Šta je novo?

Metro akcija

dzidza_bidza

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2005
Poruke
1,549
Poena
375
Dakle danas mi u firmu stigne novi Metro i imam sta da vidim:

Samsung 32" WS-32Z308TX
Dijagonala 82cm,100Hz
Ravan ekran,SlimFit Pure Flat
Sistem stereo zvucnika 2x10W RMS
Virtual Dolby Sorround
Teletekst 750 strana
2x Scart,S-Video

I sve ovo za 25.948.20 din ??

Jel moze neko iskusniji malo vise o ovom? Jel vredi ovo?
Nekako mi ovo jeftino?
 
Samo da ne bude ono najgore, da nam sad Tijanic uvali rtv pretplatu od 600 din, jer pa "krastavac. brale, treba to za HD upgrade tehnike nacionalne sluzbe za informisanje".... :eyebrows:

Ne, biće još gore od toga. :d Povećaće pretplatu da bi iznajmili opremu za HD prenos Evrovizije koju će posle vratiti nazad. :eyebrows:

Ljudi, o čemu mi uopšte pričamo ovde... RTS ima još uvek mono zvuk, zastarele analogne predajnike koji rade na minimalnim snagama, sa dvb-t se "eksperimentiše" već tri godine, itd itd
 
kupio sam taj tv u metrou pre dva dana
to je najvece moguce razocarenje u mom zivotu
aaala sam se prevario
slika je grozna i mutnjikava
a na uglovima se crveni kao da je ekran namagnetisan.stalno ga gasim i ostavio sam ga vise sati iskljucenog iz struje, ali i dalje je slika bljak
i da ladno lazu u metrou...uopste nije 100Hz nego 50!!!!!!!!!!!!!!!
a najgore od svega je kada ukljucim neki eksterni uredjaj tipa dvd ili kompjuter
aaaaaaa onda na uglovima bukvalno slika "talasa"
ma talasa i na redovnim kanalima
znaci geometrija ovog tv-a je kao da ovaj tv ima min 10 godina, ziva kanta
a najgore od svega sto u metrou nece da mi ga zamene ...ja bih doplatio za nesto bolje, ali oni kazu da je to nemoguce posto su mi vec ispunili garanciju...sta da radim.?
najbolje da ga bacim kroz prozor

Cisto komentar na "10 godina-ziva kanta". Ja imam CRT od 10 godina, 29' Panasonic dovucen iz Svabije nov. Slik je FENOMENALNA I DALJE :)
 
Ja Sony 29" 100hz iz 2001 i smejem se kad vidim ove plazme i tftove :d

Potpuno si u pravu. Međutim stvar se iz osnova menja kod HDTV-a ili HDDVD-a. Ali dok je nama je..nog muvolovca Tijanica i slicnih nećemo se mi HDTV-a nagledati. :S: :trust:

Ej a kako znas za ove cene ? Meni se dopada ova za LCD le32s71

Dobijam na firmu njihove prospekte. Da nisam pre mesec dana kupio TV ozbiljno bih razmislio o kupovini ovog LCD Samsunga. Mislim da je u LCD tehnologiji Samsung prilično jak. Godinama recimo koristim Samsungove LCD monitore i prezadovoljan sam.
 
Samsung u LCD tehnologiji ne da je jak, nego je najjaci !
 
Nazad
Vrh Dno