Šta je novo?

[MTS] Postpaid - (ne)Mogucnost provere stanja

darkos

Čuven
Učlanjen(a)
23.03.2003
Poruke
2,209
Poena
679
Vec 5-6 dana ne mogu da proverim stanje na racunu. Pre 4 dana su mi u korisnickom servisu (789) rekli da ce biti gotovo "sutra", a kad sam malopre zvao kazu da se ne zna nista do daljneg, da ceo servis za proveru stanja ne radi, i da ne znaju kada ce biti popravljen... Pa ako neko ima neki insajderski info vezano za ovo, muka mi je sto ne mogu da proverim stanje po 5-10 dana kad rade presek svakog meseca, jos sad i ovo :wall:

P.S. Da ne spominjem sto me devojka zeza kako mi "kradu minute" svakog meseca kad rade presek :d :p
 
Generalno, provera stanja putem SMS poruke na 797 ne radi 6-7 dana pre 1. u mesecu i isto toliko posle 1. u mesecu... Tako je od početka uvođenja tog servisa...

BTW, ni "Ortak lokator" im ne radi najsjajnije u poslednje vreme...
 
Generalno, provera stanja putem SMS poruke na 797 ne radi 6-7 dana pre 1. u mesecu i isto toliko posle 1. u mesecu... Tako je od početka uvođenja tog servisa...
Dal se u ovo vreme svi "nasade" pa proveravalju stanje pa zato servis pukne,stvarno neznam,ali znam jedno: i mene ovo opasno nervira:mad: Fakticki ispada da mozes kasvetno da proveris stanje izmenju 10-og i 15-og u mesecu :d a za ostale dane da nosis sa sobom jedan papir i olovku i da nakon svakog razgovora belezis mrezu i minutazu :d :d :d "Srbijo..."-po milioniti put!:mad:
 
Ni ne cimam se vise oko toga, boli me uvo za stanje, kada dodje racun platim ga, koliki god bio, jer mi fon treba, a hvala Bogu pa ne navaljujem na fon kao mutav.
kao da ce mi biti lakse ako znam koliko sam potrosio kojeg dana i koliko, zar ne?

Zasto vi uopste proveravate racune cesto?
 
Poslednja izmena:
Zasto vi uopste proveravate racune cesto?

Ja imam taj problem da moram da znam koliko jos imam besplatnih minuta :smash: , to ti je kao sto neki likovi klikcu refresh na desktopu, e tako ja proveravam stanje ;).

Salu na stranu, valjda je neki osnovni red da ja mogu da proverim koliko sam potrosio, bez obzira da li cu proveravati 2 puta u mesecu ili 10 puta dnevno...
 
Ja proverim nekoliko puta mesečno, čisto da vidim na čemu sam. Inače računi mi se na BEL200 tarifi kreću od 2000-4000 dinara, zavisi koliko kredita pošaljem ženi :p
 
Jel tacno da su broj besplatnih poruka ogranicili na 30, a da se preko toga placa poruka?
 
Ljudi nista to nije besplatno.
 
Jel tacno da su broj besplatnih poruka ogranicili na 30, a da se preko toga placa poruka?

Upravo tako, u toku meseca imaš 30 besplatnih poruka za proveru stanja, svaka sledeća se plaća. 30 poruka mesečno je i više nego dovoljno, zar ne?! :p
 
Nekima ocigledno da i nije :D
 
Ma sjebali opet nesto, tipicno za mts :) A mozda pokusavaju da nas zajebu, da potrosimo vise minuta nego uobicajeno :D
 
Sinoc je proradila provera, evo radi i sada... Ali sam u medjuvremenu potrosio besplatne minute, i jos malo preko :trust: , sto mi i nije bio cilj.
U svakom slucaju, proverite stanje jos ova 3-4 dana, a onda opet 10ak dana pauze, ide novi presek :d
 
Da, kao da sve to rade rucno. Fore i fazoni.
Ne znam da li ste primetili ali kada se pojavio Telenor dva-tri meseca se nisu igrali toga, sad su se ponovo opustili.
 
Posto kao svi Srbi i ovde ima onih koji veruju u TEORIJE ZAVERE, mozete da proverite i na internetu kompletan racun(vreme slanja sms, duzinu razgovora...) posle svakog 10tog u mesecu ili da uz racun narucite kompletan listing.
Ja postpaid 064 koristim oko godinu dana i ni jednom, ali NI JEDNOM nisam posumljao ili imao problema sa visinom racuna.
Dakle sve se moze proveriti. a servis jeste bio zaglupljen 10tak dana(kad mu vreme nije), ok desava se!
 
