Šta je novo?

mustek 1200 usb plus driver

Učlanjen(a)
04.12.2005
Poruke
314
Poena
319
dobio sam skoro ovaj skener,polovan i moj prethodnik ga je odbacio zato sto mu nije radio u Xp-u vec samo u 98-ci.brljao sam po netu i cuo neke predloge ali nista nije zavrsilo posao,dakle...

skinuo sam neku alatku fixwinxp preko koga sam trebao da ucitam driver za win2000 i to bi radilo...NECE

Pa onda promena kljuca u regestriju sa product name sa win xp na win 2000 i to je napravilo pomak ali veoma kratak

pa sam probao windows compatibility wizard{znam da je pravljen za programe}i ona je napravio neki pomak ali i dalje skener nije instaliran...


JEL IMA NEKO IDEJU....
 
nije pomogla instalacija mustek 1200cu driver-a....ipak je ovo 1200 usb plus.

vidim da ce ovde samo virtual machine da pomogne instalacijom 98-ce
 
Prvo instaliraj aplikaciju za skener, resetuj racunar, pa tek onda "ubodi" skener.
Javi dal je proslo
 
Probaj da deinstaliras drajvere, izbrises inf datoteke koje "linkuju" ka drajveru za skener [u Windows/inf folderu - neka od oem#.inf datoteka], a onda probaj ponovo da stavis drajvere uz mennjanje winXP u 2K u registry-u. Takodje, ne bi bilo lose da promenis usb port. mene je tako zezao dok nisam promenio usb port i odradio gore napisano.
nadam se da ce pomoci :D
 
Instalirao sam prvo softwere,restartovao comp,plug and play,driver search i nista...

igor ru...ne znam koji oem da izbrisem...

sasa 22....probao sam vec kao i gomila ljudi i nikom nije uspelo.

sada nesto budzim :type: ,javljam ako bude veselje:guitar:
 
Ja imam Bear Paw Mustek 1200CU Plus vec tri godine mislim, ja ga instaliram prilikom instalacije XP_a, znaci ustekam USB i na kraju samo iz Device Menagera update driver i pokazem na disk i to je to...probaj da obrises sve te drivere i programe sto si instalirao, ne treba ti sav taj softver sa propratnog diska, ukljuci ga kad sve obrises preko USBa i restartuj, pa isto kao i ja samo spucaj iz Device Menagera samo driver za skener, a posle skeniraj iz Photoshopa ili cega vec...
 
Ja sam sve preko aplikacije fixwinxp instalirao bez problema. Moguce je da se nakon instalacije u device manager-u pojovi upozorenje da drajver nije dobro instaliran.Onda odes samo na update i sa orginalnog cd-a instaliras diajver za win2000.(znaci bez ponovnog pokretanja fixwinxp-a).Ovo mi se ponekad desavalo kada sam nanovo instalirao sistem i ovako sam resavao ovaj problem.pozzz
 
Mozda je off-topic malo, ali me interesuje koliko kosta polovan 1200 ub plus? Treba da ga uzmem od ortaka, a nemam predstavu koliko da mu ponudim.
Unapred hvala!
 
Ne uzimaj tu globu ma svakom drugom Windowsu ne moze da se instalira
 
Dizem temu iz mrtvih

Ali imam problemcic sa ovim skenerom. Danas sam bas skenirao neke dokumente i primetio da iscrtava vertikalne mutne linije. Verujem da je do samog citaca, da se zaprljao, a ne do prljavog stakla/panela. Zna li neko kako se servisira ovaj skener, tj da li moze da se ocisti u kucnoj radinosti?
Slika kako skenira (na prazno tj bez papira unutra) u prilogu004.jpg
 
Da naravno, i za 7 i za 8.1. Ali sam probao samo na 64bit verzijama.
Nego me zanima da li i kako se sme cistiti laser?
 
Daj molim te link ispravnih drajvera za win7? Ubih se pokušavajući i nikako da ga komp prepozna.
 
Imam ja drajvere za 7,8,8.1 a radi i na win 10 64bit, trenutno sam na njemu. Ne sećam se odakle sam ih skidao, ali ako ti treba uploadovacu ih na sendspace
 
To je drajver za Mustek BearPaw 1200CU Plus.
 
Nazad
Vrh Dno