Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

Dobra fora kod hardova, okrenuti ih kontra i tako sakriti kablove.
 
A sto ne priklucis i kablove ? :D :d

:wvae:

Stvarno si dobro izveo sakrivanje :smash:
 
odlicno, kuca je pretpostavljam mali chief?
 
mnogo mi se svidja :)

Jedino nisam siguran koliko je sigurno problacenje kablova ispod ploce ? Nemam iskustva sa istim :) ali ovo sto si suradio izgleda vrhunski :)

Ja sam sa obicnim "sakrivanjem" dobio extra rezultate ni jedan kabl mi ne prelazi preko ploce sto mi je jedino bilo vazno
 
svaka cast!!!!
 
odlicno izgleda...moracu i ja da probam malo bolje moje da sredim.
 
extra.

a gde ti je kabl od zalmana?

koja je to graficka?
 
Poslednja izmena:
Kabel je stavljen u mali buzir,pa je sakriven ispod zalmana,a ovo je 1900xt
 
Super ti je ideja da okreneš hardove!
24 pinski kabel za ploču je ono iza donjeg HDD-a?
 
Da to je,ali imam namjeru da ga jos vise sakrijem.
 
Veoma lepo uradjeno, svaka cast DTK! :). Sad ubacis providnu stranicu i neonku i hvalis se svima da ti je racunar skoro wireless :D :d :D.

P.S. Obrati samo paznju na ATX kabl, zilaviji i kruci je, pa moze da se desi da ti posle duzeg vremena osteti (rasklima) konektor na ploci posto ga zice natezu.
 
Probaj, mada mislim da nema potrebe, odlično izgleda i ovako. Gde ti je kabel od optike?
Pretpostavljam da si isekao onaj lim ispod ploče, pa tuda provlačio kablove.
 
@ Ostoja:
ATX kabel sam prvo malo savio u oblik koji mi je trebao ,tako da ne pravi nikakvu silu na plocu.

@zooo:
kabel od DVD-a sam sakrio znad njega samoga i poslije kroz kuciste.Da lim sam isjekao u obliku koji su mi sarafi od ploce dozvoljavali.
 
Svaka chast na umeshnosti.Ja sam smotan za ovo.Imam Thermaltake Armor kucishte i ono mi je malo u poredjenju shta sam sve natrpao unutra...moracu da preduzmem neshto.
 

Prilozi

  • krkljanac.jpg
    krkljanac.jpg
    267.9 KB · Pregleda: 4,169
Jedino jos atx od maticne da stavis u buzir, posto ti prolazi kroz metalnu stranicu (koji si verovatno obradio posle secenja) mogu zice da se taru o istu i da izolacija progleda. ne bi bilo lose da slikas i sa druge strane stranice (sumu kablova) da se vidi gde sta ide.
 
skydiver021:

Samo ti mogu reci da je pozadi horor
 
Aj sad preimenujte tread u: "Kakva vam je unutrasnjost kucista?". Moze?
Pa da se izredjamo svi :D
Svaka cast to je vrhunski cabel menagment!

Evo moj
 

Prilozi

  • DSC05024.jpg
    DSC05024.jpg
    149.4 KB · Pregleda: 3,730
Puff...jbt.svi ste uredniji od mene...ajd' i ja veceras u dokolici pred trening reshih da koliko toliko sakrijem kablove od sondi,rpm regulatora i ostalih zezalica...sad je promaja od 3 fana 12-ice:D...SATA kablovi su zeznuti za skrivanje tj.nemoguce ih u potpunosti je sakriti zbog krute veze sa plochom...
Mastercula i Stoske:shta cete bolje od toga...vama je unutra pustinja Mohave a meni dzungla Amazona:D
Josh gori mi je rusvaj od externih kablova oko kucista:skener,stampach,usb hub,ic,kamera,zvuchnici,A>point,skystar 2-kabal,"s"-izlaz,dvi izlaz,USb-pocket pc cradle, i ne mogu da se setim shta vishe nisam nakachio...
PS<DTK@:koja ti je plocha u kucishtu?
 
Poslednja izmena:
DFI m u je u kucistu :wave:

edit:

Pretece me DTK :d
 
Poslednja izmena:
Ja sam skoro malo sredjivao kablove kod mene, ali nishta specijalno. Imam malog chifa pa bih mogao da uradim DTK-ov mod ali koristim fanove na levoj stranici pa bi trebao da sechem kablove a to ne zelim.
 
Ko je ovaj lik što se penje na levi zvučnik?!? :d Hitman? :D

Aj sad preimenujte tread u: "Kakva vam je unutrasnjost kucista?". Moze?
Pa da se izredjamo svi :D
Svaka cast to je vrhunski cabel menagment!

Evo moj

Ko je ovaj lik što se penje na levi zvučnik?!? :d Hitman? :D
 
Poslednja izmena:
@ DTK - svaka cast, tako se radi !
 
Nazad
Vrh Dno