Posto kao svi Srbi i ovde ima onih koji veruju u TEORIJE ZAVERE, mozete da proverite i na internetu kompletan racun(vreme slanja sms, duzinu razgovora...) posle svakog 10tog u mesecu ili da uz racun narucite kompletan listing.
Ja postpaid 064 koristim oko godinu dana i ni jednom, ali NI JEDNOM nisam posumljao ili imao problema sa visinom racuna.
Dakle sve se moze proveriti. a servis jeste bio zaglupljen 10tak dana(kad mu vreme nije), ok desava se!

Ono sto mene nervira sto servis *311# na 063 radi uvek!
 
Evo, ja nisam proveravao ko zna koliko, juce nazovem 788 i prijatno se iznenadim :)
Eto, nisam slao poruke svaki Bozji dan da proverim stanje, pa mi nista ne fali.
Ne znam zasto toliko kukate?
 
Posto kao svi Srbi i ovde ima onih koji veruju u TEORIJE ZAVERE, mozete da proverite i na internetu kompletan racun(vreme slanja sms, duzinu razgovora...) posle svakog 10tog u mesecu ili da uz racun narucite kompletan listing.
Ja postpaid 064 koristim oko godinu dana i ni jednom, ali NI JEDNOM nisam posumljao ili imao problema sa visinom racuna.
To stoji i tu se slazem,Telekom je za sad sa te strane ok.

servis jeste bio zaglupljen 10tak dana(kad mu vreme nije), ok desava se!
Koliko ja pamtim,godinu i po dana sam na post paid-u,i servis uvek,ali uvek "zaglupi" neki dan posle 20-og u mesecu do posle 5-og.Retko kad sam uspeo da proverim stanje posle 20-og,a sada je "zaglupljivanje" nastalo "u sred srede". Neznam koji se tu problemi javljaju oko tog servisa,ali ako je Telekom toliko jaka firma da ne moze da izgura jednu "pishljivu"proveru stanja onda da ** ***** :d :wall:
 
"Znam Žile meni su rekli da moze da se nabudži. "
"A jel' su ti tako rekli ? Eee, pa nek ti onda nabudži taj koji ti je tako rekao , ja ne umem!"

:D

Kol'ko ja znam, to što MT:S ima je nešto nabudženo, tj. nije rešenje koje su kupili od onoga ko im održava ceo sistem naplate. Svaka čast na trudu, ali očigledno da postoji razlog zašto se to plaća ... MOBTEL/Telenor nije ni to radio, oni se drže starog koncepta i on stalno radi (ali ne prikazuje minute i poruke ...).

Generalno - ako ti treba da proveravaš svaki minut koliko si potrošio - za tebe je prepaid. Ako ti treba da pričaš koliko god želiš da pričaš, onda koristiš postpaid, platiš na kraju meseca račun i milina. Saglasan sam sa tiristorom, stvarno ne kapiram šta će ti provera svaki dan ili sat ... a listing nikada nije pokazao nešto što nije tačno.
 
Kad vidim da čovek pored telefona nosi papir i olovku znam da je postpaid korisnik telenora :d:d
 
Nije poenta proveravati stanje svaki dan ili sat. Ali ja HOOCU da mi servis bude dostupan 31. u mesecu u 23:59. Pa sta kosta da kosta. Isto kao i korisnicki servis, da nije besplatan sigurno bi lakse mogao da se dobije.

Ja proveravam stanje 5-6 puta mesecno, i u poslednje vreme mi je 70% odgovora: servis trenutno nije dostupan...
 
Nije poenta proveravati stanje svaki dan ili sat. Ali ja HOOCU da mi servis bude dostupan 31. u mesecu u 23:59. Pa sta kosta da kosta. Isto kao i korisnicki servis, da nije besplatan sigurno bi lakse mogao da se dobije.

Ja proveravam stanje 5-6 puta mesecno, i u poslednje vreme mi je 70% odgovora: servis trenutno nije dostupan...

meni od 10 poruka 9 sa istim sadrzajem...:mad:
 
Kada je nesto sto je jeftino, ili besplatno valjalo? ;)
 
Nazad
Vrh Dno