da hladi ko mecava :D Samo je skup dosta...
 
Jel bio neki test ovih Coppera? Kakav je u poredjenju sa TRUEom?
Bakar dobro provodi toplotu, ali je teze odaje vazduhu nego aluminijum.
Jos kad se doda da je skup, tezak i ruzan...

Ima testova...samo nije se nesto extra pokazao...TRUE black je bolji (cena/performanse)...
Review

Ima da se nadje za 79eura...ovde samo sto mora da stoji u desktop(polozenom kucistu :D )
 
Poslednja izmena od urednika:
Sto u polozenom? Zar nema backplate? Mada, meni bi bilo frka da nakacim nesto od 1.5kg ili koliko vec na maticnu... khmmm.
 
Imaju valjda one Scythe žičice za pridržavanje ovakvih čudovišta. Mada, i obična pertla bi odradila posao kako treba.
 
Sto u polozenom? Zar nema backplate? Mada, meni bi bilo frka da nakacim nesto od 1.5kg ili koliko vec na maticnu... khmmm.

Naravno da ima backplate...samo je mrcina...nije kilo i po' nego jos 400grama vise :D i na to dodaj jos 2 venta. Ne znam mozda bi i stajao ali kolko sam procitao po testovima svi su ga drzali u desktop kucistima (ili bez kucista). :wave:
 
Pa to znaci da ja bukvalno ne bih smeo da stavim True Black u kuciste? :wall::wall:
Au bre, stvarno, izadje bukvalno 2kg, ne znam ni sam kako bih se usudio da metnem na plocu, alo opet greota bi bila da ne moze :)
 
Pa to znaci da ja bukvalno ne bih smeo da stavim True Black u kuciste? :wall::wall:
Au bre, stvarno, izadje bukvalno 2kg, ne znam ni sam kako bih se usudio da metnem na plocu, alo opet greota bi bila da ne moze :)

TRUE black je 814g bez ventova :)...to slobodno mozes da stavis u kuciste :). Ja imam gemin on je oko 1kg sa 2 venta i stoji najnormalinije u antecu :). :wave:
 
On je malo niži čini mi se pa je manji moment sile, odnosno ne vuče toliko velikom snagom.
 
Koliko sam ja video Copper otkida tek na povecim voltazama i vecem clocku. Gledao sam ranije neki Cooper vs H50 i H50 nije izdrzao 4.4GHz dok je na copperu temp bila nesto tipa 67-68.
Sve mi to nekako i logicno. Nekad sam se kleo u kilo bakra sad su mi tih 2kg kao visestruki orgazam :D
 
Kada smo kod TR-a:
wheel.jpg
20100602224226423.JPG 20100602224232687.JPG
 
Poslednja izmena:
Koliko kosta ovo cudo? Perfektno izgleda! :bottle: :bottle:
 
LoL korpa-lamela
 
Nazad
Vrh Dno